PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bizde TÜRK açılımı istiyoruz

beydemir
25-12-2009, 05:18
BU iLETiNİN TÜRKİYE'Yİ DOLAŞMASI İÇİN LÜTFEN PAYLAŞIN...

--------------------------------------------------------------------------------

DAGITALIMMMMM BEYLERRRRRR
- -Bizde Türk açılımı istiyoruz arkadaş...
--Güneydoğuda herif 30 çocuk sahibi olacak...
- -Sonrada bu çocuklarını terörist sempatizanı yapacak...
- -Çalışmayıp yan gelip yatacak...
- -Benim maaşımdan veya küçük esnaftan %30 vergi alacaksın...
- -SSK primim bir emekli maaşı kadar olacak...
- -Ben bu herifin kürt bebelerine büyüyünce, Askerime Polisime kurşun sıksın diye mi bakacağım...
- -TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Ben bir çocuğa bakmak için deli gibi çalışacağım...
> >Bu ül***e hiç bir katkıları olmayan,
> >Bu güzel ülkemin, Türkiye'min vatandaşı olmak hakkını bir kenara iten,
> >Kendi kendilerine ırkçılık yapan,
> >Kürtler yan gelip yatacak...
> >30 tane palesi için devlet ona çocuk yardımı yapacak...
> >TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Vergisiz kaçak petrol kullanacaklar...
> >Ben de vergi üstüne vergi vereceğim...
> >Ben bu kadar SSK primi ödeyeceğim...
> >Hastanelerden zar zor faydalanacağım...
> >Kürtler bir yeşil kartla 30 tane palesine baktıracak...

> >Ben sesimi yükseltemezken...
> >Eylem yapamazken...
> >Düşüncemi ifade edemezken...
> >İşçi, memur yürüyüş yapıp hak arayamazken...
> >Kürt çıkıp bayrak yakacak...
> >Bölünme isteyecek...
> >Etrafı yakıp yıkacak...
> >Her şeyi Devletten bekleyecek,
> >Daha fazla demokrasi ve özgürlük isteyecek...
> >Gece 02:00'de İzmir’deki bir insan Diyarbakır’a gidemezken, Diyarbakır’lı her saat İzmir’e gelebiliyorsa,
hangisinin özgürlüğü kısıtlı.
> >Polisleri taşlayan bu itlere karşı, polislerin insan hakları diye eli bağlanacak...

> >Elektrik, su ve doğalgaz borcunu geciktirsen hemen kesilen ve bir dünya faiz ödeyen biz...
> >Devlet arazisine bir gecede çöküp oraya ev yapmayan biz...
> >Zar-zor, borç-harç ev alıp birde bunun takır takır vergisini ödeyen biz...
> >Kürtlerin kullandığı kaçak elektrik parasını ödeyen biz...
> >Elektriğe, suya, gaza para vermeyip bedava arazide ev kurup oturan kürt...

> >KÜRTLERE AYRIMCILIK YAPILIYOR DİYE YALAN KONUŞUYORSUNUZ...
> >TERÖRÜ BESLEMENİZE RAĞMEN, EN ÇOK YAYGARA YAPAN SİZSİNİZ...
> >MİLYONLARCA TEK KELİME TÜRKÇE BİLMEYEN KÜRTLER, NASIL ASİMİLE OLABİLİYOR...
> >TÜRKLER VATAN, NAMUS, DİN, DEVLET VE BAYRAK KITMETİ BİLİR ...
> >TÜRKİYE HUKUK DEVLETİDİR VE DÜŞÜNCESİNİ DE SİLAHLA DEĞİL, KONUŞARAK İFADE EDER. ..
> >TÜRKLER, DEVLETİNE VE YASALARA BAĞLILIĞINDAN ASLA TAVİZ VERMEZ...
> >TÜRKLER İŞSİZLİK VE KRİZLE BOĞUŞSADA, AÇ KALSADA KİMSEYE ÜLKESİNİ ŞİKAYET ETMEZ...
> >TÜRKLER ADALETİ KENDİ ÜLKESİNDE ARAR...
> >HER BORCUNU DEVLETE TIKIR TIKIR ÖDER...
> >VATANININ TEHLİKEDE OLDUĞUNU HİSSEDİP EYLEME GEÇER VE CANINI VERMEKTEN KAÇINMAZ...
> >AVRUPA'DA TÜRKİYE'Yİ YALAN SÖLEYEREK "BEN KÜRDÜM" DİYE ŞİKAYET EDERSİNİZ, AMA SUÇ
İŞLEYİP YAKALANDIĞINIZDA "BEN TÜRK'ÜM" DEME ÜÇKAĞITÇILIĞINI YAPARSINIZ...
> >TÜRKLÜĞÜ VE VATANINI SAVUNDUĞUNDA FAŞİST DAMGASI YİYEN SİZMİSİNİZ YOKSA BİZ TÜRKLER Mİ...???
> >BİZ Mİ BASKI GÖRÜYORUZ, SİZ Mİ...!!!
> >TÜRKİYE'DE KÜRT SORUNU YOK, SORUNLU VE BEYİN ÖZÜRLÜ İNSANLAR VAR...
> >KENDİ GÖZÜNDEKİ ÇÖPÜ GÖRMEYENLER, BAŞKASINA ŞAŞI DERLER...
> >BU SÖZ KÜRT FESADINI NE GÜZEL ANALATIYOR...
> >SONRADA BAŞBAKAN ÇIKIYOR AÇILIM İSTİYOR...
> >EVET İSTİYORUZ ...!!!
> >AMA...,
> >Demokrasiden bahsedip, teröre yol açmak ?
> >İnsan öldürüp, hak talep etmek?
> >Bu ne yaman çelişki...!!!

