PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Bedava - Kaçırmayın Bu Fırsatı

MUTAF
06-02-2010, 04:29
Dini ürünler alanında, hem ticaret, hem hizmet vermeyi amaçlayan Diniurunler.com, isteyen herkese Yrd. Doç. Dr. Fatih Çollak Hoca Efendi hatim seti CD'si ve Büyük Dua Hazinesi kitabını hediye ediyor.

BURADAN ; diniurunler.com - Türkiye'nin En Huzurlu Alış Veriş Sitesi (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) dini ürünleri ihtiyacı olanlara en cuz ve zahmetsiz olarak ulaştırmak ve tanıtımlarını sağlamak için kurulmuş bir ticaret sitesi. Ama ticaret yaparken dua alacak hizmetler de gerçekleştirmeyi istiyor.
Herkese her eve bedava Büyük Dua Hazinesi ve Mp3 Kuran'ı Kerim Hatim CD'si ulaştırmak amacıyla kampanya başlatan Diniurunler.com sitesi yönetisi Hacı Nayır, Tamamı 304 sayfadan oluşan 1. Hamur kağıda pürüzsüz baskılı Büyük Dua Hazinesi ve Yrd. Doç. Dr. Fatih Çollak Hoca Efendi nin okuduğu Kur'an-ı Kerim Mp3 Cd'sini 7 TL kargo ücretini ödemeyi kabul eden herkese ücretsiz göndereceklerini açıkladı.
"Diniurunler.com daha öncede yapmış olduğu bu tür hizmet kampanyalarında binlerce kişilere ve binlerce evlere Kur'an Öğretmeni kitabı ve VCD Seti hediye etmiş çok olumlu tepkiler almıştır. Bu kitabı bir kaynak eser olsun diye elimizden geldiği kadar titiz bir çalışmayla hazırladık. Özellikle duaların orjinal metinlerini tek tek ve özenle yazdık. Orjinalini okuma imkanı olmayanlar için türkçe olarak da okunuşlarını yine imtizanla düzenledik" diyor site yöneticisi Hacı Nayır ve kampanyanın amaçlarını şöyle açıklıyor:
"Okuduğu duaların anlamını merak edenlerle sadece Türkçe dua etmek isteyenler için bu duaların her birinin anlamlarını yazdık. Yaptığımız duanın ne anlama geldiğini ve Allahu Teala'dan neyi istediğimizi bilmemiz gerekir diye bunları özenle hazırladık. Burada her duanın önce orjinal metnini sonra okunuşunu Türkçe harflerle yazıp son olarakta bunların ne anlama geldiğini yazdık. Hangi maksatla dua edilecekse o konu ile ilgili duayı kolayca kitabımızda bulabilmeniz için konuları alfabetik sıraya göre dizdik. Böylece aranan dua daha kolay bulunabilecektir. Yine bu dua kitabını okurken daha zengin hale getirmek ve dini bilgilerimizi de arttırmak amacıyla bir takım önemli konularda derlediğimiz notları istifadelerinize sunduk.
Allahu Teala'dan istediğimiz, bu kitabı faydalı kılması okuyanların dualarını kabul etmesi ölmüşlerine rahmet eylemesi ve hesap gününde amel defterimizde salih bir amel eylemesidir. (AMİN)
Bu kitabı ve Kur'an-ı Kerim Hatim Mp3 CD'sini Bedava almak için yapmanız gereken diniurunler.com - Türkiye'nin En Huzurlu Alış Veriş Sitesi (Only the registered members can see the link) adresine girerek Büyük Dua Hazinesi üye formunu eksiksiz olarak doldurmak... diniurunler.com - Türkiye'nin En Huzurlu Alış Veriş Sitesi (Only the registered members can see the link) katkılarıyla bu muhteşem set, kapınıza kadar gönderiliyor. Sadece kapınıza bu hediyeyi teslim etmeye gelen kargo görevlisine sadece 7 TL ulaşım ücretini vermeniz yeterli olacaktır. Hayırlara vesile olması dileğiyle...

umut55
06-02-2010, 11:30
tşkler değerli paylaşımlarınız için

Hikmet™
06-02-2010, 12:16
teşekkürler basri abicim :)

korkmazibo
06-02-2010, 14:28
Allah razı olsun..
Gecen bir kuranı kerim istedim kargo ucreti karsiliginda benden 15 tl kargo ucreti aldılar..i.
nsallah bundada bi kelek yoktur.selametle..

