PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stv spikerinin skandal yorumu

veyselbakan
25-02-2010, 09:55
İnanılmaz, STV Haber spikeri grizu patlamasını paşaların gözaltına alınmasına bağladı. İşte şaşkına çeviren o sözler: "Sevgili seyirciler tabii nasıl bir bağlantı kurabilirsiniz. Biz sadece hatırlatma yapıyoruz. Geçen sene Aralık ayında Bursa'da bir maden kazası meydana gelmişti. 19 madencimiz can vermişti. Peki bu olaydan bir gün önce ne olmuştu hatırlayalım. İstanbul'a cumhuriyet savcılarına İbrahim Fırtına, Aytaç Yalman, Özden Örnek gelip ifade vermişlerdi. Geldiklerinin hemen ertesi günü, pazar akşamı ise Bursa'da 19 madencinin öldüğü maden kazası vuku bulmuştu. Dün gözaltılar oldu, Balyoz Darbe planıyla ilgili, bugünse ne yazık ki işte Balıkesir Dursunbey'den gelen böyle bir maden kazası haberi var. Nasıl bağdaştırırsınız ya da var mıdır bir bağlantı yoksa sadece ve sadece tevafuk diyebileceğimiz hadiseler midir bunlar, bunu da sizin izanınıza bırakıyoruz. Belki de varsa da bir bağlantı tabii komplo teorisi üretmek hiç hoş değil. Çünkü birisinde 19, diğerinde 17 kişi öldü"
WEB TV :: Hürriyet - STV SPİKERİNİN SKANDAL YORUMU (Only the registered members can see the link)

yengec71
25-02-2010, 10:14
skandal değil aslında olabilirmi diye içimden geçirmedim değil okurken.Gündem değiştirmek için yapılmış olabilir mi acaba? Patlamanın olduğu maden en güvenilir madenmiş!

toycan
25-02-2010, 11:37
madenler kim işletiyor merak ettiğim o gemileri parcaladıkları yerde sahipler ortaya cıkınca sessizliğe bürünmüştü o taraf yayın organı hep taraf bunlar tarafıda kuran oldukları için problem yok

Dijitalci
25-02-2010, 11:46
F Tipinden başka YORUMDA çıkmaz zaten.Yolda kafalarına kuş sıçsa gidip gene TSK yı suçlarlar....

yalcinticaret
25-02-2010, 12:14
burası TÜRKİYE her şey MÜMKÜN

draculu45
25-02-2010, 12:53
bu kadarınada pes doğrusu

tamer41
25-02-2010, 13:09
bu kadarınada pes doğrusu

niye pes olamazmı bu ülkede neler oldu neler oluyo ben herzaman söylerim at gözlüklerinizi çıkarın hiç bişeyi göremiyosunuz illa öledir diye bişey denilmedi acaba olurmu denildi ve bencede bal gibi olabilir bu gözü dönmüşler kendilerinden olan danıştay üyelerine ateş ettirmedilermi hirant dinki uğur mumcuyu üzeyir garihi öldürmediler mi müslümanların üzerine atmak için ortalığı bulandırmak için camiler bombalamayı kendi jetimizi düşürmeyi düşünmediler mi kıbrısta kendi gemimizi batırmadılar mı 60 lı yıllarda ki darbelerde genelkurmaybaşkanını teğmene boyun eğdirtmedilermi hakaretler ettirmediler mi çöp arabalarına atıp yassıadaya götürmediler mi inanmayan yada bilmeyen varsa link vericem şimdi yeter artık çıkarın şu at gözlüklerinizi bu milletin sırtındakileri savunmayın hala

tamer41
25-02-2010, 13:09
Hasan Karakaya / Bu ülkede Genelkurmay Başkanı da gözaltına alındı! - En Doğru ve Güncel Haber (Only the registered members can see the link)

swerrt
25-02-2010, 13:34

Aynen arkadasım

olurmu olur valla ...

ŞAVKÇI09
25-02-2010, 13:43
ben kanal listesinden samanyolu ve kanal 7 yi sildim siz arkadaşlarıma da tavsiye ederim en azından kafanızın bulanmasına engel olursunuz nerde asparagas olmadık haber ver orda akşam haberlerine bir bakın samanyolunun balyozdan darbeden ergenekondan başka birşey görecekmisiniz ?

selimb
25-02-2010, 13:56
dert etmeyin bunlar birileri tarafından spikere söyletilir,sonra halkın tepkisini beklerler,bakarlarki tepki fazla ,haddini aşan bir yorum olmuş veya yanlış anlaşıldık diye söylerler ki dün akşamki haberlerde izlemişsinizdir 2 AKP li milletvekilinin önce söyledikleri partilerinin içinden gelen göstermelik tepkiden sonra söyledikleri-bunların hepsini bilinçli olarak yapıyorlar.

hilalyıldız
25-02-2010, 14:10
S.A.Bende darbe ve cunta savunucusu 28 şubatta GKBlığında halk düşmanlığı brifingi alan tüm yargı ve medyayı sildim.Şimdi milletin ne uçurumlardan döndüğünü yandaş medyadan öğrenebiliyoruz.İyiki karşi medya var,bizi yıllardır tekel medya bizi uyutmuş.UYAN EY GÖZLERİM UYAN, GAFLETTEN UYAN.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.AEO.