BÜTÜN DÜNYANIN VE YENİLGİYE UĞRAYAN DEVLETLERİN ASLA UNUTAMADIĞI, TÜRKLERİN DESTAN YAZDIĞI ÇANAKKALE ZAFERİNİ, KURTULUŞ SAVAŞIMIZI VE ŞİMDİ KÜRTLERİ KULLANAN DIŞ GÜÇLERİN, YUNANLILARIDA KULLANDIĞI AMA SONRA, 9 EYLÜL 1922 DE EGE DENİZİNE DÖKÜLMELERİNDEN SONRA YUNANLILARI KADERİNE TERK ETTİKLERİ UNUTULMASIN...< /STRONG>

FRANSIZ ALBAY PİERRE LOTİ:"BİR DAHA, TÜRKLERLE SAVAŞMADAN ÖNCE, TÜRKLERDEKİ DİN, DİL, NAMUS, AİLE, VATAN, MİLLET VE BİRLİK DUYGULARININ YOK OLUP-OLMADIĞINI İYİ KONTROL EDİN. YOKSA, TÜRKLERİ SAVAŞARAK YENEMEZSİNİZ..."

GENERAL JOHN B. GORDON :"BEN BÖYLE BİR IRK'I DAHA ÖNCE GÖRMEDİM. BİR IRK, BİR BİRİNE
BU KADAR MI BAĞLI OLUR? BEYLER! BU BİRLİK BOZULMADIĞI SÜRECE, BAŞARMAYI HAYAL ETMEYİNİZ..."

TÜRKLERİN EĞİLMEZ VE BÜKÜLMEZ NASIL BİR ÇELİK OLDUĞUNU TÜRK DÜŞMANLARI ÖĞRENDİ AMA, TÜRK TOPRAKLARINDA YAŞAYAN AKIL VE MANTIKTAN YOKSUN YABANCI GÜÇLERİN MAŞALARI ÖĞRENEMEDİ.
TÜRKÜN SABRI TAŞTIĞINDA ÖĞRENECEKLER, AMA O ZAMAN ÇOK GEÇ OLACA K VE PİŞMANLIKLARININ ONLARA HİÇ FAYDASI OLMAYACAK...

***NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE***

kucer06
25-12-2009, 09:42
Hay ağzına sağlık bende altına imza atıyorum.

tamer41
25-12-2009, 09:42
i. in biride çıkacak meşe ağcı nerene girdi diye havlayacak kimsenin sesi çıkmayacak sen vay anam yandım anam desen al ananıda git denecek bu nebiçim fahişe düzen .... böle düzeni

Hikmet™
25-12-2009, 10:33
beydemir ağızına sağlık vallaha aynen katılıyorum sana :smiles24:

:45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present:

airman06
25-12-2009, 10:36
tüm kalbimle katılıyorum.parça parça dile getirdiklerimi tek kalemde biraaraya getirdiğin için eline sağlık kardeşim.

airman06
25-12-2009, 10:41
meşe ağacının kime battığını yanındaki ve arkandaki uzun saçlılar daha iyi bilir baydemir efendi....

