PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birileri show tv nin Yemekteyiz yarışmasına el atsın artık!!

muhteşem
16-01-2010, 13:57
bıktım her akşam hanımla kavga etmekten
saçmalığın daniskası her hafta aynı muhabbet
ben izlemek zorundamıyım bu rezilliği
resmen hem yapılan yemege begenmemiş tavırlar hemde israfın en buyugu başlı başına basit olan bu yapımı kınıyorum ve birilerinin el atmasını istiyorum nerede yapmacık tip insanlar var reiting ugruna getirip oturtuyorlar işleri güçleri eleştiri başka birşey yok analarının evinde o yemeklerden yiyebiliyorlarmı acaba çok kızıyorum çok:smiles22:

swerrt
16-01-2010, 14:07
Aynen arkadasım bende aynı durumdayım eskıden ızlıyordum ılgınc buluyodum ama artık
fazlasıyla sıktı ınsanlar oraya marıfetlerı ıcın degılde kavga etmek ıcın cıkıyolarmıs gıbı.Herkes bırbırını gozluyo fırsat beklıyo daha fazla sacmalamadan bu program bıtmelı .
Ama su bı gercek dıger kanallarda da bu tur programlar yapıldı ama tutmadı bu yemekteyız programı cok sevılıyokı bu kadar zamandır yayında....

CABBARİ
16-01-2010, 15:42
bir kaç haftadır sadece reiting ugruna belkide yemek yapmayı hiç bilmeyen insanalrı çıkarıp üç beş kuruş vererek birbirlerine sataşmalarını isteyen eleştirmelerini isteyen bir yapımın bu parçasını bende kınıyorum gerçekten baydı artık yalan dolan dolu bizde ağzımız açık izliyoruz çok acı!!!
selametle

veyselbakan
16-01-2010, 16:48
bir kaç haftadır sadece reiting ugruna belkide yemek yapmayı hiç bilmeyen insanalrı çıkarıp üç beş kuruş vererek birbirlerine sataşmalarını isteyen eleştirmelerini isteyen bir yapımın bu parçasını bende kınıyorum gerçekten baydı artık yalan dolan dolu bizde ağzımız açık izliyoruz çok acı!!!
selametle

:present::present::present::present::present::45:

Hikmet™
16-01-2010, 16:57
bende artık çok sıkıldım bu programdan

eyupergelen
16-01-2010, 17:10
Bu program çıktığı günden beri ben bu kanalı izlemez oldum ne zaman açsam bu program artık yeter bu kadarda olmaz 3-5 kişi izliyor diye
hatta bu program için Anket yapılsın ilk red oyunu ben verecem.

rene_gade
16-01-2010, 17:56
Bu program her gun 16:00 ile 19.00 arası show tv de üstüne üstlük çok iyi programmış gibi gece 22:30 dan sonrada tekrarı var show tv devam etsin bu sekil gitmeye ezel yok kurtlar vadisi yok 2 dizisi var onlarda tutulmadı final yaptıracak zaman arıyorlar yakında Hanım show tv diye ismini degiştirir herhalde ah nerede 1990-2000 yılların show tv si hey gidi gunler hey

swerrt
16-01-2010, 18:28
Bu program her gun 16:00 ile 19.00 arası show tv de üstüne üstlük çok iyi programmış gibi gece 22:30 dan sonrada tekrarı var show tv devam etsin bu sekil gitmeye ezel yok kurtlar vadisi yok 2 dizisi var onlarda tutulmadı final yaptıracak zaman arıyorlar yakında Hanım show tv diye ismini degiştirir herhalde ah nerede 1990-2000 yılların show tv si hey gidi gunler hey

bu show tv acunun yaptıgı programlar sayesınde ayakta duruyo.
Oda olmazsa nolurdu bılemem..

