PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SUNNY CW destekli yazılımlar hakkında bilgi

Özgür Erge
16-05-2006, 01:04
SELAM ARKADAŞLAR YAZILIMLAR HAKKINDA SÖYLENENLERİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM

CONSTANT CONTROL WORD KEYS DESTEKLİ YAZILIMLARI ŞUAN SADECE ANİMASYONLU CİHAZLAR İÇİN ÇIKIYOR MENÜ DEGİŞTİRİLİP VERİLECEKTİR..

DİGER BORDLU CİHAZLARA(C0 - C1 -01 - 03 )DAHA SONRA VERİLECEKLERİNİ MENÜ DEGİŞİKLİGİ SÖZ KONUSU TASARIM YAPIYORLAR SÖYLEDİLER BUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM
alıntıdır

oceral
16-05-2006, 01:13
tşk dostum bekliyoruz yazılımları

tunc598
16-05-2006, 03:44
Bilgilendirmene teşekkürler.Bekliyoruz

SAFRAN
16-05-2006, 08:14
özgür1984 bilgi için teşekkürler

arguc
16-05-2006, 09:48
Bence bu bir oyalamacadan ibaret sistem değişikliği bekleniyor dt sistem değiştirdiğinde bu yazılımlar bizlere verilebilir.

Özgür Erge
16-05-2006, 10:19
animasyonlu cihazlara yazılımın bu hafta gelmesi bekleniliyor

arguc
16-05-2006, 10:46
Madem bir hizmet verecekler önce ver cw emu yazılımını sonra düzenle menüyü menü değişecek diye bekletme bunca kullanıcıyı.

Özgür Erge
16-05-2006, 11:02
kardeş ben sadece aldığım bilgileri yazıyorum yazılımlar olsaydı hemen konurdu forma ama yakın zamanda geleceğine inanıyorum

hallederiz
16-05-2006, 11:03
bilgi için teşekkürler

arguc
16-05-2006, 11:08
kardeş ben sadece aldığım bilgileri yazıyorum yazılımlar olsaydı hemen konurdu forma ama yakın zamanda geleceğine inanıyorum

Dostum sağolasın sözüm sana değil zaten firmaya.

arguc
16-05-2006, 11:26
Arkadaşlar bu Constant Control Word ile Cryptoworks aynı sifreleme sistemimi yada Constant Control Word ile Cryptoworks sistemli yayınlar izlenebilirmi, sunny için verecekleri yazılım Constant Control Word destekli olucak.

Özgür Erge
16-05-2006, 12:20
cryptoworks ayrı Constant Control Word ayrı sistemdir

arguc
16-05-2006, 12:55
O zaman yeni çıkacak olan yazılımda beklediğimiz yazılım değil yani bize tek yol görünüyor cihazı değiştiricez :(

Özgür Erge
16-05-2006, 13:12
O zaman yeni çıkacak olan yazılımda beklediğimiz yazılım değil yani bize tek yol görünüyor cihazı değiştiricez :(
:stop2: arkadaşım ciahaza yazılım gelmiyo diye cihaz değiştirilirse bu kadar insanın hali ne olacak başka cihazlara yazılım bile zor geliyo isteyen değiştirir cihazını ama ben sunnyden vazgeçmem

n.anelka24
16-05-2006, 13:44
sagolasın tesekkurler kardes

erol1968
16-05-2006, 14:55
Constant Control Word bu özellik eklense ne olacakki.....redligt ımı seyredecen oda yarım yamalak her 5 dk şifre gir işin yoksa...gereksiz bir özellik...yeni bir özellik gibi veriliyor bizlere...Bir cok cihazda bu özellik coktan beri var..Çin den anca geliyo yazılımlar ne yapıcaksınız.

hotti.76
16-05-2006, 15:33
firmalar dt sistem degiştirecegi zaman irdeto2 gece,cegi zaman
c/w destegi veriyor hep bunlar oyunu firmaların cihaZ satmak için
benim fikrim

