PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koç, Aslan'a dert oldu...

fa77
03-01-2006, 10:30
Beşiktaş ile yıldızı barışmayan Okan Koç ile sözleşme imzalanması Galatasaray'da sorunları da birlikte getirdi. Önce Galatasaray Futbol Şubesi Sorumlusu Fatih Gökşen bu transferin kendisine sorulmadığı gerekçesi ile futboldan elini ayağını çekti. Ardından Beşiktaş, Okan'ın sözleşmesini feshetmeyerek bu futbolcuyu federasyona şikayet etti. Ve son olarak da Teknik Direktör Gerets de bu transfer yüzünden yönetime gönül koydu.

Gerets devre arası tatilini ülkesinde sürdürürken Okan Koç transferini şaşkınlıkla karşıladı. Çünkü Belçikalı teknik adam bu transferde kendisine hiç bir bilgi verilmediğini belirtirken bu gelişmeye çok tepki gösterdiği öğrenildi.

Kendisine sorulmadan Okan Koç'un alınmasına kızan Gerets bugün durumu yöneticilerle görüşecek. Ancak Okan'a da kapıyı kapatmayan Belçikalı hoca bu oyuncuyu kesinlikle diğerlerinden ayırmayacağı belirtirken "Eğer formayı kazanmayı hak ederse oynar" ifadesini kullandı. Bu arada yönetimin hâlâ paraları ödememesi konusuna da değinen Gerets'in "Ben ve futbolcularım üstlerine düşen görevi yüzde yüz yapmış bulunuyor. Aynı şeyi yönetimin de yapması gerekiyor. Benim burada bir kontratım var. Ayrılmam söz konusu olamaz. Biz işimize bakacağız" ifadesini kullandı.

Kaynak: Milliyet

fiesta73
03-01-2006, 20:01
Gerets'in bu transfere karşı çıktığını ve beşiktaşında sözleşmeyi feshetmediği bölümüne asla inanmıyorum. ayrıca hiç te okan koç'un sorun yaratma olasılığı yok. bunlar her zamanki gibi ortalık karıştırma amaçlı haberler. okan koç gör bak nasıl faydalı olacak.

Dogukan
04-01-2006, 16:52
umarim faydali olur yine oyunlar donmeye basladi galatasaray ustunde niye takim tikir tikir gidiyor arti fedarasyon secimlerinde bizim baskan agirligini koydu umarim bu oyunlara dusmeyiz

CABBARİ
04-01-2006, 19:03
okan koç sezonda gs forması giyecek kendi agzından geçen tv lerden soylediler..
fiesta abininde dediğibi bunlar komplo...
selametle..