Editor
16-02-2010, 02:20
06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
06.15 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
06.30 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
07.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Sabah
07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
08.00 Sinema Tv Teksas Yabancı Sinema Sabah
08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah
08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
09.10 TRT1 Koçum Benim Yerli Dizi Sabah
09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
10.00 Samanyolu Tarık ve Diğerleri Yerli Dizi Sabah
10.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Sabah
10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
10.00 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Aktüalite Sabah
10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
10.05 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Sabah
10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
10.28 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
10.30 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah
10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
11.00 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Magazin Sabah
11.00 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
11.15 Samanyolu İki Alyans Yarışma Sabah
11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
11.30 Bloomberg HT Zile Doğru Aktüalite Sabah
11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
11.45 Kanaltürk Patron Kim Yerli Dizi Sabah
12.00 Bloomberg HT Devre Arası Aktüalite Öğle
12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
12.00 Lig TV Manisaspor-Fenerbahçe Maç Öğle
12.05 Sinema Tv Amerikan Pastası 2 Yabancı Sinema Öğle
12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
12.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
13.00 Bloomberg HT Devre Arası Aktüalite Öğle
13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
13.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğleden Sonra
13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
13.50 Sinema Tv Dönüş Yabancı Sinema Öğle
14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle
14.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Öğleden Sonra
14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
14.00 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
14.30 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
14.45 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
14.50 CNN-TÜRK Hayatım Müzik Aktüalite Öğleden Sonra
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
15.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
15.30 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
15.30 Lig TV Bursaspor-Trabzonspor Maç Öğleden Sonra
15.30 Sinema Tv Franklyn Yabancı Sinema Öğleden Sonra
16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
16.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü
16.15 TRT1 Muhteşem Kraliçe Aktüalite Öğleden Sonra
16.15 Fox Dadı Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Bloomberg HT Son Saat Aktüalite Akşam Üstü
16.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
16.30 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü
17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü
17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
17.00 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
17.10 Sinema Tv Kazanmak İçin Elinden Geleni Ardına Koyma Yabancı Sinema
Akşam Üstü
17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü
17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü
17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.00 Bloomberg HT Gülin Demirkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
18.00 N.Geographic En İyi Yolculuklar Yabancı Sinema Akşam
18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
18.00 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam
18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
18.10 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam
18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.30 NTV Gece Gündüz (Canlı) Aktüalite Akşam
18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
18.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Akşam
18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
18.50 CNBC-E Leverage (Tekrar) Yabancı Dizi Akşam
18.50 Sinema Tv Mumya Altyazılı Yabancı Sinema Akşam
18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Prime-time
19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.45 Kanaltürk Uyanışlar Yabancı Sinema Prime-time
19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
19.50 Samanyolu 4. Osman (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
19.55 TRT1 Ayrılık Yerli Dizi Prime-time
19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
20.00 Fox Ömre Bedel (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
20.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Aktüalite Prime-time
20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
20.00 Lig TV Futbol Zirvesi Spor Programı Prime-time
20.00 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Özel Spor Programı Prime-time
20.00 NTV Basın Odası (Canlı) Tartışma Prime-time
20.00 Habertürk Teke Tek (Canlı) Tartışma Prime-time
20.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
20.20 24 Güzel Oyun Spor Programı Prime-time
20.25 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
20.30 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time
20.40 Cine-5 Artı Magazin Magazin Prime-time
21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
21.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
21.00 24 Söz Kampüsten İçeri Sohbet Prime-time
21.00 Sinema Tv Hayalet Şehir Yabancı Sinema Prime-time
