PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar ilginç bir sorunum var.

Hilmi
22-03-2010, 19:47
pc'me win 7 kuralı 15-20 gün oldu herşey normal fazla bir sorun yaşamadım xp'den sonra fakat ilginç bir sorun yaşıyorm mesela bir film indirirken film partlarını rap.dowloader içine atıp herzamanki gibi indirmesini bekliyorum.
daha sonra baktığımda pc kapanmış oluyor sanki uyku moduna geçmiş gibi ama indirmekte olduğum dosyalarda yarım kalıyor ancak şöyle birşey yapıyorm 3-5 tane filmi, playera atıp oynatğımda pc kapanmıyor yani ben bilgisayarın yanından ayrılmazsam herhangi birşeyle çalışrsam sorun yok ama sadece dosya download yapsın diye açık bıraktğımda pc kapanıyor ..Umarım anlatabilmişimdir arkadaşlar.Şimdi ne yapmam gerekiyor herhangi bir ayar problemimi var acaba..???

Hikmet™
22-03-2010, 19:59
acaba sistem bekleme modumu açık bilgisayarınızda

Hilmi
22-03-2010, 20:07
acaba sistem bekleme modumu açık bilgisayarınızda

şimdi şunu fark ettim eylem merkezinden donanıma tıkladığımda güç seçeneklerinde uyku modu ayarlarından hiçbirzaman'ı seçtim umarım olmuştur xp'den win7'ye geçince acemilik oluyor haliyle...:bangin:

Hikmet™
22-03-2010, 20:15
tamm bende bunu anlatmak istemiştim hiçbirzaman yaptığınız zaman daha olmaz bu durum

f.pala
22-03-2010, 22:04
bende w7 ye alışana kadar baya zorlanacam ben

gacvokem
22-03-2010, 23:28
aynı sorun bendede vardı çözümüm şu oldu ekran koruyucu seceneğimi 8000 dakikaya ayarladım boylece sorunu hallettim sende aynısını dene:D