PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AŞK VE CEZA Oyuncu Resimleri-DİZİ KADROSU

Editor
05-01-2010, 21:12
Oyuncular Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım ( Savaş), Tomris İncer (Şahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabey Oğlu (Pala), Zeynep Beşerler (Viyolet), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Oktay Gürsoy (Cem) Yapım TMC-Erol Avcı Yönetmen Kudret Sabancı Senaryo Yıldız Tunç, Mehmet Bilal Dede, Murat Lütfü, Ethem Yekta Müzik Kıraç

Only the registered members can see the link yer aldı ve çok fazla ödül aldı. Şimdiye Kadar yer aldığı projeler ve kendisi hakkında bilgiler vericek olursak; Doğum Yeri ve Tarihi : 26 Mart, 1976 Afyon
Eğitim Durumu: Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Oynadığı Diziler ve Filmler:
Aşk ve Ceza (2010) - Yasemin
Vicdan (2008) - Aydanur
Adem'in Trenleri (2007) - Hacer
Yaşamın Kıyısında (2007) - Ayten Öztürk
Ezo Gelin (2006) - Ezo Gündoğdu
Belalı Baldız (2005) - Arzu Parlak
Anlat İstanbul (2004) - Uyuyan Güzel Saliha
Eğreti Gelin (2004) - Kostak Emine
Melekler Adası (2004) - Şerbet/Ayşe
Asmalı Konak - Hayat (2003) - Bahar Karadağ
Mumya Firarda (2002) - Fatıma
Asmalı Konak (2002) - Bahar Karadağ
90-60-90 (2001) - Deniz
Şellale (2001) - Nergis
Herşey Çok Güzel Olacak (1998) - Hemşire
İkinci Bahar (1998) - Gülsüm Percons Meriç

Murat Yıldırım | Savaş

Only the registered members can see the link Aşk ve Ceza Dizisi (Only the registered members can see the link) Başrol Oyuncusu Murat Yıldırım ismini Asi dizisi ile duyurdu ve oldukça fazla beğenildi.. Murat Yıldırım hakkında bilgiler vericek olursak;
Doğum Yeri : Konya
Doğum Tarihi : 13 Nisan 1979
Eğitim Durumu: Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği
Oynadığı Diziler:2009 - Aşk ve Ceza : Savaş, 2007 - Asi : Demir, 2006 - Fırtına : Ali, 2004 - Bütün Çocuklarım : Mesut, 2004 - Ölümsüz Aşk : Sedat, 2004 - Büyük Yalan, 2003 - Hayat Bilgisi, 2003 - Patron Kim, 1999 - Ayrılsak da Beraberiz
Oynadığı Filmler: Araf

Feride Çetin

Only the registered members can see the link ayında Vizyona girecek olan Aşk ve ceza (Only the registered members can see the link) dizisinin kadrosunda yer alan Feride Çetin Yalancısın Sen isimli dizide başrol oyuncusu idi. Dizi tutulmayınca yayından kaldırılmıştı. Bakalım Aşk ve Ceza dizisinde nasıl bir rol üstlenecek ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.. Feride çetin (Only the registered members can see the link) hakkında Bir Tanıtım yazısı yazıcak olursak;
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi Radyo, Tv, Sinema Bölümü + Marmara Üniversitesi Sinema Tv Yüksek Lisans İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi Radyo, Tv, Sinema Bölümü + Marmara Üniversitesi Sinema Tv Yüksek Lisans
Doğum tarihi: 5 Kasım 1980
Doğum yeri: İstanbul
Oynadığı Diziler:Aşk ve Ceza
Yalancısın Sen
Rüya Gibi(2007)4 Bölüm
İstiklal Harbi,Şahin Bey (2007)TV filmi
Hatırla Sevgili(2007-2008) 49 Bölüm
Son Ağa(2008)23 bölüm
Yalancısın Sen(2009) 10 Bölüm
Bu Kalp Seni Unutur mu?(2009) 1 Bölüm
Oynadığı Filmler: İki Genç Kız
Gomeda