PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan hocadan isteğim

tamer41
13-01-2010, 15:52
volkan hocam ben kafayı dreamboxla bozdum sizden bikaç isteğim var açılışta GP yazan imaj yüklemek istiyorum bununla beraber sadece cccam 2.1.3 yüklü olacak ben tuxbox easy logo ve kayıt pluginlerini be kendim yüklicem yani gemini4.70 cccam 2.1.3 bu kadar başka hiçbişey yüklenmemiş olcak

kucer06
13-01-2010, 17:38
Arkadaşım gemini imaj atacaksın cccam 2.1.3 emuyu adonstan kendin indireceksin istediğin diğer pluginleride kanal listenide kendin yapabilir buketleri oluşturabilirsin.Ha ben hazır backup istiyorum diyorsan biraz araştırırsan gemini cccam 2.1.3 backup diye bulabilirsin.

tamer41
13-01-2010, 18:49
hocam hazır kanal listesi yaptım addonstan indirme yapabiliyorum ancak ilk açılışta comoninterface yazıyo cccam 2.1.3 başlamıyo benim derdim tertemiz ve tamamen kendi yaptığım bi imagım olsun ilgin için teşekkür ederim

Volkan
13-01-2010, 20:13
yanı burdan ne desem boş forum kuralları nı kimse tınlamıo isme konu açmak yasak.

zaten temiz image yüklediğin zaman orjinal açılış menüsü gelir sonra ıp ayarı yaparsın addonstan türkçe dili ve cccam 2.1.3 indirir cccam.config dosyasınıda indirirsin ccccam start edersin sonra kumandadan kapatma tuşuna uzunca basınca karşına gelen menude şimdi yeniden başlat dediğin zaman cihaz kapanır orjınal resımınde sonrasında cccam otomatık start olur geriside sana kalmış.

Yalnız bundan sonra forumda araştırma yapmadan konu açarsan banlarım. Dream 500 İmage arşivi die konu açtım nerdeyse tüm yükleme programlarının nasıl kullanılacağı hakkında talimatlar ve bilgiler dosyalar mevcut ama halen armut piş ağzıma düş mantığı ile iş yapıyorsunuz.

konu kapanmıştır.