PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asus p5kpl-am se Anakart Win7 sürücüleri

aliharbiye
18-02-2010, 09:46
Merhaba saygı değer arkadaşlar sabah şerifleriniz hayırlı olsun benim size bir kaç sorum var şimdi benim kullandığım bilgisayarın anakartı Asus p5kpl-am se ve ben bu aralar Win7 64bit kurmak istiyorum bazı sürücüleri ben buldum öğrenmek istediğim aynı anakartı olan arkadaş olupta win7 64bit yükleyen varmı aranızda acaba bide bu sürücüler dışında bana lazım olacak başka bir sürücü yazılımı lazımmı ekran kartım ati 512mb bulduğum sürücüler içinde ekran kartımın sürücüsü yok yoksa normal olarak elimde olan ve xp sistemine yüklediğim ati ekran kartın sürücüsünümü yüklenecek yoksa başka bir dosyamı bulduğum dosyalar bunlar belki isteyen arkadaş olur indirir Chipset

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

VGA

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Audio

LAN

Evet arkadaşlar şimdi benim bilgisayarın donanımına gelelim hepsini size yazıyımda ne yapacağımı bana ne lazım olacağını öğreneğim.
Anakart....Asus p5kpl-am se
4gb ram.....
ati Radeon HD 3600 serisi 512 mb ekran kartı
500gb hd 3. bölmüşüm.
İşlemcim...Intel(R)Core(TM)2Quad CPU Q6600@ 2.400ghz
Kasanın içindede İki adet dvd writer var.
Arkadaşlar Program olarak Nero 8.1.1.0 Türkçe full sürümü ve türkçesi var winamp280de_voll kullanıyorum K-Lite_Codec_Pack_540_Standard & realalt143.. işte diğer önemli yazılımlar java.... Adobe reader... WinRAR 3.80 Türkce..... winzip10....Mozilla Firefox...Mozilla Piclens..flashget182en...ve son olarak bazı video film uzantı değiştirme programları Winavi & ImTOO MPEG Encoder 3 gibi programlar bunların özel olarka win7 64 bit özel sürümlerimi var yoksa xp'ye yüklediğimizimi yükleyecez arkadaşlar umarım fazla olmamışımdır ve canınızı sabah sabah sıkmamışımdır ilgili arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunar hepinize hayırlı işler bol kazanaçlar dilerim saygılarımla aliharbiye

ayran
18-02-2010, 22:02
ASUSTeK Computer Inc.-Support- (Only the registered members can see the link)

bilgisayarın için tüm win7 drivirler burada mevcut...

aliharbiye
18-02-2010, 22:56
Ilgine teşekkür ederim arkadaşim

tamer41
28-02-2010, 01:09
aynı karttan bende var 32 bit kurdum siteden tüm win 7 sürücülerini indirdim herşey ok

firework_18
12-07-2010, 18:47
sırf lan sürücüsü için bu siteye üye oldum oda piyasada yok:yell::mad2:

tamer41
12-07-2010, 20:53
ASUSTeK Computer Inc.-Support- (Only the registered members can see the link)

aliharbiye
22-08-2010, 15:51
arkadaşlar biraz sonra bilgisayarıma format atacam elimde win7 cd olarak Windows 7 Ultimate Türkçe 64 Bit ORİJİNAL DVD(STARTER,BASIC,PREMIUM,PRO,ULTİ) işletim cdsi var win7 vista oluyor değilmi bide arkadaşlar win7 vistamı yoksa win7xpmi tavsiye edersiniz bana tabi anakart win7 ile xp sürücüleri bir değil değilmi?saygılarımla aliharbiye

aliharbiye
23-08-2010, 12:13
arkadaşlar win7yi kuırdum ama hata dolu ya sorun 1 12gblık bir kalsörü D.ye kopyaladım bitti dedi bana klasör hacmine baktım 12gb değil tekrar kopyaladım yapıştırmya geldi bu sefer bilgisayar bana bu dosyanın bir kısmı bile var demedi ***fine göre kopyalayıp yapıştırıyor sonra bu dosya var dedi değiştir veya geç yok hafızala ve kopyalayıp yapıştır var onuda tıklıyorum ilerleme çizgisi yerinde sayıyor neredeyse 30 dakika öğlece bekleyip tıkladım kopyala yapıştır ama klasörün hepsini almadı win7 hız süper ama teknik sorunu çok malesef özel anti virüs özel flashget özel winrar birazdan xpye tekrar geri dönecem saygılarımla aliharbiye