vini
06-02-2010, 14:52
sendende rabbim razı olsun bilgi için sağol

hsynemk
06-02-2010, 14:54
teşekkürler

draculu45
06-02-2010, 15:15
tesekürler paylaşım için

avsaralpay
06-02-2010, 17:51
paylaşımınız için tşk.ler

kuplay
06-02-2010, 20:07
teşekkürler

kuplay
06-02-2010, 20:08
kampanya bitmiş arkadaşlar

karpat
06-02-2010, 20:13
teşekkürler

baltacıx
06-02-2010, 21:13
paylaşım için teşekkürler

fixer33
07-02-2010, 01:38

beydemir
07-02-2010, 02:21
Hacı Nayır ve Yrd. Doç. Dr. Fatih Çollak Hoca Efendiniz A.. K... P artisinin yalakalarıdır, bunlara aldanıpta kendilerini buna alet eden zavallılar sadece paralarını değil ,allah katındaki aracısızlıklarını da kaybederler.ALLAH TEK BÜYÜKTÜR, ONUN ARASINDA KİMSE YOKTUR.
ALLAHLA KUL ARASINA GİREN GERİZEKALILAR CEHENNEMDE YANACAKTIR.

dostum arkadaşların yazdığı ne sen ne yazıyorsun burda partiden siyasetten bahseden varmı.ALLAHIN TEK BÜYÜK OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR. GERİZEKALI ANCA SENİN GİBİ OLUR.ALLLAHın gönderdiği, peygamberler, evliyalar, din alimleri olmasaydı sana kadar gelmezdi istersen bi daha düşün araya girenler olmasaydı dini nereden öğrenecektin senin gerizekalı dediklerin sana dinini öğrenmen için kitap yazanlar yazılı ve görsel basından sana dinini öğretenler tabi öğreniyorsan gerçi hiç sanmıyorum ya sadece cahiller söyler ALLAHLA KUL ARASINA GİRMEYİN diye.

cngzhn
07-02-2010, 02:38
Arkadaşlar, benim sizlere tavsiyem, Diyanet İşleri yayınları ve tebliğleri dışına sakın çıkmayın. Hele hele bedava olanlara yaklaşmayın. Kıssadan hisse.....

cngzhn
07-02-2010, 02:51
Arkadaşlar Dikkât...Bu tip hediyelere karşı Herkezi uyaran mesajım hemen silindi. Bu büyük terbiyesizlik, uyarımın ne kadar yerinde olduğunu gösteriyor. SAKIN ALDANMAYIN. Diyanet İşleri yayın ve tebliğleri dışına çıkmayın.

Admin
07-02-2010, 03:05
Arkadaşlar Dikkât...Bu tip hediyelere karşı Herkezi uyaran mesajım hemen silindi. Bu büyük terbiyesizlik, uyarımın ne kadar yerinde olduğunu gösteriyor. SAKIN ALDANMAYIN. Diyanet İşleri yayın ve tebliğleri dışına çıkmayın.
Ne zaman silindi 2 tane mesajın konuda duruyor zaten:46:

imnosania
07-02-2010, 13:39
bana sorarsanız emin olduğunuz bir büyüğünüze danışın öyle okumaya başlayın önce bilenler incelesin araya katıştırılmaya çalışılan yanlışları öğrenmemenin yolu budur

ekrem
07-02-2010, 22:34
Paylaşım için teşekkürler......

jokey77
08-02-2010, 09:08
ben yaklaşık google dns leri 1 aydır kullanıyorum. 8.8.8.8 8.8.4.4

munursat123
08-02-2010, 11:38
tesekurler paylasim icin

karpat
08-02-2010, 11:43

hilalyıldız
08-02-2010, 11:45
S.A. ALLAH (c.c.); yeryüzündeki hayır yapanları çekemeyen ve hiç bir şey yapmayıp bozgunculuk yapan fitne ve fesatcılardan korusun.AEO.

pencilvania
08-02-2010, 12:07
diyanetten şaşma derim ben yinede paylaşıma teşekkürler ne diyelim yaradan doğru yoldan ayırmasın

toycan
09-02-2010, 20:56
kuranda oku diyor dinle diye birşey görmedim onun içindir okumak en hayırlısı kimseyide zengin etmek caiz değil amerikalarda yaşamak zor olabilir ama bizi de düşünen yok ALLAH versin

kurucay2000
09-02-2010, 22:13
teşekkür ederim

emirkutlay
13-02-2010, 02:33
Çok teşekkürler.Allah razı olsun hizmetlerden...

kossa42
19-02-2010, 13:17
tşk.ler.allah razı olsun.