PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ans tv neden türksat geçti

kubilaysa
21-02-2010, 18:23
nedeni 10968h 11200 yayına geçen idman tv. azad tv .aztv1. atv int. ve azad 12622 h 2800. hızla türksat geçince bunlarda pastadan pay almak istedi. ve böylece ans tv geçti . azad tv türk klip leri yayınlıyor serdar ortaç klip i yayınlıyor

ve başka başl

alperen
21-02-2010, 19:37
yazdıklarınızdan hic bir şey anlamadım

ziyavettin
21-02-2010, 19:43

aynen bende anlamadım arkadaş birşeyler anlatmaya çalışmış ama yinede sağol

kanberoğlu
21-02-2010, 20:42
Sanırım arkadaşım Ans tv nin neden türksat uydusuna geçtiğini açıklamaya çalışmış. diğer azeri kanalları türksattan yayına başlayınca ans tv de bu uyduya döndü. Burda aslan payı varmış ondan kendine düşen payı alacakmış. anladığım kadarıyla arkadaş bunu anlatmaya çalışmış.

Hikmet™
21-02-2010, 21:48
nedeni 10968h 11200 yayına geçen idman tv. azad tv .aztv1. atv int. ve azad 12622 h 2800. hızla türksat geçince bunlarda pastadan pay almak istedi. ve böylece ans tv geçti . azad tv türk klip leri yayınlıyor serdar ortaç klip i yayınlıyor

ve başka başl

????????????????????

kubilaysa
22-02-2010, 02:56

anlamazsın tabiki işin içinde rekabet var . ans tv önceden türk filmi ve dizi yayınlarken kendi rtük leri türk filmlerini yasakladı . bunlarda türksatı protesto edip türksattan çıktılar . öteki azeri medyası türksata geçince maçları yayınlayınca seyirci kaybı oldu. babalarının hayrına türsata geçmediler . üstelik 36 derece ve 42 derecede 2 trans ponder e kira ödüyorlar . seyirci kaybı olduğu için türksata geçiş yaptılar. görünen köy kulavuz istemez. şimdi anladınızmı neden türsata geçti :mad2:

kubilaysa
22-02-2010, 03:05
aynen bende anlamadım arkadaş birşeyler anlatmaya çalışmış ama yinede sağol

işin içinde rekabet var birde türksata geçti için bilgilendireyim dedim .önceden türk film ve dizisi yasaklamıştı ans tv türkiyeden protesto yiyince bunlarda gıcıklık yapıp türksattan çıktı ve 36 dereceye geçti. azeri medyasının uydusu yok 5 azeri kanalı türksatta olunca bu kanalda geçti.. rekabet etmek için türksata geçti. hahahaha bazıları bunların şifrelerini kıramıyor hahahaha

kubilaysa
22-02-2010, 03:12
Sanırım arkadaşım Ans tv nin neden türksat uydusuna geçtiğini açıklamaya çalışmış. diğer azeri kanalları türksattan yayına başlayınca ans tv de bu uyduya döndü. Burda aslan payı varmış ondan kendine düşen payı alacakmış. anladığım kadarıyla arkadaş bunu anlatmaya çalışmış.

aslan payı ne biliyormusun rekabet. önceden bu kanal türk filmlerlerini yasakladı azeri medyası türksata geçince azeri1 lidertv ıtv idmam tv maçları yayınlayınca ans tvde rekabet etmek için türksata geçti babasının hayrına türksata geçmedi hem 36 derece hem 42 derecede 2 transponder krası ödüyor. neden türksata geçti zaman göstercek belki avrupa maç yayınları için

kubilaysa
22-02-2010, 03:16
[QUOTE=xxman;456965]????????????????? rekabet için türsata geçti. babasının hayrına geçmedi türksata 2 uyduda tp kirası ödeyen ans tv belkide avrupa maçlarını alıcak zaman göstercek

tinki
22-02-2010, 09:27
:8[1]:koptum valla süper bir anlatım

Hikmet™
22-02-2010, 12:11
4 msj üst üste yazmana gerek yoktuki çoklu alıntı yapıp yazabilirdin

al sana bir örnek

anlamazsın tabiki işin içinde rekabet var . ans tv önceden türk filmi ve dizi yayınlarken kendi rtük leri türk filmlerini yasakladı . bunlarda türksatı protesto edip türksattan çıktılar . öteki azeri medyası türksata geçince maçları yayınlayınca seyirci kaybı oldu. babalarının hayrına türsata geçmediler . üstelik 36 derece ve 42 derecede 2 trans ponder e kira ödüyorlar . seyirci kaybı olduğu için türksata geçiş yaptılar. görünen köy kulavuz istemez. şimdi anladınızmı neden türsata geçti :mad2:

işin içinde rekabet var birde türksata geçti için bilgilendireyim dedim .önceden türk film ve dizisi yasaklamıştı ans tv türkiyeden protesto yiyince bunlarda gıcıklık yapıp türksattan çıktı ve 36 dereceye geçti. azeri medyasının uydusu yok 5 azeri kanalı türksatta olunca bu kanalda geçti.. rekabet etmek için türksata geçti. hahahaha bazıları bunların şifrelerini kıramıyor hahahaha

aslan payı ne biliyormusun rekabet. önceden bu kanal türk filmlerlerini yasakladı azeri medyası türksata geçince azeri1 lidertv ıtv idmam tv maçları yayınlayınca ans tvde rekabet etmek için türksata geçti babasının hayrına türksata geçmedi hem 36 derece hem 42 derecede 2 transponder krası ödüyor. neden türksata geçti zaman göstercek belki avrupa maç yayınları için

????????????????? rekabet için türsata geçti. babasının hayrına geçmedi türksata 2 uyduda tp kirası ödeyen ans tv belkide avrupa maçlarını alıcak zaman göstercek

böle alıntı yapıp yazabilirdin

kubilaysa
22-02-2010, 13:16
4 msj üst üste yazmana gerek yoktuki çoklu alıntı yapıp yazabilirdin

böle alıntı yapıp yazabilirdin

ukala olmaya hiç gerek yok konu kapatılmıştır

yengec71
22-02-2010, 13:52
arkadaş azeri olabilir mi :D:D

Hikmet™
22-02-2010, 15:35
ukala olmaya hiç gerek yok konu kapatılmıştır

ukalalıkla ne alakası var ben onu anlamadım sadece çoklu alıntı yapıp yazabilirdin dedim:bangin: :bangin: :bangin:

ömer77
22-02-2010, 16:00
hayret valla bir kanal geldi geçti bitti. her daim

kubilaysa
24-02-2010, 15:24
böyle saçma konu açtığım için sizden özür dilerim. istemeden kalbinizi kırdısam sizden özür dilerim. ha azeri degilim. türk okey