CABBARİ
17-01-2010, 02:09
hanımlar bayılıyor ama her akşam benim hanım karşısında devamlı izliyor ama yemegimi yoksa tartışmalarımı tam çözemedim

swerrt
17-01-2010, 17:09
hanımlar bayılıyor ama her akşam benim hanım karşısında devamlı izliyor ama yemegimi yoksa tartışmalarımı tam çözemedim

:8[1]: aynen...

*-*trixter*-*
17-01-2010, 17:22
Only the registered members can see the link

Creed
19-01-2010, 22:19
Valla bu program 1-2 yıldır var amaç yemek değil zaten kavga cıksın reyting tavan yapsın seyirciyi aptal yerine koyuyorlar her yemek berbat milletin gözünde

cihat43
19-01-2010, 22:48
Gıcık oluyorum bu tur programlardan nice fakir fukara var onlar çesit güzel yemekleri beğenmiyorlar, yahu onların bu yediklerı onbinlerce ınsan belkı evınde bulamıyor ayrıca retıng uğruna toplumu ekranda duygu istismarı yaparak çok iyi bir tiyatro oyuncusu ancak olurlar, bu kanalın hiçbir yarışmasını cidiye almıyorum ancak halkı sömürüp kulanmaktan başka bir amaçları olamaz.

Sevgiler.

muhteşem
12-07-2010, 11:44
yaw yemekteyiz iyiydi birisi şu evcilik oyununa el atsın bence:)

alper3
12-07-2010, 12:11
kanalı listeden kaldırın benim gibi olsun bitsinn:tongue:

CABBARİ
12-07-2010, 12:15
zaten tamamiyle kurgudan oluşan bir yarışma

muslum-baba
12-07-2010, 12:20
yemekteyiz tüvaletteyiz:D

yildo
12-07-2010, 12:22
ikinci bir tv kutu ile durumu ben çozdum bu tip programlar i bizim turk kadini çok seviyo rne yazikki ama bir açik oturumu hiç bakmazlar haberlerede keza ama magazinsel oldumu akan sular durur

formen_7
12-07-2010, 13:39
çok kötü programlar yapıyorlar rtük te seyirci kalıyor bi öpüşme sahnesine bile yasak getiren rtük böle saçmalıklara dur nasıl demiyor hayret evde çocuklar bile yemekte birbiriyle kavga etmeye yemekleri beğenmemeye başladı neden diyorum çocuğum yapıyorsun tvde öle yapıyorlarmış diyor vay halimize duy rtükkkkkkkkkkk

CABBARİ
12-07-2010, 14:45
çok kötü programlar yapıyorlar rtük te seyirci kalıyor bi öpüşme sahnesine bile yasak getiren rtük böle saçmalıklara dur nasıl demiyor hayret evde çocuklar bile yemekte birbiriyle kavga etmeye yemekleri beğenmemeye başladı neden diyorum çocuğum yapıyorsun tvde öle yapıyorlarmış diyor vay halimize duy rtükkkkkkkkkkk

belike rtük bu tarz programlardan nemalanıyor???

veyselbakan
12-07-2010, 15:05
:puah:cabbari usta ben 2 mizin ismini verdim ben paçanga böreği yapacam sen kafana göre takıl birazda birbirimize bağırıp tirip yaparız çıktıkmı oradan kardeş payı hem senin tavuk çiftliğinede biraz katkısı olur:D:yahoo::puah:

sincap
12-07-2010, 15:42
ülke bu programlar yüzünden uçuruma gidiyor öyle kapatın izlemeyin demesi kolay izleyip etkilenenler daha fazla zarar veriyor