21.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Prime-time
21.10 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
21.10 TRT2 Açılar Tartışma Prime-time
21.15 TV 8 Komedi Dükkanı Eğlence Prime-time
21.20 TRT1 Bahar Dalları Yerli Dizi Prime-time
21.30 Cine-5 Liste Yabancı Sinema Prime-time
21.30 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
21.30 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Prime-time
21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time
22.00 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
22.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
22.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
22.00 CNBC-E Tatlı Hayaller Yabancı Sinema Prime-time
22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
22.15 Kanaltürk Kontrollü Aşk Yabancı Sinema Prime-time
22.20 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
22.30 Lig TV Haftanın Ardından Spor Programı Prime-time
22.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Prime-time
22.45 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Komedi-Kabare Gece
22.50 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Gece
23.00 DreamTV Advanced Müzik Programı Gece
23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
23.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Gece
23.00 TRT1 Nasılsınız Tartışma Gece
23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece
23.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
23.30 TRT2 Sınırlar ve İnsanlar Aktüalite Gece
23.30 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Gece
23.30 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Gece
23.30 Kanaltürk Merkez Siyaset (Canlı) Tartışma Gece
23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
23.40 Cine-5 Hipnoz Altında Cinayet Yabancı Sinema Gece
23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
00.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Gece Yarısı
00.30 Fox Criminal Minds Yabancı Dizi Gece Yarısı
00.35 Sinema Tv Ali Yabancı Sinema Gece Yarısı
00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
01.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece Yarısı
01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı
02.00 Fox Burn Notice Yabancı Dizi Gece Yarısı
04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
06.15 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
06.30 Star Her Eve Lazım Aktüalite Sabah
06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
06.30 Tnt Johnny Bravo Çizgi-Film Sabah
06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
06.30 Kanal D Asi Yerli Dizi Sabah
06.30 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
07.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Sabah
07.00 Tnt Juniper Lee Çizgi-Film Sabah
07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
07.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
07.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
07.00 Discovery Discovery Project Earth: Havadan Karbon Belgesel Sabah
07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah
07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
07.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Sabah
07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
07.35 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
07.55 Discovery Hurdadan Harikaya: Chevrolet El Camino Belgesel Sabah
07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah
08.00 Sinema Tv Teksas Yabancı Sinema Sabah
08.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
08.00 Samanyolu Spor Başlıkları Haberler Sabah
08.00 TRT2 Haber Haberler Sabah
08.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Sabah
08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
08.25 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
08.30 Tnt Foster's Home 8 Çizgi-Film Sabah
08.30 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
08.45 Kanaltürk Sağlıklı Bir Gün Sağlık Sabah
08.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
08.50 Discovery Yenileme: SEMA-Külüstürden Süper Arabaya Belgesel Sabah
08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
09.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Sabah
09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
09.00 Show Benim Kocam Bir Melek Yarışma Sabah
09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
09.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
09.10 TRT1 Koçum Benim Yerli Dizi Sabah
09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
09.20 TRT2 Dış Basın Kültür Sanat Sabah
09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
09.20 Samanyolu Caillou Yerli Dizi Sabah
09.30 TRT2 Ekogün Ekonomi Sabah
09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
09.30 Star Suç ve Ceza Kadın Programı Sabah
09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
09.45 Discovery Time Warp: Yol Bisikleti Belgesel Sabah
09.45 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
10.00 Samanyolu Tarık ve Diğerleri Yerli Dizi Sabah
10.00 N.Geographic En Büyük Dizaynlar Belgesel Sabah
10.00 TRT2 Haber Kültür Sanat Sabah
10.00 TV 8 Ebruli Sohbet Sabah
10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
10.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
10.00 Cine-5 Emine Beder'le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
10.00 Bloomberg HT Sıcağı Sıcağına Aktüalite Sabah
10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
10.05 Habertürk Haber Masası Haberler Sabah
10.05 Sinema Tv Teklif Yabancı Sinema Sabah
10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
10.10 Discovery Mythbusters: Adam Atan Mancınık Belgesel Sabah
10.28 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
10.30 TRT3 TBMM-TV Advertorial Sabah