toycan
25-12-2009, 11:01
ellerine sağlık beydemir ama neden bunu coğunluk anlamak istemez sabah haberleri izliyorum ülkemde yaşayan hiristiyanlar hayatından memnun cecenler memnun kürtlere bakıyon hertürlü memnun bütün iyi işler onları buluyor ama TÜRKüm borçlu işsiz neyapaçağını bilmiyor bilen birileri (akp) insanlarımı birilerine hizmet uğruna iktidar uğruna görevini iyi yapıyor helal olsun bakın savcı nediyor ismail ağa cemeatına yapılan baskınlar sonucu adam zannettiğimiz ama derti oy olan zavallı cemilciceğin dediğine bakın secime yaklaşırken bize büyük oy kaypı yaşatırsınız bu adam bunu diyebiliyorsa gersini siz hesaplayın diğerlerinin neleri satacağını siz düşünün yazık

HCakir
25-12-2009, 11:26
Hakkaten çok güzelmis tesekkurler..

yıldırım_hy
25-12-2009, 13:49
gercekten güzel dile getirilmiş derlenmiş ellerinize saglık

ŞAVKÇI09
25-12-2009, 14:01
Arkadaşlar güzel ama bu tarz yazılar provokasyona açık yazılardır bir yandan da her iki taraf için provokasyon aracı olarak kullanılabilir....

MUTAF
25-12-2009, 14:52

Ahmet kayanın şarkı sözüyle bitirmişsin. Okkalı olmuş yani anlayana..

:present:

beydemir
27-12-2009, 23:05
Ahmet kayanın şarkı sözüyle bitirmişsin. Okkalı olmuş yani anlayana..

:present:basri kardeş koca yazının içinde iki kelimeyi çekmiş çıkarmışsın ben ahmet kayanın hiç bir şarkısının ne sözünü ne müziğini bilirim bu 1. benim diğer açtığım konulara bi göz atarsan benim ne karakterde bi insan olduğumu anlarsın bu 2 yukarıdaki yazıyı kendim yazmadım sadece yazı hoşuma gittiği için sitedeki arkadaşlarda okusun diye buraya koydum bu 3. ahmet kaya ile aynı kefeye konmayı asla kabul etmiyorum yazıyı kople okursan daha iyi anlayacağını umuyorum anlayışsızsın demiyorum yanlış anlama.

MUTAF
28-12-2009, 02:11
basri kardeş koca yazının içinde iki kelimeyi çekmiş çıkarmışsın ben ahmet kayanın hiç bir şarkısının ne sözünü ne müziğini bilirim bu 1. benim diğer açtığım konulara bi göz atarsan benim ne karakterde bi insan olduğumu anlarsın bu 2 yukarıdaki yazıyı kendim yazmadım sadece yazı hoşuma gittiği için sitedeki arkadaşlarda okusun diye buraya koydum bu 3. ahmet kaya ile aynı kefeye konmayı asla kabul etmiyorum yazıyı kople okursan daha iyi anlayacağını umuyorum anlayışsızsın demiyorum yanlış anlama.

Yok hocam sen yanlış anladın beni :) Yazı süper...
Sana bişey demedim zaten. sende forumda takip ettiysen benim nasıl biri olduğumu bilirsin. aynı kefedeyiz seninle merak etme.
Birilerini kendi silahıyla vurmak gibi olmuş manasında yazdım ben :)

toycan
28-12-2009, 11:47
ya çok ilginç hertürlü rezilliği bunlar yapıyor biz birşey dedik mi provakazyon oluyor devlet acıklıyor doğu ve güneydoğudan elektrik vergi alamıyoruz diye ama bakıyon en lüks arabanın satıldığı iller bunlarda ençok 3g li tel lar burada satılmış bir acayip ama bize zam zam yeşil kart ta bu bölgelere verilmiş neyle ödeniyor bizim vergilerle bize kaktırılan zamlar la adamlar bizim buralarda ağa konumunda en lüks evlerde arabalarda sonra ezilen onlar bunun altında başka bir bit kemiği var ama polisin kürt bakış acısı farklı türke farklı gecen eczanede vatandaş bir ilaç soruyor yok deniyor başka biri girdi içeriye ben kürd hasanın oğluyum diyor giren buyur deniyor diğer vatandaş bana yok diyorsun diyor bir dayak yemediği kalıyor adamın sonra biz acılım istedik mi provake adamlara kelepce bağlantı diye icişleri bakanı dün soruşturma actık diyor ama ergenekonculara geldi mi vurun kahpeye adalet yarın bunlara lazım oldumu neyapaçaklar bakalım

