PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : skystar2'den nasıl download yapabilirim

nihatozsarlak
06-05-2006, 22:08
selam arkadaşlar bende skystar2 var ve ben bi türlü downloadd yapamıyorum bana gerekli bilgileri ve gerekli programları yazarsanız çok sevinirim.:spying:

SAFRAN
06-05-2006, 23:28
selam arkadaşlar bende skystar2 var ve ben bi türlü downloadd yapamıyorum bana gerekli bilgileri ve gerekli programları yazarsanız çok sevinirim.:spying:

ProgDVB PowerInstall 7.5.2 propramı bilgisayarınıza kurunuz.bu cok harika proğram beyeneceginizden eminim

indir (Only the registered members can see the link)
kurulum bitince ProgDVB çaliştırınız.hangi uydudan downland yapacaksanız kanalını seçiniz .downland kanalları uydu seçimlerinde ayrılmıştır ben resimde görüldügü gibi eutelsat w3 EON downland kanalını seçtim genelde bu kanaldan cok seri şekilde downland alabilrsiniz daha sonra servis yazan yerden skynet i tıklayınız

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

aşagıda görüldügü gibi skynet dosyası açılır burada renklerde hareketler başlar ve tek taraflı resimler çeşitli proğramlar inmeye başlar

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

inen bu proğramlar bilgisayarınızda ProgDVB klasörünün içinde
downland dosyasına iner...
kolay gelsin

PowerVu
07-05-2006, 00:42
Konu ilgili Yere Alınmıştır..!

yusi
05-06-2006, 14:18
thanks dostum

ertuğrul
27-07-2006, 21:47
ya kardeş benimde bi sorum olacak bende ProgDVB PowerInstall 7.5.2 kullanıyorum çokta memnunum ama bende türksattan downloat yapamıyorum
7.6 yı kurdum çokrahat download yapılıyo ama bu sefer de ProgDVB PowerInstall 7.5.2 nin ki kadar kanal geçişleri iyi değil acaba türksattan ProgDVB PowerInstall 7.5.2 ile nasıl download yapabilirim acaba
şimdiden teşekkürler

yaralı ceylan
11-09-2006, 20:42
:45: paylaşımınız icin teşekkürler:45:

mehmet007
23-05-2007, 18:22
Üstadlar şimdiye dek hiç digital tv kartı kullanmadım.
Sizler çeşitli uydulardan birtakım veriler Download ettiğinizi söylüyorsunuz.Acaba
1.download ettiğiniz veri içeriği nedir.
2.Bu verileri (ses,video,resim,program v.s.) siz mi seçip indiriyorsunuz.
3.Uydu üzerinden internet erişimine benzer bir sistem mi?
4.Bütün Digital Tv kartları offline download uyumlu mudur?

Bilen arkadaşlar beni bilgilendirebilir mi acaba.