Admin
16-05-2006, 19:44
Ya arkadaşlar legal sistem kullanın illegal le ugrasmayın .inanın diger mantık uye olmak gunde 1 ytl ye lig tv aboneligi bizler nelere vermiyoruz para demi.Bunu düşünün illegal ve yasa dısı sistemlerle ugrasmayın baş edemezsiniz .Firmanında bu yonde acık ve net konusacam digiturkle ilgili şifreyi çözme girişimi olsa bile bunu forumda yayınlayamayız bunu bilmenizi isterim. net konuştum ve her zamanda konusurum opos kartlarla digiturk sistemi illegal yonden izleniyor ama forumlarda supersat dahil bulamazsınız.Yani yazılım cıksa bile hangi forum verecek çok merak ediyorum o yüzden bu tür yasa dışı istemlerin olacagınıda zannetmiyorum

Mr.gold
16-05-2006, 20:08
bence bosuna beklemeyin.
constant icin hele bir kac ay sabr edin.polsatlar konusunda bonu gorduk.
cryptoworksa gelince sanarim gelcek yil cikar.

SUNNY
16-05-2006, 20:35
10 dakikalık kanallar için bu kadar neden tavır oluyor anlamış değilim

umuter
16-05-2006, 22:09
teşekkürler özgür bilgi için sağolasın :)

almalk 2000
18-05-2006, 15:15
اين الكريبت ووركس على الكاون

Admin
28-05-2006, 00:05
Ya arkadaşlar legal sistem kullanın illegal le ugrasmayın .inanın diger mantık uye olmak gunde 1 ytl ye lig tv aboneligi bizler nelere vermiyoruz para demi.Bunu düşünün illegal ve yasa dısı sistemlerle ugrasmayın baş edemezsiniz .Firmanında bu yonde acık ve net konusacam digiturkle ilgili şifreyi çözme girişimi olsa bile bunu forumda yayınlayamayız bunu bilmenizi isterim. net konuştum ve her zamanda konusurum opos kartlarla digiturk sistemi illegal yonden izleniyor ama forumlarda supersat dahil bulamazsınız.Yani yazılım cıksa bile hangi forum verecek çok merak ediyorum o yüzden bu tür yasa dışı istemlerin olacagınıda zannetmiyorum
Bu mesajı 12 gun önce yazmıştım.Sunny belli modellerinde crytoworks yazılımları verildi .Hangi foırum yayınladı benim gördügüm buyuk forumlarda verilmedi supersatforumda dahil.Ve tum seriye çıksa bile verilmez..

O Yüzden digiturk paketlerine abone olarak izlemek en mantıklısıdır arkadaşlar.
Kolay gelsin

vfidan
02-06-2006, 13:57
sayın serkan yılmaz
digitürkün resmi savunucusumusunuz yoksa bu sitenin administratörü mü yani bu sitede insanlar neden üye oluyorlar bir araya geliyor bilgi paylaşımı yapıyorlar neden?????............!
herkes o bahsettiğiniz yerlere üye olabilseydi yada olsaaydı gelipde buralarda yazılım dilenirmiydi?o site senin,bu site benim demeden...!?
teşekürler saygılar sevgiler.

®adakoglu
02-06-2006, 14:08
sayın serkan yılmaz
digitürkün resmi savunucusumusunuz yoksa bu sitenin administratörü mü yani bu sitede insanlar neden üye oluyorlar bir araya geliyor bilgi paylaşımı yapıyorlar neden?????............!
Arkadaşım üslübunuza dikkat edin. Yerli Pladformlar hakkında yazı yazmak forumun kapanmasına sebeb oldugu çin bu konuda görüş belirtmeyin.Bak iki tane forum bu konu yüzünden kapatıldı.
Only the registered members can see the link

batikan
02-06-2006, 15:49
bilgin icin tesekkür

Admin
02-06-2006, 16:19
sayın serkan yılmaz
herkes o bahsettiğiniz yerlere üye olabilseydi yada olsaaydı gelipde buralarda yazılım dilenirmiydi?o site senin,bu site benim demeden...!?
Sadece doguru olandan yanayım .Bazı seyler yasaksa yasaktır :624ok:

joschantalya
02-06-2006, 19:02
sayın serkan yılmaz

Arkadaşım niye anlamıyorsun kurallara uy ve üzüldüğün şeye bak
digitürk kampanyası : çanak +lnb+kurulum+6ay üyelik 55ytl
daha neler istiyorsun, günlük bir ekmek parasına eşdeğer.ol üye sorun yaratma!