veyselbakan
28-12-2009, 11:55
ya çok ilginç hertürlü rezilliği bunlar yapıyor biz birşey dedik mi provakazyon oluyor devlet acıklıyor doğu ve güneydoğudan elektrik vergi alamıyoruz diye ama bakıyon en lüks arabanın satıldığı iller bunlarda ençok 3g li tel lar burada satılmış bir acayip ama bize zam zam yeşil kart ta bu bölgelere verilmiş neyle ödeniyor bizim vergilerle bize kaktırılan zamlar la adamlar bizim buralarda ağa konumunda en lüks evlerde arabalarda sonra ezilen onlar bunun altında başka bir bit kemiği var ama polisin kürt bakış acısı farklı türke farklı gecen eczanede vatandaş bir ilaç soruyor yok deniyor başka biri girdi içeriye ben kürd hasanın oğluyum diyor giren buyur deniyor diğer vatandaş bana yok diyorsun diyor bir dayak yemediği kalıyor adamın sonra biz acılım istedik mi provake adamlara kelepce bağlantı diye icişleri bakanı dün soruşturma actık diyor ama ergenekonculara geldi mi vurun kahpeye adalet yarın bunlara lazım oldumu neyapaçaklar bakalım

:45::45::45::45::45::present::present::present::present::present:

draculu45
28-12-2009, 14:40
gayet güzel anlatmışsın paylasım için tesekürler

Mehmet Kaynaklı
28-12-2009, 19:25
zor bi dönemden geçiyoruz bu yazılanlar akli selim değil türkü kürdü birbirine bağlayan asırlardan gelen birdelikleri değil onları bir yapan çanakkalede sırtsırta şavaştıran
islamın bağı kardeşliğidir bunu bi kaç dengesiz bozamaz ALLAHIN izni ile

atakurtul
28-12-2009, 19:51
Ben gerçek TÜRK açılımı istiyorum ben orta asyadan gelirken yanımda hiç kimse yoktu sırf Türk lerden oluşan aşiretler vardı onun için türklerden ne istiyorlar haybeden toprak mı istiyorlar çok zor biz onlara toprak verelim ırakın küzeyi isteyen gider gitmek istemiyen de susar rahat ve huzur içinde yaşamını sürdürür ne mutlu TÜRKÜM diyene

digital_52
28-12-2009, 21:57
benim hoşuma gitmedi zaten TÜRKÜZ. zaten MÜSLÜMANIMIZ.
birileri bizi karıştırıyor gibi.

medcezir75
28-12-2009, 22:56
Üstadım mükemmel anlatmışsın, söylenecek son söz..Sanırım milyonlarca Türk'ün hislerine tercüman oldun...Ne diyeyim ''BÜYÜKSÜN''........

sarhoş
28-12-2009, 23:07
DAGITALIMMMMM BEYLERRRRRR
- -Bizde Türk açılımı istiyoruz arkadaş...
--Güneydoğuda herif 30 çocuk sahibi olacak...
- -Sonrada bu çocuklarını terörist sempatizanı yapacak...
- -Çalışmayıp yan gelip yatacak...
- -Benim maaşımdan veya küçük esnaftan %30 vergi alacaksın...
- -SSK primim bir emekli maaşı kadar olacak...
- -Ben bu herifin kürt bebelerine büyüyünce, Askerime Polisime kurşun sıksın diye mi bakacağım...
- -TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

> >Ben bir çocuğa bakmak için deli gibi çalışacağım...
> >Bu ül***e hiç bir katkıları olmayan,
> >Bu güzel ülkemin, Türkiye'min vatandaşı olmak hakkını bir kenara iten,
> >Kendi kendilerine ırkçılık yapan,
> >Kürtler yan gelip yatacak...
> >30 tane palesi için devlet ona çocuk yardımı yapacak...

> >Vergisiz kaçak petrol kullanacaklar...
> >Ben de vergi üstüne vergi vereceğim...
> >Ben bu kadar SSK primi ödeyeceğim...
> >Hastanelerden zar zor faydalanacağım...
> >Kürtler bir yeşil kartla 30 tane palesine baktıracak...

