PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RTÜK uyuyormu

beydemir
05-12-2009, 04:03
Pek fazla dizi seyretmem ama bazı dizilerin toplum ahlakını bozduğunu düşünüyorum topluma kötü örnek teşkil ettiğine inanıyorum. kimi dizilerde karı kocasını koca karısını aldatıyor,kimi dizide adam hem karısıyla hem baldızıyla ilişki içinde, kimi dizide amcasının eşiyle yasak ilşki yaşıyor. yani saymakla bitmez toplum ahlakını bozan dizi yayında. yahu bu RTÜK ne iş yapar. :46:

tamer41
05-12-2009, 12:41
rtük e bi ara höt dediler pusup kaldılar ayılar kışın 6 ay uyurlar ya rtük te uykuya yattı Allah sonumuzu hayretsin

yamtarahmet
05-12-2009, 17:58
rtük gereken yerde gerekeni yapmaz.bu sapkın diziler devam ettiği müddetçe daha çok ensest ilişkiler türer.üçüncü nesil mahlukatlarda çoğaldıkça çoğalıyor.bir an önce kültürel değerlere ağırlık verilmeli tvlerde yoksa sonumuzu hiç iyi görmüyorum.bugün evimin arka caddesinde tanık olduğum olayda dehşet içinde kaldım.15 yaşlarında bir çocuk arkadaşını tehdit ederken biz adamaın gırtlağını keseriz ve bu sözü avazı çıktığı kadar haykırıyor.ayrıca insan evladına yakışmayacak küfürler.yazık çok yazık gençlik elden gidiyor.

Hikmet™
05-12-2009, 18:05
benim izlediğim diziler bunlar (ARKA SOKAKLAR,ADANALI (BAZEN),KURTLAR VADİSİ, LOST, GENİŞ AİLE) bunlardan başka dizi izlemem zaten diğerleri terbiye sınırlarını iyice bozdu

bulletfromhell
05-12-2009, 19:39
valla arkadaşlar haklı olarak isyan ediyorlar bazı şeylere...ama bide madalyonun öbür tarafı var...anadolu şehirlerini çok bilemem ama büyük şehirlerde ciddi bi fuhuş çılgınlığı var...hemde her türlüsü...insanların ahlaki erezyonu bu denli arttıkça bu dizilerde arz-talep dengesinin bi ürünü olmaktan çok toplumun gerçekleri boyutuna dönüşüp kendince meşru bi zeminde oluyor.. ahlaki erezyon o denli artmışki bırakın tv dizilerini ,insanların fütursuzca sağda solda her haltı yemesini, bayan giyim mağazalarında-tesettür mağazalarını kastetmiyorum,bu lafımdan polemik çıkartıp akıl verenler olmasın- eşime doğru düzgün edepli kıyafetler bile bulamıyoruz çoğu zaman...niye?? çünkü o rezil kıyafetleri giyecek insanlara hitap ediyorlar...neden??? demekki talep o yönde..yapacak bişey yok...ahlaklı olmak edepli olmak ve bu değerlere sahip çıkan insanlar toplumda geri plana itilir,her türlü ahlaksızlık ve rezillik çağdaşlık modernlik olarak görünürse,hatta ve hatta her haltı yiyip evlenmeye niyet ettiklerinde dünyanın namus timsali kesilen sahtekarların oranı çok yükselirse bi tane dizi ancak ve ancak bu sistemin doğal bi ürünüdür..çokta yadırgamıyorum... :mad2: :angry8:

hayro46
05-12-2009, 20:51
tam bir rezlet iyi bir konuya deyınmisin arkadasım tesekkurler

TOPRAK67
05-12-2009, 21:27
fuhuş çılgınlığı sadece büyük şehirde değil en kküçük yerleşim yerlerinde bile iğrençlik boyutuna ulaştı nerdeyse yolun ortasında şapacaklar