CABBARİ
12-07-2010, 16:08
:puah:cabbari usta ben 2 mizin ismini verdim ben paçanga böreği yapacam sen kafana göre takıl birazda birbirimize bağırıp tirip yaparız çıktıkmı oradan kardeş payı hem senin tavuk çiftliğinede biraz katkısı olur:D:yahoo::puah:

bende yaprak sarayım sen tuzlu de ben şekerli diyeyim sen ne biçim servis de ben mutfaga katmam diyeyim paranın gözüne vururuz bırak kuluçkayı çiftlik kurarız be yaw:D:D

veyselbakan
12-07-2010, 16:14
bende yaprak sarayım sen tuzlu de ben şekerli diyeyim sen ne biçim servis de ben mutfaga katmam diyeyim paranın gözüne vururuz bırak kuluçkayı çiftlik kurarız be yaw:D:D
usta birde yemekler bitiyorda sürpriz yapıyorlar ya bende bağlama çalarım
bak birde oradan kaset teklifi falan aldıkmı tamamdır bizi artık kimse tutamaz düşünsene usta çiftliğimizdeki ışıklı yazıyı bir düşün (cabbari enternational chıken farm diye yanacak sönecek) ondan sonra birde para sayma makinası gitsin tavuklar gelsin paralar:8[1]::8[1]::8[1]::8[1]::8[1]::8[1]:

satelcom
12-07-2010, 16:34
yemekteyiz-evcilik oyunu-en güzel düğün gibi saçma sapan programlarla milletin en değerli vakti çalınıyor ya yuh olsun.

CABBARİ
12-07-2010, 18:21
eskiden kemal sunal filmleri olurdu her perşembe ve her salı akşamı kesin yayınlanırdı show tv de ne güzel eglenirdik mehmetali erbilin çarkıfeleği bir numaraydı akşamımız renklenirdi böyle abuk subuk şeyler çıkmkazdı resmen ülke halkıyla dalga geçiyorlar tiyatro gibi izlettiriyorlar

MUTAF
12-07-2010, 20:16
yemekteyiz programı, kedi köpek kavgası :)

realraven
12-07-2010, 20:23
selametle

Helal üstat tek kelimeyle budur. yazıklar olsun bizim medyamıza aklı başında programlar yayınlayacaklarına abidik gubidik (kaba tabir dandik) şeylerle uğraşıyorlar yazık. :mad2:

Volkan
12-07-2010, 23:59
evlilik programları başta olmak üzere bu yemekteyız gelin damat yo demet akalının hayatı gibi saçma sapan programları izleyenler gerçekten bu hayatta ne uğruna yaşadıklarına bir daha baksınlar.

muhteşem
14-07-2010, 18:08
arkadaşalr ntv belgesel kuşagı var kesin izleyin zamanınızı bu traz şeylerle öldürmeyin manyak bişiii şiddetle tavsiye ederim

MOKUR33
14-07-2010, 18:53
ne kadar ..... var toplamışlar,yemekteyiz diye bir ad koymuşlar.:D
kadın kılıklı dümbükler:D....

ferudun123
22-08-2010, 00:25
Şimdi bu programa katılanların seçimi yapılırken yapılan mülakatta kişilere yapımcılar belli karakter görevi veriyorlar ve bu kalıplanmış karakterler program esnasında herkes verilen görev neyse onu yapıyorlar yani bu bir yarışma filan değil yani öyle sanıldığı gibi bu programın 1. si yok herkes aynı parayı alıyor neredenmi biliyorum arkadaşım kız arkadaşı bu programa katıldı :rtfm:

NeRoMaN
22-08-2010, 00:30
Yemeğe saygı:D

Akşama kadar bu var.Bir yemek yapacaklar altüstü duygu sömürüsü yapıyor:D.Çok büyük bir olaydır,sanki insanlığın kaderini değiştirecek bir tartışmaya giriyorlar.:D:D

redyellow
22-08-2010, 00:41
Keşke bu programı yasaklasa rtük, ayakta alkışlardım!

yargıç_1
22-08-2010, 00:57
yarışmayla alakası yok hepsi bahane hiç izlemedim ama gördüğüm kadarıyla farklı bi iş var bunda

MUTAF
22-08-2010, 03:43
zapping yaparken bile karşıma çıktığında sövüyorum :)