PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seray sever, okan bayülgen vs. kendini bilmezler bırakın artık bu milletin yakasını

CABBARİ
05-04-2010, 12:54
yaw Arkadaş şu Haberi (Only the registered members can see the link)okudum deliye döndüm reiting ugruna neredeyse çıplak yataga girecek bu dengesizler hergün ayrı bir şey duyuyorum bizim toplum anlayışımız ne kadarda değişmiş farkında değilim yuhh artık...
akıl almaz diziler filmler şovlar milletin duygusalığını saflığını kullanan sabah programcıları millete karı kız bulan izdivaççılar canlı yayında küfür eden esrarengiz tipler ben şifalı bitki üretip satıp milleti iyileştiririm diyen hacılar hocalar hekimler vs.
bir maç keyfimiz vardı oda iddaa yüzünden bitti şikeler yorumcular hakemler vs.
bazen tek kanallı trt yi aramıyor değilim ama tv hayatımıza girmiş birkere çıkmıyor inşallah çocuklarımızı hayırlı bir şekilde yetiştirip bu zamanda kötü fena gördüklerini duyduklarını uygulamalarını engelleriz Allah bizlere yardım esin durumumuz vahim..
selametle

Dijitalci
05-04-2010, 13:17
Sn:Cabbari Gerçektende Bunlar Artık işin Ucunu iyice Kaçırdı Ne Yapacaklarını Şaşırmışlar
Para Bunları İyice Şaşırtmış Allah Bunları ISLAH ETSİN... Saygılar.

Volkan
05-04-2010, 13:29
zamanında hülya avşarda gecellikle program sunuyordu dönem dönem yapılan hareketler.

Arkadaşlar bunlara karşı yapılacak en iyi şey çocuklarımızı bu tip konuların eksi yönlerini gösterek çocuklarımızı gençleri bilgilendirelim.

Zira her gun tv lerde görüyoruz zamanında bu tip şeylerle uğraşan sanatcı musfettelerın süründüklerini çok görüyoruz ya bir otel odasında yada bir çöplükte.

bunlara Bela okumaktansa Allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın demek daha mantıklı elbet hesabı sorulur.

CABBARİ
05-04-2010, 14:46
ne yarışmalar düzenlediler ne paralar dagıttılar ne şöhretler çıkarttılar bir tanesini görüyormusunuz sagda solda hepsi yok oldu gitti tek tük içlerinden tutunan oldu onlarıda medya yedi
selametle

aliharbiye
05-04-2010, 15:27
Arkadaşlar çok üzgünüm malesef toplum olarak gelişmiş bir millet deyiliz kısaca ne yazacamı bilmiyorum yazacak o kadar şey varki nerden başlasak!....Cep telefonları gençleri yolundan çıkardı şu pembe aşk dizileri ve kurtlar vadisi gib diziler reyting uğruna gelişen ve artık sürpriz dedirtmiyecek kadar tuhaf davranışlar aile bireylerinin çocuklarına verdikleri a sosyal eyitim kimseye bişey diyemiyorsun kimseyle bişey konuşamıyorsun bugün yakın çevremdeki okulda gelişen bir olayı kısaca sizinle paylaşmak istiyorum mahallede bir çocuk var onu okula kaydetmek için ailesi başvurdu çocukta hem suçlu hemde terbiyesiz biri gelene gidene küfür eden biri kısacası ailesi tarafından hiçbirşekilde terbiye verilmemiş bir çocuk, Ailesi çocuğu okula kaydetmek için okula başvurur müdür ve öğretmenler çocuğun okula kaydedilmemesi için oanay alır bu sefer çocuğun ailesi valiye şikayete gider sonra çocuğu okula kaydederler aradan biraz zaman geçer bu çocuk küfüre başlar okula gelen giden her çocuğa küfür eder ve deşerim diye bağırır buda yetmezmiş gibi okuldaki bir beyefendi olan öğretmene küfür eder öğretmende dayanmaz uafaktan bir iki tokat atar çocukta ailesine giderek durumu anlatır annesi babası okula gelir ve müdür ve öğretmenleri tehdit etmeye başlar ben çocuğumu sana okutmaya yolluyorum dövmeye değil senin çocuğumu dövmeye hakkın yok neden çocuğumu dövüyorsun der hocaya hocada çocuğun evden gerekli terbiyeyi almadığını söyleyip herkese küfür ettiyini söyler vay senmi diyorsun bunları hoca hadi buyrun hoca hakkında imza toplamaya başladılar akılları sıra öğretmeni okuldan attıracaklar hadi buyrun arkadaşlar daha neler duyacaz neler görecez eiğitim düzeyimiz iii olsa varya dünyanın belini kırarız ama önce insan olmamız lazım İNSAN selametle arkadaşlar.

muhteşem
05-04-2010, 21:59
bence tamamiyle skandallarla dolu bir ülkede yaşıyoruz tabi medyayada malzeme bol etliye sütlüyede pek karışan yok o sebeple iyi at koşturuyorlar