ERKEN48
25-02-2010, 14:27
Allah sizlere akıl fikir versin.

veyselbakan
25-02-2010, 14:34
niye pes olamazmı bu ülkede neler oldu neler oluyo ben herzaman söylerim at gözlüklerinizi çıkarın hiç bişeyi göremiyosunuz illa öledir diye bişey denilmedi acaba olurmu denildi ve bencede bal gibi olabilir bu gözü dönmüşler kendilerinden olan danıştay üyelerine ateş ettirmedilermi hirant dinki uğur mumcuyu üzeyir garihi öldürmediler mi müslümanların üzerine atmak için ortalığı bulandırmak için camiler bombalamayı kendi jetimizi düşürmeyi düşünmediler mi kıbrısta kendi gemimizi batırmadılar mı 60 lı yıllarda ki darbelerde genelkurmaybaşkanını teğmene boyun eğdirtmedilermi hakaretler ettirmediler mi çöp arabalarına atıp yassıadaya götürmediler mi inanmayan yada bilmeyen varsa link vericem şimdi yeter artık çıkarın şu at gözlüklerinizi bu milletin sırtındakileri savunmayın hala

varsayımların güzel camiler bombalanmış jetler düşürülmüş bizim haberimiz yok kaç kişi öldü? suçlular bulundumu masum müslümanların üzerine suç attılarya sen bizlere link verme bu memlekette müslümanım deyip tv da hocalık yapanlar küçücük kıza tecavüz ettimi etti tarihten örnek vermişsin ey müslümanoğlu tarihte cuma namazı çıkışı kubilayı hunharca öldürüp başını sokak sokak gezdirdilermi gezdirdiler sivasta allah muhammet deyip madımak otelini yakarak aydınlarımız katledildimi edildi bak ben sana link bile vermiyorum bunları sen iii bilirsin linke gerek yok bize at gözlüklerinizi çıkarın deyip fetva vereceğine açıkça söylesene ben ordu düşmanıyım diye allah allah deyip sözde müslümanım diye geçinenler dini alet edip ceplerini doldurdumu doldurdu hemde fazlası ile doldurdu bak bende bir şeyler biliyormuşum demi arkadaşım senin derdin çürük yumurtaları bulmak değil senin derdin resmen bu gözaltılardan sonra kişiler üzerinden orduyu karalayıp yerden yere vurmak ama bizim bunlara karnımız tok arkadaşım zaten gündem değişti şu anda biz kanı bozukluk ve fişleme üzerine tartışıyoruz sen nasıl işine gelenleri tartışıyorsan bizde seni örnek alarak işimize gelenleri tartışıyoruz:46::46::46:

veyselbakan
25-02-2010, 14:40
Allah sizlere akıl fikir versin.

bende aynısını diliyorum lakin onların akıllanacağı yok onlar şu anda orduyu ve laik düzeni karalamakla meşguller onlara göre onlar müslüman ama orduyu savunduğumuz için bizler kafiriz o yüzden arkadaşım onlara ne söylersen söyle bildiklerini okumaya devam edeceklerdir boşa yorma kendini!

veyselbakan
25-02-2010, 14:44
Hasan Karakaya / Bu ülkede Genelkurmay Başkanı da gözaltına alındı! - En Doğru ve Güncel Haber (Only the registered members can see the link)

senle tartışmamaya karar verdim bana gazeteni söyle sana kim olduğunu söyleyeyim bir kez daha söylüyorum gerçekten allah sizi ve sizin gibileri ıslah etsin bu gazeteyi okuyupda orduya hakaret etmemeni beklemek yanlış olurdu zaten kusura bakma!

DİGİTAL_17
25-02-2010, 16:43
bu ordu olmasa acaba namaz kılacak camiyi nerede bulacaklar merak ediyorum.

tamer41
25-02-2010, 18:10
bu ordu olmasa acaba namaz kılacak camiyi nerede bulacaklar merak ediyorum.
camileri tsk nın içindeki çürükler mi kurdu ve kolluyo
Allah akıl fikir versin ben diyom ankara sen diyon perde kara perde kara ise göremezsin tabi kardeşim

mehmettunc46
25-02-2010, 18:14
oraya gelene kadar neler var neler

ESES-58
25-02-2010, 18:28
haberi yapanı ve yorumları okuyorum ne kadar ilginç bir durum.bakın arkadaşlar tüm dünyayı araştırın bir ülkenin varlığını sürdürmesi bağımsız olması ORDUSUNUN varlığıyla mümkündür.şimdi çıkıpta fırsatçılık yaparak sahtecilikle,hatta içinizdeki nefretle(bu netretide taşıyanlar kan ve mayasını bir araştırsın) bu milletin geçmişte varlığını nasıl sürdürdüğünü ve gelecektede nasıl sürdüreceğinin teminatı olan orduya laf etmesin komplo üretmesin.İşgaller çabuk unutuldu.mezalimler çabuk unutuldu,sevr çabuk unutuldu.ordun olmazsa heleki güçlü olmazsa bir hiçsin.yoksun. o yüzden akıllı olun.bu millet odusuna bağlıdır çünkü kendisi ordudur. ama dediğim gibi nefret eden varsa kan ve maya tahlilini yaptırsın.biz çanakkalede,sarıkamışta, anadolunun her yanında bağımsızlık için şehitler verirken. kalanlar,maske takanlar elbette orduyu sevmeyecektir.ırak savaşında. suudilerin ağaları güçlü olmadıkları için korkudan amerikaya üsler açıp yahudilere petrol vermişlerdi,halende veriyorlar.yahudiye filistinden dolayı kafa tutup yahudi cevap veremiyorsa unutmayınki bu milletin şanlı ordusu sayesindedir."one minute" sayesinde değil

xp_n3r00
25-02-2010, 18:34
Video paylaşım sitesi Metacafe'de yayınlanan ses kaydında 'Balyoz'cu generallerden Tümg. Metin Yavuz Yalçın'ın, emrindeki genç subayları nasıl darbeye hazırladığı yer alıyor... Video metacafede veya bugünkü samanyoluhaber sitesinde...

Sorun Ordu değil Ordu'nun içindeki pisliklerdir...Anlayana

cilginizmirli
25-02-2010, 18:45
Stv nin görüşü belli.Şaşırmamak lazım.

veyselbakan
25-02-2010, 20:47
haberi yapanı ve yorumları okuyorum ne kadar ilginç bir durum.bakın arkadaşlar tüm dünyayı araştırın bir ülkenin varlığını sürdürmesi bağımsız olması ORDUSUNUN varlığıyla mümkündür.şimdi çıkıpta fırsatçılık yaparak sahtecilikle,hatta içinizdeki nefretle(bu netretide taşıyanlar kan ve mayasını bir araştırsın) bu milletin geçmişte varlığını nasıl sürdürdüğünü ve gelecektede nasıl sürdüreceğinin teminatı olan orduya laf etmesin komplo üretmesin.İşgaller çabuk unutuldu.mezalimler çabuk unutuldu,sevr çabuk unutuldu.ordun olmazsa heleki güçlü olmazsa bir hiçsin.yoksun. o yüzden akıllı olun.bu millet odusuna bağlıdır çünkü kendisi ordudur. ama dediğim gibi nefret eden varsa kan ve maya tahlilini yaptırsın.biz çanakkalede,sarıkamışta, anadolunun her yanında bağımsızlık için şehitler verirken. kalanlar,maske takanlar elbette orduyu sevmeyecektir.ırak savaşında. suudilerin ağaları güçlü olmadıkları için korkudan amerikaya üsler açıp yahudilere petrol vermişlerdi,halende veriyorlar.yahudiye filistinden dolayı kafa tutup yahudi cevap veremiyorsa unutmayınki bu milletin şanlı ordusu sayesindedir."one minute" sayesinde değil:present::present::present::present::present::present::present::45:

toycan
25-02-2010, 20:59
gülen hoca geleçek dertler bitecek kendini şeker hastalığından kurtardığı gibi türkiyeyi de bütün dertlerden kurtaracak amerika ve gülen hoca ya güven merak etme sen

asilhan_35
26-02-2010, 00:02
allah bunlar gibi amerikan uşağı hocalardan korusun onların zaten hocaları amerikadan talimat veriyor tsk yıprakmak için her yolu deniyorlar ama ordu iyiki var çünkü ordu olmasa bunlar daha neler yapacak daha neler şimdi tek zorları ordu her tarafa ğirmişler bunları tek tek temizlemek gerek bunlar gibi vatan sevicisi ve müslüman olacaksa hiç olmasın yine yazıyorum allah bunlar gibilerinden korusun iyiki atatürk cumhuriyetinde doğum büyüdüm iyiki ordumvar ve ben böyle müslüman olacaksa hiç olmasın bunların vatan sevgisine ihtiyacımız yok

gacvokem
26-02-2010, 00:14
yav arkadaşlar siz harp oyunları nedir bilrmisiniz o ses kayıtları dedikleriniz yapılan harp oyunlarının kayıtlı hali seneryo onlar vede her yapılan harp oyunu kayıtlıdır o dedikleriniz resmi belgeler vede genel kurmayın arşivlerinde .. bunu genarel soyledi her hangi bir olagan ustu durumda yapılan tatbikat o konuşmlar bilip bilmeden salamayın şöle böyle demeyin , yok cami bombalamak yok ucak düşürmek vs vs bunlar seneryo halınde yapılan harp oyunları ,
kısaca ağzı olan konuşuyor yeterki vatan haini medyadan bişe duysun, siz bu orduyada askerlik yapmak için gitmeyin arkadaşlar..
bu ordunun zaten sizlerede ihtiyacı yok orda gercek vatansever vatan evlatlarının olması lazım

elfinyg
26-02-2010, 00:14
ilginç

veyselbakan
26-02-2010, 00:29
yav arkadaşlar siz harp oyunları nedir bilrmisiniz o ses kayıtları dedikleriniz yapılan harp oyunlarının kayıtlı hali seneryo onlar vede her yapılan harp oyunu kayıtlıdır o dedikleriniz resmi belgeler vede genel kurmayın arşivlerinde .. bunu genarel soyledi her hangi bir olagan ustu durumda yapılan tatbikat o konuşmlar bilip bilmeden salamayın şöle böyle demeyin , yok cami bombalamak yok ucak düşürmek vs vs bunlar seneryo halınde yapılan harp oyunları ,
kısaca ağzı olan konuşuyor yeterki vatan haini medyadan bişe duysun, siz bu orduyada askerlik yapmak için gitmeyin arkadaşlar..
bu ordunun zaten sizlerede ihtiyacı yok orda gercek vatansever vatan evlatlarının olması lazım

ellerin dert görmesin:present::present::present::present::present:::45:

Dijitalci
26-02-2010, 01:57
S.A.Bende darbe ve cunta savunucusu 28 şubatta GKBlığında halk düşmanlığı brifingi alan tüm yargı ve medyayı sildim.Şimdi milletin ne uçurumlardan döndüğünü yandaş medyadan öğrenebiliyoruz.İyiki karşi medya var,bizi yıllardır tekel medya bizi uyutmuş.UYAN EY GÖZLERİM UYAN, GAFLETTEN UYAN.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.AEO.

O çok sevdiğiniz MEDYA sizinde karnınızı doyuruyormu.! O çok Sevdiğin medya gelen pkk şerefsizlerinin yaptığı ŞOVU ne kadar gösterdi.! O çok sevdiğin medya baştan aşağı haber bültenlerinde Ergenekon ve Yargı ile başlayıp biterken Ülkede neler olmuş sana ne kadar haber verdi.! Senin Medyan hiç GEMİCİKLERDEN bahsettimi.! Senin Medyan hiç Fethullah Efendinin bir zamanlar TSK yı ne kadar çok sevdiğini siz değerli dinleyicilerine hiç söyledimi.!
Benim GÖZLERİM Açık merak etme ALLAHA Şükür Gaflet içindede değilim. Ama sizler böyle düşünmeye devam edin yada yazın fark etmez Değişim sözü verenler böylece dahada güzel götürsünler.! Ama bizler nasılsa AKP karşıtıyız
yani KANIMIZIN TAHLİL edilmesi gerekir...... Artık her şey ortada siz ve sizin gibi düşünenlerin TSK da işleri yok yani askerlik yapmanıza gerek yok. Artık Askerlikte seçmeli olsun böylece her şey tamamen ortaya çıksın.! Haydi durmak yok TSK ve YARGIYI yıpratmaya devam.............

beydemir
26-02-2010, 02:11
ben kanal listesinden samanyolu ve kanal 7 yi sildim siz arkadaşlarıma da tavsiye ederim en azından kafanızın bulanmasına engel olursunuz nerde asparagas olmadık haber ver orda akşam haberlerine bir bakın samanyolunun balyozdan darbeden ergenekondan başka birşey görecekmisiniz ? O zaman olaylara nasıl objektif bakabilirsinki tek taraflı dinlemek sence doğru bir davranışmı bir hakimin sadece tek tarafı dinleyip karar vermesi gibi bişi olmazmı? olaylara at gözlüğüyle bakmak gibi olmazmı?genede sen bilirsin ŞAVKCI09 dostum

gacvokem
26-02-2010, 10:35
beyler dün akşamki haber türkte genaral çıktı vede konuştu izleseydiniz herşey ap açık anlatıldı ben netten dünkü haber türkün haberlerden sonraki yayınını bulup izleyin ...

burda çenelerimizi yormayalım adam her şeyi gayet açık anlattı

linkci
26-02-2010, 11:00
olamaz diye bir şey halkın kafasını karıştırmak için yada gerçekten de olablir dikkati dağıtıp başka odağa çekmek için birebir

veyselbakan
26-02-2010, 11:37
olamaz diye bir şey halkın kafasını karıştırmak için yada gerçekten de olablir dikkati dağıtıp başka odağa çekmek için birebir
hani diyorlar ya ordunun içindeki çürük yumurtalar bir bir ayıklanacak önce kendi içlerindeki çürük yumurtaları ayıklasınlar hiç bir komutan, apo adisine sayın demedi, şehitlerimize kelle kelimesini kullanmadı yada çiftçisine yürü lan ananıda al git demedi, hiç bir ordu mensubu bizleri fişlemedi ve bize kanı bozuk demedi ,yada ordudan birileri çıkıpta birilerini sümme haşa peygamber ilan etmedi, bu ordu olmasaydı o zaman görürdüm ben o cakcak ötenleri ,bu gün karaladığınız şanlı ordu sayesinde yukarıda conny lerin bayrağı değil ay yıldızlı bayrağımız dalgalanıyor şimdi hani biz dinimize yaşayamıyoruz baskı var zulüm var diyerek atıp tutuyorsunuz ya acaba eğer bu ordu vatanı düşmanın elinden kurtarmayaydı acaba namaz kılacak cami bulabilecekmiydin şimdi işkembeden atıp tutuyorsunuz ama unutmayın güneş balçıkla sıvanmaz siz bu ülkeye şeriatı getiremeyeceksiniz!

veyselbakan
26-02-2010, 11:38
bu arada linkçi kardeşim sözüm sana değil sadece alıntı yaparak cevap yazmışım kusura bakma:wave:

xp_n3r00
26-02-2010, 12:00
Orduda mason eli var. Bu çok bariz belli. Ama gel gelelim ülkemin insanı uyur da hakikati görmek istemez. Ama doğru bunu da yalanlarsınız olur biter nasıl olsa

veyselbakan
26-02-2010, 12:12
Orduda mason eli var. Bu çok bariz belli. Ama gel gelelim ülkemin insanı uyur da hakikati görmek istemez. Ama doğru bunu da yalanlarsınız olur biter nasıl olsa

ordunun içinde olan biteni öyle bir anlatıyorsunki sanki ordunun içinde yaşıyorsun ordunun üzerindeki eli bilmem de birilerinin üzerinde gerçekten abd nin eli olduğu açık ve kesinnn!'

gacvokem
26-02-2010, 12:42
başka yorum yapmayacam gelişmeleri izlemekle yetinecem nede olsa yakında seçim olavak gibi hükümet her ne kadar yok desede bizim buralarda çaışmaya başlamışlar bile aceyip aceyip tipler görmeye başladık mahallede yardımlar vs vs ... seçimde var ak koyun kara koyun belli olur;:D

HCakir
26-02-2010, 12:55
Arkadaşlar mesajlarımızı yazarken insanların sadece sizin gibi düsünemeyeceklerini unutmayın karsı düsünceye karsı da saygılı olunmalı..

okuyorum mesajları yok samanyolu izlenmez yandaş medyacılar connnilerin bayragı falan konu stv spikerinin yorumundan nerelere gelmis..Asıl yazmak istedigim suydu stv izleyecesini asagılamaya veya herhangi bi x kanalını asagılamaya gerek yok zaten hakkmızda yok , bu kanalında kendine özgü bir kemik izleyici kitlesi mevcut..

Saygılar

Dijitalci
26-02-2010, 13:00
başka yorum yapmayacam gelişmeleri izlemekle yetinecem nede olsa yakında seçim olavak gibi hükümet her ne kadar yok desede bizim buralarda çaışmaya başlamışlar bile aceyip aceyip tipler görmeye başladık mahallede yardımlar vs vs ... seçimde var ak koyun kara koyun belli olur;:D

Desenize yakında ortalık bayağı bir ŞENLENECEK... Poşet Erzak dağıtımları, Hediye çekleri, Ev ev kapı kapı dolaşmalar... Ya sadece ben bir şeyi anlayamıyorum bu adamlar şimdiye kadar neden benide ZİYARETE gelmediler.
Düşünürüm bir türlü cevabını bulamıyorum hemde buraları çok severler bunlar.
Ama beni sevemediler bir türlü anlaşılan beni hem FİŞLEMİŞLER hemde Daha önce KAN vermiştim TAHLİL için O zamanda anlaşılan bu tahlillere çaktırmadan AKP karşıtlığı testitinide yapmış olsalar gerek ve Sanırım ben bu testte sınıfta kalmışım benim ağlayanım yok.... :(

veyselbakan
26-02-2010, 13:06
conny lerin bayrağından kastım ordu olmasa idi başkasının eğemenliği altında yaşamak zorunda kalacaktık demem kusura bakma konuyu almışsın ama eksik tarafından almışsın karşı tarafa illaki saygılı olma durumundayız neticede herkes aynı düşünecek diye bir şey söz konusu değil kanallarla herhangi alıp veremediğim bir konu yok ama ordu karalanıyor ve hakaretler ediliyorsa sende kusura kalma tepkisiz kalacak kadarda ruhsuz değilim ve şu anda senin yaptığın bu açıklamayıda gerçekten anlamış değilim burada bu gün serbest kalan bir orgenarale yüzündeki hainliğe bak bunlardan her şey beklenir diyen arkadaşın yazısından sonra bu tepkini beklerdim ya da müdahaleni saygılar !

toycan
26-02-2010, 13:21

ya komikliğe bakın orduda mason eli var ama memlekti satanların sattıkları adamlara bir bakın hepsi mason ortakları hükümet amerikaya gitmeden ilk onlarla görüşüyorlar hala orduda mason eli var komik valla zamanın da siyonist mason lafını ağzından düşürmeyen başbakan ve cumhurun şimdi bunlara yakın olup meted umması çok manidar:8[1]::8[1]::8[1]:

osmann
26-02-2010, 15:07
:)
hay allah yahu...ne balyoz muş....
1-memleketimizdeki hükümet 4*4 lük değil...
2-haliyle diğer kurumlarda 4*4 lük değil...
3-ordunun içindede maalesef çürükler var...(pkk nın bitmemesi, haliyle ellerindeki rantın yitirilmemesi için uğraş verenler başta gelir)
4-her kurum- kurululuş kendi kabahatini örtmek, örfbas etmek için rakip gördüğü kurumun kabahatini çıkarmak yada kabahat oluşturmak için gayret sarf ediyor... (sanki millet iktidarı orduyu diğer bakanlıkları ve brokrasiyi bunun için besliyormuş gibi... ulen birazda millet için bişey yapın...bu lafım sadece hükümete değil, yargıya, orduya,vs...içlerindeki namuslu vatandaşları tenzih ederim...)
5-medya taraflıdır...aleni bir şekilde taraflıdır...yanlız taraf ın (taraf gazetesi) hangi taraf olduğunu çözemedim...o nasıl gazeteymiş öyle? kimsenin bilmediklerini biliyor...
6-herkes kendine göre yorumlar yazmış...bende yazdım...umarım konu hakarete varıp kapanmaz...bunun için itinalı yazalım...kırmadan dökmeden... (ayrıca masonların olmadığı bir kurum gösterin...akp de dahil...dün gazetede okudum hamas başkanının oğlu yıllarca casusluk yapmış...babasının yıllarca savaş verdiklerine...masonluk böyle bişey...acayip bişey...)
selametle...

HCakir
26-02-2010, 15:28
conny lerin bayrağından kastım ordu olmasa idi başkasının eğemenliği altında yaşamak zorunda kalacaktık demem kusura bakma konuyu almışsın ama eksik tarafından almışsın karşı tarafa illaki saygılı olma durumundayız neticede herkes aynı düşünecek diye bir şey söz konusu değil kanallarla herhangi alıp veremediğim bir konu yok ama ordu karalanıyor ve hakaretler ediliyorsa sende kusura kalma tepkisiz kalacak kadarda ruhsuz değilim ve şu anda senin yaptığın bu açıklamayıda gerçekten anlamış değilim burada bu gün serbest kalan bir orgenarale yüzündeki hainliğe bak bunlardan her şey beklenir diyen arkadaşın yazısından sonra bu tepkini beklerdim ya da müdahaleni saygılar !

O arkadaşında mesajını okusaydım emin olun onada aynı uyarıda bulunurdum..

Benim mesajımı yazmamda ki amaç konunun sapması idi.Stv haber spikerinden nerelere geldi aksi takdirde konu kapanır , burda kimsenin şakşakçılığını yapmıyoruz..

Bilginize

veyselbakan
26-02-2010, 15:43
O arkadaşında mesajını okusaydım emin olun onada aynı uyarıda bulunurdum..

Benim mesajımı yazmamda ki amaç konunun sapması idi.Stv haber spikerinden nerelere geldi aksi takdirde konu kapanır , burda kimsenin şakşakçılığını yapmıyoruz..

Bilginize
konuyu kapatıp kapatmamak takdirinizdir seviyesizlik yada küfür olmadan insanlar görüşlerini ifade ediyor tabiki tartışma platformunda hararetler yükseliyor ben formda bir konu açtım ve bu konu hakkında yorumlar yapıldı şakşakçılıktan kastınızı anlamadım ama moderatörlük ünvanınızı kullanıp tehdit vari konuşuyorsanız konuyuda kapatabilirsiniz benide banlayabilirsiniz kal sağlıcakla

DİGİTAL_17
26-02-2010, 16:57
camileri tsk nın içindeki çürükler mi kurdu ve kolluyo
Allah akıl fikir versin ben diyom ankara sen diyon perde kara perde kara ise göremezsin tabi kardeşim

kardeşim sen daha benim dediğimi anlayamacak kadar dar düşünüyorsun. benim o lafı etmekteki amacım ordu olmasa bu ülkeyi kim müdafa edecek. yoksa senmi müdafa edeceksin yoksa yandaş medyanın satılmış kalemlerimi. allah allah ya sanki bir kendileri müslüman diğerleri hırıstiyan. Allah akıl fikir versin...

veyselbakan
26-02-2010, 17:07
kardeşim sen daha benim dediğimi anlayamacak kadar dar düşünüyorsun. benim o lafı etmekteki amacım ordu olmasa bu ülkeyi kim müdafa edecek. yoksa senmi müdafa edeceksin yoksa yandaş medyanın satılmış kalemlerimi. allah allah ya sanki bir kendileri müslüman diğerleri hırıstiyan. Allah akıl fikir versin...

abi boşuna uğraşma sen bu arkadaşa ne söylersen söyle o yine bir şeyler bulup olur olmaz karalamalara devam edecek yok değil bu saygıdeğer arkadaşın yüzünden çok sevdiğim formdanda banlanacam o yüzden bu zatı muhteremin yazdıklarını dikkate alıp yazmayacağım adam 4 günde ruh sağlığımı bozdu devam edersem şizofren olup çıkacağım

kucer06
26-02-2010, 18:21
Arkadaşlar forumda A partisinin veya B partisinin veya herhangi bir zümrenin çığırtkanlığını yapmayın aynı zamanda kötülemeyin.Konuya yapılan yorumları kişiseleştirmeyin sonra üzücü şeyler ortaya çıkabiliyor.Herkesin yorumuna lütfen saygı gösterin.

alper3
26-02-2010, 19:49

katılmamak elde değil:angry8:

beydemir
27-02-2010, 04:20
:)
hay allah yahu...ne balyoz muş....
1-memleketimizdeki hükümet 4*4 lük değil...
2-haliyle diğer kurumlarda 4*4 lük değil...
3-ordunun içindede maalesef çürükler var...(pkk nın bitmemesi, haliyle ellerindeki rantın yitirilmemesi için uğraş verenler başta gelir)
4-her kurum- kurululuş kendi kabahatini örtmek, örfbas etmek için rakip gördüğü kurumun kabahatini çıkarmak yada kabahat oluşturmak için gayret sarf ediyor... (sanki millet iktidarı orduyu diğer bakanlıkları ve brokrasiyi bunun için besliyormuş gibi... ulen birazda millet için bişey yapın...bu lafım sadece hükümete değil, yargıya, orduya,vs...içlerindeki namuslu vatandaşları tenzih ederim...)
5-medya taraflıdır...aleni bir şekilde taraflıdır...yanlız taraf ın (taraf gazetesi) hangi taraf olduğunu çözemedim...o nasıl gazeteymiş öyle? kimsenin bilmediklerini biliyor...
6-herkes kendine göre yorumlar yazmış...bende yazdım...umarım konu hakarete varıp kapanmaz...bunun için itinalı yazalım...kırmadan dökmeden... (ayrıca masonların olmadığı bir kurum gösterin...akp de dahil...dün gazetede okudum hamas başkanının oğlu yıllarca casusluk yapmış...babasının yıllarca savaş verdiklerine...masonluk böyle bişey...acayip bişey...)
selametle...

bütün mesajları okudum olaya objektif bakan ve öylece yorum yapan bir seni gördüm be kardeşim herkes kendi penceresinden olaya yaklaşıyor niye karşımızdakinin yerine kendimizi koymayızki yahu kimse hükümettede hata var yargıdada hata var muhalefettede hata var askerin içindede hata var basın yayındada hata var diyemiyor herkes kendi tarafını desdekliyor etmeyin ağalar olaylara objektif bakmayı öğrenelim herkes kendini karşısındakinin yerine koysun.lütfen birbirimizi kırmayalım HERKESE SEVGİ VE SELAMLAR

wtwt99
27-02-2010, 10:53
Arkadaşlar forumda A partisinin veya B partisinin veya herhangi bir zümrenin çığırtkanlığını yapmayın aynı zamanda kötülemeyin.Konuya yapılan yorumları kişiseleştirmeyin sonra üzücü şeyler ortaya çıkabiliyor.Herkesin yorumuna lütfen saygı gösterin.

haklısın neticede bir yere varamıyoruz bosuna birbirimizi kırıyoruz

toycan
27-02-2010, 11:15
istenilen bu neticeye varamamak kağos bundan istifade ediyorlar bizi zayıf düşürüyorlar böldükleri zamanda herşey daha güzel olaçak cünkü sesini cıkaran olmayacak biz taraf değiliz ama osmana katılmıyorum okuduysa taraf gazetesini kime hizmet ettiğini anlamamak mümkün değil gavur planını şimdi yapmamış 1840 dan beri halıyı ince ve sık dokuyor kurtuluş savaşından sonrada hesapları biraz karıştı ama ne hikmettir onlarda akp gibi durmak yok yola devam dediler bizde bunu dikkate sunmaya çalışıyoruz insanıma yapılan birşey yok ama ermeniye ruma kürte hertürlü hizmet var niye ülkeyi bölme adına sonrada tekbirler cekileçek filistinde ırakta afganistanda pakistanda olduğu gibi kahramanlar çıkacak birileride amerikadan gaz verecek ama benim insanım acı cekecek öleçek bizim dertimiz vatan ve insanına olan aşkımız akp iyi birşey yapsa coçuklarına yaptığı gibi alkışlamıyan neyse

tamer41
27-02-2010, 13:06

abi boşuna uğraşma sen bu arkadaşa ne söylersen söyle o yine bir şeyler bulup olur olmaz karalamalara devam edecek yok değil bu saygıdeğer arkadaşın yüzünden çok sevdiğim formdanda banlanacam o yüzden bu zatı muhteremin yazdıklarını dikkate alıp yazmayacağım adam 4 günde ruh sağlığımı bozdu devam edersem şizofren olup çıkacağım

istenilen bu neticeye varamamak kağos bundan istifade ediyorlar bizi zayıf düşürüyorlar böldükleri zamanda herşey daha güzel olaçak cünkü sesini cıkaran olmayacak biz taraf değiliz ama osmana katılmıyorum okuduysa taraf gazetesini kime hizmet ettiğini anlamamak mümkün değil gavur planını şimdi yapmamış 1840 dan beri halıyı ince ve sık dokuyor kurtuluş savaşından sonrada hesapları biraz karıştı ama ne hikmettir onlarda akp gibi durmak yok yola devam dediler bizde bunu dikkate sunmaya çalışıyoruz insanıma yapılan birşey yok ama ermeniye ruma kürte hertürlü hizmet var niye ülkeyi bölme adına sonrada tekbirler cekileçek filistinde ırakta afganistanda pakistanda olduğu gibi kahramanlar çıkacak birileride amerikadan gaz verecek ama benim insanım acı cekecek öleçek bizim dertimiz vatan ve insanına olan aşkımız akp iyi birşey yapsa coçuklarına yaptığı gibi alkışlamıyan neyse

senle tartışmamaya karar verdim bana gazeteni söyle sana kim olduğunu söyleyeyim bir kez daha söylüyorum gerçekten allah sizi ve sizin gibileri ıslah etsin bu gazeteyi okuyupda orduya hakaret etmemeni beklemek yanlış olurdu zaten kusura bakma!

veyselbakan tartışmak değil istişare diyelim
digital17 şu anda ordu varmı sence korumak ve kollamktan hariç ne varsa yapan çapulcularla dolu aralarında istisnalar müstesna
toycan kardeş evet bi oyun var ve bu Osmanlıdan beri hep oynandı düşünki ne salakça anlaşmalar imzalatıldı burnumuzun dibindeki adalar musul kerkük başkalarına verildi aknla alınan topraklar imza ile ite köpeğe verildi bunlar hep vatana hıyanet içinde olan asker ve siyasetçiler tarafından yapıldı
veysel kardeş bu gazete diğer gazeteler gibi gazetedir kağıt parçasıdır ama yazarları çok dürüst ve darbesavardırlar hıyanet içinde olmamışlardır patronlarının saldır co emirlerine maruz kalmayan insanlardır daha doğrusu dosdoğrudurlar ianaçlıdırlar müslüman ve insanlar satılmış değillerdir

veyselbakan
27-02-2010, 14:48
tamer aramızda 3 yaş var dolayısı ile abim sayılırsın eğer bu zamana kadar şahsına ait bir hakaret veya bir kusur varsa af ola ama sen ve ben bu olayları ömrümüzün sonuna kadar tartışsak ancak birbirimizi yıpratırız ve bir netice çıkmaz ama 3 şeyi unutma 1 darbe ile suçladığın ordu sayesinde bu gün yatağımızda huzurlu uyuyabiliyoruz 2 elhamdulillah hepimiz müslümanız ama ne kadar o allahın takdiridir (senin değil) 3 cüsü ve en önemlisi bu memleket ne çektiyse bir terörden diğeri ise dini her türlü çıkarlarına alet eden islamiyeti allah yolunda değil kendi menfaatleri doğrultusunda kullanıp ceplerini dolduran ama tamer gibi hatta benim gibi insanlara bunu allah yolunda yapıyormuş gibi gösterip inandıran ve onları önlerinde kalkan gibi kullanan çakallardan çekmiştir en yakın örneği abd de yaşıyor yerden yere vurduğu ama bir türlü gelmek bilmediği abd de diğer örnekler zaten türkiyede ve gözümüzün önünde bir de sen ne kadar müslümansan buradaki tüm form arkadaşlarımda o kadar müslüman allah nezdinde senin bizlerden fazla bir ayrıcalığın yok bu tür konuşmalarda senden ricam ve beni en çok üzen kendini müslüman bizleri ve şanlı ordumu din düşmanı olarak göstermen tamer son olarak musulu ker kükü veren siyasiler olabilir ama bu şanlı ordu yurdun tek karış toprağını vermemek için seve seve allah allah diyerek ölüme giden şehadet şerbetini içmiş şehitlerimizden gelmektedir o yüzden orduyu hain kaleş diye anlatırken eğerki müslümansan bunlarıda dikkate almanı rica ederim kusur varsa tekrar af ola!

jeanka
27-02-2010, 15:23
ben kanal listesinden samanyolu ve kanal 7 yi sildim siz arkadaşlarıma da tavsiye ederim en azından kafanızın bulanmasına engel olursunuz nerde asparagas olmadık haber ver orda akşam haberlerine bir bakın samanyolunun balyozdan darbeden ergenekondan başka birşey görecekmisiniz ?

bu ülkede öyle kanal mı vardı değerli arkadaşım? nedense benim uydum hiç göstermiyo öyle kanalları. ağızları ile kuş tutsalar barınamazlar evimde.... o şerefli !!! spiker kendini bi hocaya göstersin. kafayı yemiş....

tamer41
27-02-2010, 15:59
tamer aramızda 3 yaş var dolayısı ile abim sayılırsın eğer bu zamana kadar şahsına ait bir hakaret veya bir kusur varsa af ola ama sen ve ben bu olayları ömrümüzün sonuna kadar tartışsak ancak birbirimizi yıpratırız ve bir netice çıkmaz ama 3 şeyi unutma 1 darbe ile suçladığın ordu sayesinde bu gün yatağımızda huzurlu uyuyabiliyoruz 2 elhamdulillah hepimiz müslümanız ama ne kadar o allahın takdiridir (senin değil) 3 cüsü ve en önemlisi bu memleket ne çektiyse bir terörden diğeri ise dini her türlü çıkarlarına alet eden islamiyeti allah yolunda değil kendi menfaatleri doğrultusunda kullanıp ceplerini dolduran ama tamer gibi hatta benim gibi insanlara bunu allah yolunda yapıyormuş gibi gösterip inandıran ve onları önlerinde kalkan gibi kullanan çakallardan çekmiştir en yakın örneği abd de yaşıyor yerden yere vurduğu ama bir türlü gelmek bilmediği abd de diğer örnekler zaten türkiyede ve gözümüzün önünde bir de sen ne kadar müslümansan buradaki tüm form arkadaşlarımda o kadar müslüman allah nezdinde senin bizlerden fazla bir ayrıcalığın yok bu tür konuşmalarda senden ricam ve beni en çok üzen kendini müslüman bizleri ve şanlı ordumu din düşmanı olarak göstermen tamer son olarak musulu ker kükü veren siyasiler olabilir ama bu şanlı ordu yurdun tek karış toprağını vermemek için seve seve allah allah diyerek ölüme giden şehadet şerbetini içmiş şehitlerimizden gelmektedir o yüzden orduyu hain kaleş diye anlatırken eğerki müslümansan bunlarıda dikkate almanı rica ederim kusur varsa tekrar af ola!

bu ülkede 3-5 sefer darbe yapıldı ve her darbenin sonuda bu millet heryönden geriledi bu darbelerin sonunda da senin de dedğin gibi ceplerini dolduranlar işbaşına getirildi ve ne hikmetse ilk seçimlerde halk onları tekrar iktidar yapmadı bu millete zerre kadar hayrı olanlar baş tacı edilmiştir edilecektir ama zerre kadar hayrı dokunmayanlar en kötüsünü göreceklerdir
kimseye sen az müslümansın ben daha müslümanım anlamına gelecek kelime yazmadım ama müslüman dininin gerekelrini yerine getirendir yada getiremiyosada getirene engel olmayandır dini vecibelerini yerine getir ama bir başkasının önüne engel koy müslüman olamazsın kandıramazsın hele hiç bir vecibeyi yerine getirmeyip dini görevlerini yapmak isteyenleri engelleyen ben müslümanım demesin bile