10.30 Fox Aşkın Gölgesinde Yabancı Dizi Sabah
10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
11.00 Show Her Şey Dahil Eğlence Sabah
11.00 DreamTV Lirix Müzik Programı Sabah
11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
11.00 Cine-5 Bizden Biri (Tekrar) Magazin Sabah
11.00 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
11.05 Discovery İnanılmaz Kurtuluş: Sierra Nevada Belgesel Sabah
11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
11.15 Samanyolu İki Alyans Yarışma Sabah
11.20 TRT2 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
11.30 Bloomberg HT Zile Doğru Aktüalite Sabah
11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
11.45 Kanaltürk Patron Kim Yerli Dizi Sabah
12.00 Bloomberg HT Devre Arası Aktüalite Öğle
12.00 Tnt Days Of Our Lives Yabancı Dizi Öğle
12.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir: 16. Bölüm Belgesel Öğle
12.00 CNN-TÜRK Gün Ortası Haberler Öğle
12.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle
12.00 TRT2 Haber Haberler Öğle
12.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Öğle
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
12.00 Lig TV Manisaspor-Fenerbahçe Maç Öğle
12.05 Sinema Tv Amerikan Pastası 2 Yabancı Sinema Öğle
12.15 TRT2 Spor Haberler Öğle
12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
12.30 Atv Mavi Şeker Müzik Programı Öğle
12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
12.30 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
12.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
12.50 Kanal 1 Kenan Erçetingöz le Akşam Keyfi Magazin Öğle
12.55 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğle
13.00 Tnt Murder She Wrote Yabancı Dizi Öğle
13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.00 CNN-TÜRK Güncel Aktüalite Öğle
13.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Öğleden Sonra
13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
13.00 Bloomberg HT Devre Arası Aktüalite Öğle
13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
13.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğleden Sonra
13.30 TRT1 Esra Ceyhan'la Hayat Kadın Programı Öğle
13.35 TRT2 Hayat Akarken Aktüalite Öğle
13.50 Sinema Tv Dönüş Yabancı Sinema Öğle
14.00 DreamTV 4x4 Müzik Programı Öğle
14.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Öğleden Sonra
14.00 TRT2 Haber Haberler Öğleden Sonra
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
14.00 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
14.00 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Öğleden Sonra
14.00 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
14.15 Discovery American Chopper Belgesel Öğleden Sonra
14.30 Cine-5 Biz Bize (Canlı) Aktüalite Öğleden Sonra
14.45 Samanyolu Vicdanın Sesi Yerli Dizi Öğleden Sonra
14.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Öğleden Sonra
14.50 CNN-TÜRK Hayatım Müzik Aktüalite Öğleden Sonra
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
15.00 Tnt Kuzey Işıkları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
15.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Öğleden Sonra
15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
15.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
15.10 Discovery Prototipini Yap: Trafik Tıkayan Kamyon Belgesel Öğleden Sonra
15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
15.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
15.15 Kanaltürk Sibel Alem Kadın Programı Öğleden Sonra
15.30 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
15.30 Lig TV Bursaspor-Trabzonspor Maç Öğleden Sonra
15.30 Sinema Tv Franklyn Yabancı Sinema Öğleden Sonra
16.00 E2 Racheal Ray Show Eğlence Akşam Üstü
16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
16.00 Tnt Yakın ve Uzak Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
16.00 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
16.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğleden Sonra
16.00 CNN-TÜRK Gündemin Rengi Aktüalite Akşam Üstü
16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
16.05 Discovery Mythbusters Belgesel Akşam Üstü
16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
16.10 Star Birimiz Hepimiz İçin Eğlence Akşam Üstü
16.15 TRT1 Muhteşem Kraliçe Aktüalite Öğleden Sonra
16.15 Fox Dadı Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Bloomberg HT Son Saat Aktüalite Akşam Üstü
16.30 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
16.30 Atv Elveda Rumeli Yerli Dizi Akşam Üstü
16.30 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
16.50 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
17.00 TV 8 Akşama Doğru Nükhet Duru Sohbet Akşam Üstü
17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
17.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam Üstü
17.00 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü
17.00 Kanal 7 İkbal Gürpınar'la Hayatın İçinden Kadın Programı Akşam Üstü
17.00 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
17.05 Habertürk Balçiçek Pamir`le Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
17.10 Sinema Tv Kazanmak İçin Elinden Geleni Ardına Koyma Yabancı Sinema
Akşam Üstü
17.15 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Akşam Üstü
17.15 TRT2 Günün Konusu Sohbet Akşam Üstü
17.30 TRT2 Dünyaya Bakış Haberler Akşam Üstü
17.30 Tnt Malcolm In The Middle Yabancı Dizi Akşam Üstü
17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
17.45 TRT2 İşitme Engelliler Bülteni Haberler Akşam Üstü
17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.00 Bloomberg HT Gülin Demirkaya İle HT Gündem Aktüalite Akşam
18.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Akşam
18.00 N.Geographic En İyi Yolculuklar Yabancı Sinema Akşam
