PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım..Netten izlenen görüntüyü kayıt etme..

zfr_pal
29-01-2010, 23:07
en başta konuyu nereye acacağımı bilemediğim için buraya açmak zorunda kaldım kusura bakmayın. benim sorunum nette yayın yapan bi yerel tvnın görüntüsünü 1 saate yakın kayıt etmek istiyorum.bunu yapabileceğinm bi program varmı.tv uyduda yayını yok malesef..şimdiden teşekkurler..

kucer06
29-01-2010, 23:57
En kolayı firefox kullanıyorsan DownloadHelper eklentisini kur istediğini isteğin kadar indir kaydet.

zfr_pal
30-01-2010, 10:53
ustam firefox kullanmıyorum.ama başka bi kolay çözumu yoksa kurarım.googlechreme eklenti yok diye acılmıyo zaten exprolerden izleye biliyom yayını firefoxda açmama gibi sıkıntı olmaz değilmi ben biraz yabancıyım pc işlerinede..yardımın için teşekkurler..

Hikmet™
30-01-2010, 10:55
arkadaşım öncelikle konu başlığın forum kurallarını İHLAL ediyor ona dikkat edelim sonrada aradığın çara bu programda İNTERNET DOWLOAD MANAGER onuda buradan (Only the registered members can see the link) indirebilirsin ama bu program sadece deneme sürümü 15 gün sonra ya silecen programı yada satın alacan oke mi

buda o programın örneği

Only the registered members can see the link

zfr_pal
30-01-2010, 11:48
forum kuralı olarak yanlış yerde acmışsam pc bölümünde açamadığım için orda açmak zorunda kaldım.başka kural ihlalim varsa bilmiyorum acıklarsan dikkat ederim.program için sağolda benim istediğim bu değil video paylaşımlarda oluyo bu program ama ben OpenDNS (Only the registered members can see the link) daki kanllardan birirnin yayınını kayıt etmek istiyorum.youtube direk geliyo ama dediğim siteden izlemek isteğince olmuyo veya yapamıyorum ayarı falan varsa anlatabilirmisin..

Hikmet™
30-01-2010, 12:55
yok benim dediğim forum kuralı ilhlali şu

KURAL 1-Forum içinde soracagınız sorulara konu başlıgı acarken acil yardım,imdat,lütfen vb gibi tarzı konu açanların konusu kilitlenecek ve cevap verilmeyecektir.Devam eden kişiler forumdan 15 gun banlanacaktır.Lütfen soracagınız soruları konu başlıgına uygun olarak açınız.