PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT'nin Türkcell Süper Lig Anketi ne katılın

aydogan
29-11-2009, 00:20
Yıllardır süren şifreli kanal yayınları sayesinde şifre kırma .kart paylaşım v.s gibi arayışlara girildi denenmeyen hemen hemen hiç bir sistem kalmadı kimi başarılı oldu kimi hüsrana uğradı baktı ki illegal yoldan seyredebilme adına harcadığı ücret legal seyredebilmesi için gerekli olan ödemeyı katlamış kısacası bir bedel ödeniyor ve karşılığı da alınıyor gecikirse bedelini ödeyen taraf hakkını talep ediyor arkadaşlar hakkınızı talep edin yani süper ligi seyretme hakkınızı trt den talep edin ilk ve önemli adım ankete katılın ve teşvik edin ve akabinde elektirik faturanızda her ay trt için kesinti yapıldığını unutmayın farklı lisan ve extra müzik kanalı için yatırım gerekli olduğu düşünülüyorsa eğer spor dostluk ve kardeşlik diye demeç verenler asıl ortak lisanın ve farklı tutkuların bir çatıda toplandığı spor ve futbol olduğunu unutmasınlar işte bu sebep den dolayı ben hakkımı istiyorum .... Her elektirik faturası yada vergi ödeyenin hakkı olduğu gibi

digital_52
29-11-2009, 14:20
bakalım ihale günü gelsin

ınka
29-11-2009, 14:31
trt bu işi alııııırrr...