> >Ben sesimi yükseltemezken...
> >Eylem yapamazken...
> >Düşüncemi ifade edemezken...
> >İşçi, memur yürüyüş yapıp hak arayamazken...
> >Kürt çıkıp bayrak yakacak...
> >Bölünme isteyecek...
> >Etrafı yakıp yıkacak...
> >Her şeyi Devletten bekleyecek,
> >Daha fazla demokrasi ve özgürlük isteyecek...
> >Gece 02:00'de İzmir’deki bir insan Diyarbakır’a gidemezken, Diyarbakır’lı her saat İzmir’e gelebiliyorsa,
hangisinin özgürlüğü kısıtlı.
> >Polisleri taşlayan bu itlere karşı, polislerin insan hakları diye eli bağlanacak...

> >Elektrik, su ve doğalgaz borcunu geciktirsen hemen kesilen ve bir dünya faiz ödeyen biz...
> >Devlet arazisine bir gecede çöküp oraya ev yapmayan biz...
> >Zar-zor, borç-harç ev alıp birde bunun takır takır vergisini ödeyen biz...
> >Kürtlerin kullandığı kaçak elektrik parasını ödeyen biz...
> >Elektriğe, suya, gaza para vermeyip bedava arazide ev kurup oturan kürt...

> >KÜRTLERE AYRIMCILIK YAPILIYOR DİYE YALAN KONUŞUYORSUNUZ...
> >TERÖRÜ BESLEMENİZE RAĞMEN, EN ÇOK YAYGARA YAPAN SİZSİNİZ...
> >MİLYONLARCA TEK KELİME TÜRKÇE BİLMEYEN KÜRTLER, NASIL ASİMİLE OLABİLİYOR...
> >TÜRKLER VATAN, NAMUS, DİN, DEVLET VE BAYRAK KITMETİ BİLİR ...
> >TÜRKİYE HUKUK DEVLETİDİR VE DÜŞÜNCESİNİ DE SİLAHLA DEĞİL, KONUŞARAK İFADE EDER. ..
> >TÜRKLER, DEVLETİNE VE YASALARA BAĞLILIĞINDAN ASLA TAVİZ VERMEZ...
> >TÜRKLER İŞSİZLİK VE KRİZLE BOĞUŞSADA, AÇ KALSADA KİMSEYE ÜLKESİNİ ŞİKAYET ETMEZ...
> >TÜRKLER ADALETİ KENDİ ÜLKESİNDE ARAR...
> >HER BORCUNU DEVLETE TIKIR TIKIR ÖDER...
> >VATANININ TEHLİKEDE OLDUĞUNU HİSSEDİP EYLEME GEÇER VE CANINI VERMEKTEN KAÇINMAZ...
> >AVRUPA'DA TÜRKİYE'Yİ YALAN SÖLEYEREK "BEN KÜRDÜM" DİYE ŞİKAYET EDERSİNİZ, AMA SUÇ
İŞLEYİP YAKALANDIĞINIZDA "BEN TÜRK'ÜM" DEME ÜÇKAĞITÇILIĞINI YAPARSINIZ...
> >TÜRKLÜĞÜ VE VATANINI SAVUNDUĞUNDA FAŞİST DAMGASI YİYEN SİZMİSİNİZ YOKSA BİZ TÜRKLER Mİ...???
> >BİZ Mİ BASKI GÖRÜYORUZ, SİZ Mİ...!!!
> >TÜRKİYE'DE KÜRT SORUNU YOK, SORUNLU VE BEYİN ÖZÜRLÜ İNSANLAR VAR...
> >KENDİ GÖZÜNDEKİ ÇÖPÜ GÖRMEYENLER, BAŞKASINA ŞAŞI DERLER...
> >BU SÖZ KÜRT FESADINI NE GÜZEL ANALATIYOR...
> >SONRADA BAŞBAKAN ÇIKIYOR AÇILIM İSTİYOR...
> >EVET İSTİYORUZ ...!!!
> >AMA...,
> >Demokrasiden bahsedip, teröre yol açmak ?
> >İnsan öldürüp, hak talep etmek?

