PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birkaç Yararlı Site

ayran
18-01-2010, 20:06
Youtube videolarını MP3'e çevirin
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Ünlü video sitesi Youtube'da dolaşırken mutlaka çok ilginç bir parçaya denk gelmişinizdir. Özellikle, eski ve klasik parçalar ya da amatör grupların eserlere bu sayfa dışında ulaşmak gerçekten zor. Müzik dinlemek için sürekli Youtube'a esir olmak yerine sizin için bir alternatif sunuyoruz.

Video2mp3.com adlı site adından da anlaşıldığı gibi Youtube videolarını MP3'e çeviriyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey siteye istediğiniz videonun linkini vermek. Daha sonra, aşağıdaki kutucuklardan normal ya da yüksek kaliteyi seçebiliyorsunuz.

Site ekstra bir program kurmadan kendi içinde videoyu MP3'e çeviriyor. Bu işlem bittikten sonra ise, müzik dosyasını indirmenizi sağlıyor. Ancak gün içerisinde üst üste video çevirmeye çalıştığınız zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz.
BURADAN>>> (Only the registered members can see the link)

Teknoloji meraklıları için özel satışlar
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Zaman zaman bizim de haberlerimize konuk olan ilginç teknolojik ürünleri mutlaka görmüşsünüzdür. Özel tasarım olan bu cihazlar, ufak ama önemli ihtiyaçları karşılamak için geliştirilir. Bu konsept ürünlerin çoğunu bulabileceğiniz ilginç bir siteyi sizlere tanıtacağız.

Gadget4all adlı sayfada, çakmaktan, USB belleklere kadar birçok ilginç ürün satılıyor. Robot böcek, gramafon şeklinde tasarlanmış bir MP3 çalar, yangın tüpü şeklindeki çakmak sitenin en çok dikkat çeken ürünlerinden.

Özellikle bu alışveriş sayfasında, USB ile çalışan çok ilginç cihazlarla karşılaşabiliyorsunuz. USB girişinize taktığınız, roket fırlatıcı sayfanın en çok hit alan ürünü. Gadget4all, Türkiye de dahil dünyanın hemen her yerine ürünlerini kargolayabiliyor.

Dünyanın her ülkesindeki saatleri öğrenin

Only the registered members can see the link

Tatile gitmeden önce ya da yurt dışındaki bir tanıdığınızla konuşurken mutlaka, o ülkenin saatini ve hava durumunu öğrenmek zorunda kalırsınız. Normalde herkesin göz ardı edeceği bu detay, internetin nimetleri sayesinde çözülebiliyor.

Saatkac.com adlı site, basit bir ara yüze sahip ancak ilginç özellikleri sayesinde çok işinize yarayacak. Burada, dünyadaki tüm ülkelerde o anda saatin kaç olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Ayrıca buradan, o ülkenin para birimi, başkenti ve telefon kodunu da öğrenmek mümkün. Bu ülkeden istediğiniz şehri seçip oranın günlük hava durumunu da öğrenebiliyorsunuz.

digital_52
18-01-2010, 20:45
paylaşım için sagol ustam

zfr_pal
18-01-2010, 20:46
paylaşım için teşekkurler dostum. özellikle su youtubedan cevirme işi..

kucer06
18-01-2010, 20:47
İnanırmısın bunu yapabilmek için bu gün proğram kurdum.Kartalın kurt avı yaptığı videodaki müziği hiç bir yerde bulamadım bende videodan çıkardım bunun için proğram kurdum.Ama değdi doğrusu harika bir müzik.

Baldemir
18-01-2010, 23:33
paylaşım için sagol ayran ustam

ayran
23-01-2010, 21:42
filename yazıldığı yere programın ismini yaz exe dosyası hazır aramaya gerek yok...:)

Home page:FileWatcher File Search (Only the registered members can see the link)

yukarıdaki gibi benzer web site ara program elinin altın'da...

Home page:Ineedfile.com - Rapidshare Search (Only the registered members can see the link)

pcmemo1
15-03-2010, 23:33
güzel site paylaşımı