PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray'ın liderlik keyfi

alperen
15-02-2010, 14:05
Galatasaray'ın liderlik keyfi

Liderliğe yükselen Cimbom, 14 haftalık hasretini de dindirdi.

Turkcell Süper Lig'de en son 6. haftada lider durumda bulunan Galatasaray, 14 hafta sonra zirveye yükselmenin keyfini yaşıyor.

Ligde 7. haftada Eskişehirspor ile sahasında 1-1 berabere kalarak liderliği Fenerbahçe'ye kaptıran sarı-kırmızılılar, Ankaraspor'un ligden düşürülmesi nedeniyle 3-0 hükmen galibiyetle kazandıkları 3 puan sonrasında, rakibi Fenerbahçe'nin Manisa deplasmanında takılmasıyla 21. haftada yeniden lider oldu.

Fenerbahçe'yi takibini sürdüren Galatasaray, rakibinin üst üste puan kayıpları sonunda liderliğe yükselirken, 14 haftalık hasretini de dindirdi.

-EN FAZLA LİDER OLAN TAKIM FENERBAHÇE-

Bu sezon ligde en fazla liderlik yaşayan takım Fenerbahçe olurken, geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş, koltuğa hiç oturamadı.

Fenerbahçe, 14 hafta boyunca liderlik keyfi yaşarken, Galatasaray 5, Kayserispor ise 2 kez lig haftasını lider olarak kapattı.

MUTAF
15-02-2010, 14:29
liderlik stresi kötüdür.
ben pek sevinmedim şuan lider oldugumuza.
a.madrid bjk ve tekrar açmadrid maçlarımız var. üçüncülüğe düşersek şaşırmam..
ama gecen günki bjk maçını izledikten sonra birazda olsa umidim var. yeterki sakatlanmasın futbolcularımız

Hikmet™
15-02-2010, 14:46
derbiyi inşallah beşiktaş alır

MUTAF
15-02-2010, 15:46
derbiyi inşallah beşiktaş alır

butun fenerlilerin umidi bu :)

CABBARİ
15-02-2010, 16:50
yalancı bahar bunlar
ne fenerin nede cimbomun durumu ıyı değil keza beşiktaşın hiç iyi değil bursaspor ve trabzon biraz daha agır basıyor keza bu akşam deli maç olacak

dayı83
15-02-2010, 16:55
fener bizi zorla lider yaptı yoksa olacağımız yoktu.

alperen
15-02-2010, 17:07
liderlik stresi kötüdür.
ben pek sevinmedim şuan lider oldugumuza.
a.madrid bjk ve tekrar açmadrid maçlarımız var. üçüncülüğe düşersek şaşırmam..
ama gecen günki bjk maçını izledikten sonra birazda olsa umidim var. yeterki sakatlanmasın futbolcularımız
beşiktaş macını saymıyorum ama madrid maçları çok zor geçer

MUTAF
15-02-2010, 17:08
ahmet çakar dun dediği gibi;

avrupada görücez ne b.k olduğumuzu. kendi ligimiz zaten berbat. görelimm lillie ve a.madride ne yapabilicez..