18.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Akşam
18.00 E2 The Tonight Show with Conan'Obrien Eğlence Akşam
18.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Akşam
18.00 Cine-5 Başka Yerde Yok (Canlı) Eğlence Akşam
18.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam
18.10 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.15 CNN-TÜRK Nefise Karatay ile Afiş Aktüalite Akşam
18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.30 NTV Gece Gündüz (Canlı) Aktüalite Akşam
18.30 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
18.30 Discovery Akılalmaz Kurtuluş Sahneleri Belgesel Akşam
18.30 DreamTV T-Rap Müzik Programı Akşam
18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
18.50 CNBC-E Leverage (Tekrar) Yabancı Dizi Akşam
18.50 Sinema Tv Mumya Altyazılı Yabancı Sinema Akşam
18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Prime-time
19.00 E2 Late Night With Jimmy Fallon Eğlence Akşam
19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
19.00 Discovery Yenileme Belgesel Akşam
19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
19.00 DreamTV Yepyeni Müzik Programı Prime-time
19.00 24 Gürkan Zengin’le Editör Aktüalite Prime-time
19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
19.00 TRT2 Haber Haberler Prime-time
19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
19.00 TV 8 Erken Baskı Kültür Sanat Prime-time
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
19.10 TRT2 Kültür Penceresi Kültür Sanat Prime-time
19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
19.30 TRT2 Kültür Sanat Kültür Sanat Prime-time
19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.45 Kanaltürk Uyanışlar Yabancı Sinema Prime-time
19.45 Lig TV Vatandaş Ne Diyor? Spor Programı Prime-time
19.50 Samanyolu 4. Osman (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
19.55 TRT1 Ayrılık Yerli Dizi Prime-time
19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Akşam
20.00 Fox Ömre Bedel (Yeni Bölüm) Yerli Dizi Prime-time
20.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Aktüalite Prime-time
20.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
20.00 Lig TV Futbol Zirvesi Spor Programı Prime-time
20.00 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Özel Spor Programı Prime-time
20.00 NTV Basın Odası (Canlı) Tartışma Prime-time
20.00 Habertürk Teke Tek (Canlı) Tartışma Prime-time
20.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
20.00 Discovery Kirli İşler Belgesel Prime-time
20.00 Discovery Nasıl Yapılmış? Belgesel Prime-time
20.10 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Prime-time
20.20 24 Güzel Oyun Spor Programı Prime-time
20.25 TRT2 Medya Müfettişi Aktüalite Prime-time
20.30 Cine-5 Mehmet Altan'la Günün Yorumu Haberler Prime-time
20.40 Cine-5 Artı Magazin Magazin Prime-time
21.00 TRT2 Haber+Spor Haberler Prime-time
21.00 Tnt Haber Haberler Prime-time
21.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
21.00 24 Söz Kampüsten İçeri Sohbet Prime-time
21.00 Sinema Tv Hayalet Şehir Yabancı Sinema Prime-time
21.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Prime-time
21.10 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Prime-time
21.10 TRT2 Açılar Tartışma Prime-time
21.15 TV 8 Komedi Dükkanı Eğlence Prime-time
21.20 TRT1 Bahar Dalları Yerli Dizi Prime-time
21.30 Cine-5 Liste Yabancı Sinema Prime-time
21.30 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
21.30 Lig TV Haftanın Maçları Spor Programı Prime-time
21.45 DreamTV 4x4 Müzik Programı Prime-time
22.00 DreamTV Punkart Müzik Programı Prime-time
22.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
22.00 NTV Canlı Gaste Aktüalite Prime-time
22.00 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
22.00 CNBC-E Tatlı Hayaller Yabancı Sinema Prime-time
22.00 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time
22.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Gece
22.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time
22.15 Kanaltürk Kontrollü Aşk Yabancı Sinema Prime-time
22.20 TRT3 Vancover Kış Olimpiyat Oyunları Spor Programı Prime-time
22.30 Lig TV Haftanın Ardından Spor Programı Prime-time
22.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Prime-time
22.45 Fox Al Gülüm Ver Gülüm Komedi-Kabare Gece
22.50 Sinema Tv Devlet Sırrı Yabancı Sinema Gece
23.00 DreamTV Advanced Müzik Programı Gece
23.00 Habertürk Hülya Avşar Soruyor Sohbet Gece
23.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Gece
23.00 TRT1 Nasılsınız Tartışma Gece
23.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Gece
23.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
23.00 Discovery Amerika'nın Limanı Belgesel Gece
23.00 TRT2 Gün Biterken Haberler Gece
23.05 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
23.30 TRT2 Sınırlar ve İnsanlar Aktüalite Gece
23.30 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Gece
23.30 Lig TV Beş Çayı Spor Programı Gece
23.30 Kanaltürk Merkez Siyaset (Canlı) Tartışma Gece
23.30 Tnt Silent Witness Yabancı Dizi Gece
23.40 Cine-5 Hipnoz Altında Cinayet Yabancı Sinema Gece
23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
00.00 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Gece Yarısı
00.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Gece Yarısı
00.30 Fox Criminal Minds Yabancı Dizi Gece Yarısı
00.35 Sinema Tv Ali Yabancı Sinema Gece Yarısı
00.50 Kanal 1 Kelime Oyunu Eğlence Gece
01.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece Yarısı
01.15 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Gece Yarısı
02.00 Star Dr. Öz Show Sağlık Gece Yarısı
02.00 Fox Burn Notice Yabancı Dizi Gece Yarısı
04.30 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Sabah
05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah