PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba saygı değer arkadaşlarım!....

aliharbiye
13-03-2010, 20:30
Arkadaşlar öncelikle nerden başlayacağımı bilmiyorum ama elimden geldiyince kendimi ifade edip bazı şeylerin olup olmaması gerektiliğini sizlere açıklamak istiyorum siz sayın site admin arkadaşlarım ve sayın forum üyeleri evet siz sayın admin arkadaşlara işinizi öğretecek veya size nutuk çekecek değilim ama bir kaç gün önce forumda bir konu vardı ve bende o kunuyla ilgili her zamanki gibi fikrimi her ne kadar olumlu bir şekilde izah etmeye çalıştıysamda yine bana resmen küfür sayılacak bir mesajla cevap yazan bir üye oldu hatta 2 ayrı admin arkadaşa özelden konuyla ilgili mesajın editlenmesi hususunda mesaj yazdım ama topiye baktığımda mesajlar olduğu gibi yerinde duruyor ve belkide mesaj sahibi ne uyarıldı nede banlandı ve o gün bu gündür gece rüyalarıma girip forumdan uzakmı durayım ne yapıyım diye dedim, Düşündüm taşındım ve burada bu konuyu yazıp siz sayın admin arkadaşların forum üyeleri için biraz daha duyarlı olmaları gerektiyini hissettim....
Evet ben buradaki yazımı @alper3 adlı forum kullanıcısına cevap olarak yazmak istiyorum.
Beyefendi neye dayanarak ve hangi dayanağa güvenerek bana böyle bir cevap yazıyorsun kimsenin kimseyi götürdüyü yok biliyormusun en büyük düşmanlık cehalettir işte bak sende insansın bende insanım ama aramızda dağlar kadar fark var benim beynime çivi vursalar bile sana cevaben böyle bir mesaj yazmam çünkü ben saygılı efendi ve mütevazı bir insanım senin gibi beynimin içi kötülüklerle fesatlarla dolu birisi değilim sanada artık birşey yazmak istemiyorum lütfen bana cevap olarak bişey yazma zira sen bana cevap yazsanda ben reply yapmıyacam sanada saygısızlık olsun diye yazmadım sadece forum üyelerine karşı forum admin arkadaşların biraz daha duyarlı olmalarını istiyorum.
Nötig.Arkadaşlar lütfen kimse yanlış anlamasın kesinlikle hiç bir allahın kuluna karşı bir saygısızlık yapmak istemem kimseyede işini öğretecekte değilim ama bu konu canımı sıktı diye bu topiyi açmaya karar verdim şimdilik sağlıcakla kalın ben tabii sayın forum admin arkadaşlar yine izin verirlerse eskisi gibi forumda arkadaşlarımla paylaşıma devam ederim admin arkadaşlar nasıl uygun görürlerse baştacı hepinize iii akşamlar dilerim...

Arkadaşlar buda alper3 üyenin bana örnek olarak sunduğu saygısız mesajıdır...Çok ayıp çok herkes fikrinde hür olmalı herkes herkese saygılı duymalı....

senin kızın varmı? varsa o prezarvatıf dagıtılanlardan biri gelse senin kızını ....... tepkin ne olurdu ....:46::46::46::46::46::46:

Admin
13-03-2010, 21:05
Özel Mesajınızı yeni farkettim 1-2 gundur yogunluktan dolayıdır pm lere forum mailine bakamadım.Fikrinizi sunmuşssunuz kendinizce haklı bir neden olarak ama yazılan cvplar bana görede tuhaf geldigi için konuyu kaldırdım ben bu tutum adına sizden tum herkese adına özür dilerim

aliharbiye
13-03-2010, 21:21
Serkan kardeşim size ve kültürünüze çok saygı duyuyorum ayrıca banada zaman ayırdığınız için çok ama çok teşekkür ediyorum en derin sevgi ve saygılarımla aliharbiye.

Hikmet™
13-03-2010, 23:03
aslında o alper arkadasın mesajını okurken bende tepkimi gösterecektim ona ama polemik çıkmasın diye bişe demedim