PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu öpücük aşkı bitirdi

veyselbakan
10-04-2010, 10:38
Oyunculukta kurallarımı yıktım” dedikten sonra “Aşk ve Ceza”daki bir öpüşme sahnesinde yer alan Zeynep Beşerler’in ilişkisi de kurallarla birlikte yıkıldı. Beşerler ile sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu ayrıldı.
Only the registered members can see the link

Kenan’ın itirazı vardı

* Altı yıldır birlikte olan Zeynep Beşerler ile Kenan İmirzalıoğlu, evlilik müjdesi bekleyenlere ayrılık haberi verdi. Bu sürpriz gelişmenin ardından farklı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de, Beşerler’in sevgilisinin karşı çıkmasına rağmen bir öpüşme sahnesinde rol alması. ıkilinin, “Aşk ve Ceza”daki o sahne sonrası ciddi bir tartışma yaşadığı, sonrasında da ayrılık kararı aldığı söyleniyor.

Cansu, Cem’e aşık

* Karşılıklı konuşup anlaşarak ilişkiyi bitirdiklerini söyleyen Beşerler ayrılık nedeni olarak İmirzalıoğlu’nun işlerine ağırlık vermesi ve onu ikinci plana atmasını gösteriyor. Sevgilisinin adının “Ezel”deki rol arkadaşı Cansu Dere ile anılmasının ise bu kararda hiçbir etkisinin olmadığını vurguluyor: “Cansu, Cem Yılmaz’a deli gibi aşık. Sebep kesinlikle o olamaz.”
Evlilik krizi mi

İkili arasındaki sorunun “evlilik” olduğunu ileri sürenler de var. ıddiaya göre Beşerler “Ben evlenmeyi zaten hiç düşünmedim” dese de altı yıllık ilişkisini nikah masasına taşımak istiyor, Kenan İmirzalıoğlu ise buna yanaşmıyordu.

Only the registered members can see the link

xp_n3r00
10-04-2010, 11:01
İğrenç bir hayat sürüyorlar. Her türlü tadı almak onlar için normal. Bizim gibi gençler de bunlara bakıp bunlarla hayaller kuruyor(uz). Allah bizlere hidayet bunlara da akıl nizam versin