BÜTÜN DÜNYANIN VE YENİLGİYE UĞRAYAN DEVLETLERİN ASLA UNUTAMADIĞI, TÜRKLERİN DESTAN YAZDIĞI ÇANAKKALE ZAFERİNİ, KURTULUŞ SAVAŞIMIZI VE ŞİMDİ KÜRTLERİ KULLANAN DIŞ GÜÇLERİN, YUNANLILARIDA KULLANDIĞI AMA SONRA, 9 EYLÜL 1922 DE EGE DENİZİNE DÖKÜLMELERİNDEN SONRA YUNANLILARI KADERİNE TERK ETTİKLERİ UNUTULMASIN...< /STRONG>

FRANSIZ ALBAY PİERRE LOTİ:"BİR DAHA, TÜRKLERLE SAVAŞMADAN ÖNCE, TÜRKLERDEKİ DİN, DİL, NAMUS, AİLE, VATAN, MİLLET VE BİRLİK DUYGULARININ YOK OLUP-OLMADIĞINI İYİ KONTROL EDİN. YOKSA, TÜRKLERİ SAVAŞARAK YENEMEZSİNİZ..."

GENERAL JOHN B. GORDON :"BEN BÖYLE BİR IRK'I DAHA ÖNCE GÖRMEDİM. BİR IRK, BİR BİRİNE
BU KADAR MI BAĞLI OLUR? BEYLER! BU BİRLİK BOZULMADIĞI SÜRECE, BAŞARMAYI HAYAL ETMEYİNİZ..."

TÜRKLERİN EĞİLMEZ VE BÜKÜLMEZ NASIL BİR ÇELİK OLDUĞUNU TÜRK DÜŞMANLARI ÖĞRENDİ AMA, TÜRK TOPRAKLARINDA YAŞAYAN AKIL VE MANTIKTAN YOKSUN YABANCI GÜÇLERİN MAŞALARI ÖĞRENEMEDİ.
TÜRKÜN SABRI TAŞTIĞINDA ÖĞRENECEKLER, AMA O ZAMAN ÇOK GEÇ OLACA K VE PİŞMANLIKLARININ ONLARA HİÇ FAYDASI OLMAYACAK...

***NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE***
yaşa yaşa yaşa ******NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE*** ***NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE*** ***NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE***

enesol
28-12-2009, 23:42
açılıma falan karşıyım türkiye hepimizin vatanıdır sahip çıkmak hepimizin vazifesidir açılım yapılacaksa işsizlik açılımı yapılmalı genç nesil komple işsiz...

beydemir
29-12-2009, 03:15
Yok hocam sen yanlış anladın beni :) Yazı süper...
Sana bişey demedim zaten. sende forumda takip ettiysen benim nasıl biri olduğumu bilirsin. aynı kefedeyiz seninle merak etme.
Birilerini kendi silahıyla vurmak gibi olmuş manasında yazdım ben :)

yanlış anladığım için ÖZÜR dilerim.

toycan
29-12-2009, 10:58
biz birşey söyleyince gülenler olur mu diyenler iranın gecmişine baksınlar adım adım din devleti veya şeriat devrimi nasıl gelmiş bir baksınlar ve baksınlarki iranın düzeni bir daha geri gelebilmiş mi tesadüf ya orada da kurumlar arası çatışmalar son olarak askeri de kendi yanlarına cektiten sonra devrim nasıl gercekleşmiş ama devrimden sonra kan alayanların yanında devrim yanlılarının nasıl zenginliklerine zenginlik kattıklarını kimse anlayamamış ama vatan daş fakirlile nasıl mücadele edeceğini bilememiş aynı senaryo bizde ama bunu göremeyenler 14lerin başarısını alkışlamak lazım kendileri coluk coçukları ceplerini doldururken devlet ve vatandaşlar sıfırı tüketti bir daha ayağa kalkamıyacak duruma getirildi devlet devrime hazır said nursiye inandırdıklarına verilmiş sözleri var durmak yok yola devam demek bu demek biz bunu acılım getiremezsek ya ergenekon cu ya laik yada cumhuriyetci olarak cezalandırılacağız acılım bize lazım yoksa

beydemir
19-03-2010, 06:27
valla toycan kardeş eski konu ama bu yazıyı okumamıştım gerçekten güzel anlatmışsın bu yazıyı okuduktan sonra seni bu güzel yazı için tebrik etmeden geçemezdim canı gönülden tebrikler.:present:

malkom
19-03-2010, 11:46
meşe agacının dikenleri etkisini göstermiş..daha neler neler yazardım aama dayanacak yeriniz kalmamıs..

swerrt
19-03-2010, 12:28
Güzel....