PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fenerbahçe havada kaldı!!!

umut55
30-01-2010, 17:09
Sivasspor ile oynayacağı maç için Sivas'a haraket eden Fenerbahçe kafilesini taşıyan özel uçak, kötü hava koşulları nedeniyle Sivas'a inemedi. Uçak Kayseri'ye yöneldi.

Ancak Kayseri Havalanı'ndaki hava şartlarının da elverişsiz olması sebebiyle Sarı-Lacivertli kafile bu kez rotasına Samsun'a çevirdi. Son gelen haberlere göre uçağın Samsun'a inmesi beklenirken bu kez de kafilenin oradan kara yoluyla Sivas'a nasıl geleceği merakla beklenmeye başlandı.

Uçağın Samsun'a inmesi yolunda yaklaşık 400 kilometrelik yol herkesi düşündürmeye başladı. Çünkü Sivas'a ulaşmak için sırasıyla Amasya ve Tokat'ı geçmesi gereken Fenerbahçe otobüsünün bu yolların da kapalı olması nedeniyle nasıl bir rota çizeceği de bilinmiyor.

Fenerbahçe kafilesinin hava şartları nedeniyle Svas'a gelememesi ya da çok geç gelmesi durumunda maçın tatil edilebileceği de gelen haberler arasında.

f47xfenerli
30-01-2010, 21:22
önceden tedbirini alsaymış yönetim ben olsam yetişemese hükmen sayardım yönetimi.

Hikmet™
30-01-2010, 22:27
ne şartlarmış be arkadaşım sabah arkadaşımı uçakla yolcu ettim önce ucak buraya indi sonrada sivastan tekrar istanbula gitti bu pilot nasıl indirememiş uçağı anlamadım gitti
hayret yaw

sercankolay
30-01-2010, 22:41
şuanda havada mı acaba:D

selcuk
31-01-2010, 01:48
olsun havada oynasınlar onlarda:) ne gunlere kaldık yaaaaaa

MUTAF
31-01-2010, 11:41
sivasa varmışalrdı dun akşam..

umut55
31-01-2010, 14:43