®adakoglu
02-06-2006, 19:22
Arkadaşım niye anlamıyorsun kurallara uy ve üzüldüğün şeye bak
digitürk kampanyası : çanak +lnb+kurulum+6ay üyelik 55ytl
daha neler istiyorsun, günlük bir ekmek parasına eşdeğer.ol üye sorun yaratma!
Bu konudaki duyarlılığınız için teşekkür ediyoruz.

umuter
02-06-2006, 19:57
sayın serkan yılmaz
PEKİ BEN SANA ŞÖYLE SORAYIM SENİN BÖYLE Bİ FİRMAN OLSAYDI VE BAZI FORUMLAR ORADA SENİN FİRMANA AİT BİLGİLERİ DEVAMLI OLARAK BEDAVA YAYINLASALARDI SEN NE TEPKİ VERİRDİN!?????????!!!!!!

kınık
03-06-2006, 01:01
dostum siz neyi tartışıyorsunuz sürekli yazılım verilen linkler var onlardan indiriverin belki supersatforum ve dt yazılımı veremeyen sitelerin korktuğu biryerler vardır yazılımı verip vermemek forum yöneticilerinin elinde değil onların elinde olsa zaten verirlerdi değilmi herkese saygılar

alperyılmaz
03-06-2006, 01:12
dostum siz neyi tartışıyorsunuz sürekli yazılım verilen linkler var onlardan indiriverin belki supersatforum ve dt yazılımı veremeyen sitelerin korktuğu biryerler vardır yazılımı verip vermemek forum yöneticilerinin elinde değil onların elinde olsa zaten verirlerdi değilmi herkese saygılar

hah şunu bilseler arkadaşım bakın işte örnekler ortdada daha zorlamanın anlamı ne bilmiyorum sonumuz böyle mi olsun istiyorsunuz Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link buyrun bakın belki sizler buradan faydalanıp cekip gidiyorsunuz ama bizim için öyle değil burası artık bizim evimiz gibi olmazsa olmazlarımız dan bu konuda bizleri sıkıştıranlar düşünceleri bugun burada buldu burada yiyorsunuz yarın başka yerlerde aslında o kadar güzel dostluklar varkı forumumuz da bunu bir farketseniz göreceksiniz sizlerde cok zevk alacaksınz

saygılar

Özgür Erge
03-06-2006, 01:18
güzel bir açıklama sana alkış gönderiyorum
:clap2: :clap2: :clap2:

alperyılmaz
03-06-2006, 01:26
teşekkür erkadaşım bende saygıyla selamlıyorum sizleri:45: :00000002:

Admin
03-06-2006, 21:17
hah şunu bilseler arkadaşım bakın işte örnekler ortdada daha zorlamanın anlamı ne bilmiyorum sonumuz böyle mi olsun istiyorsunuz Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link buyrun bakın belki sizler buradan faydalanıp cekip gidiyorsunuz ama bizim için öyle değil burası artık bizim evimiz gibi olmazsa olmazlarımız dan bu konuda bizleri sıkıştıranlar düşünceleri bugun burada buldu burada yiyorsunuz yarın başka yerlerde aslında o kadar güzel dostluklar varkı forumumuz da bunu bir farketseniz göreceksiniz sizlerde cok zevk alacaksınz

saygılar
Tebrikler alper düşüncelerin için :45: Anlatmaya çalıştıgımız bu aslında .Ben digiturk te çalışmış biriyim neyin ne oldugunu nelerle çözüldügünü herkesten +1 daha çok iyibilirim.Ama şunu unutmayın yasak olan birşeyi illegal yonlerden izlemek suçtur ve bunun cezası yakalandıgı zaman çok büyük miktardadır..Unutmayın bunun geçen turkeyforum arkadaşımızın biri konu açmış discovery izlediginizi tespit etmişler(turksatt taki) mahkemeye çagırmışlar ve bunun gibi yaptırımlarörnekleri sayılamayacak kadar çoktur.opos satan bir dukkana yasak digiturk yayınları çözdügü için 15000 ytl para cezası verdiler ve opos ve digiturk sistemi yayınlayan siteler hepsi kapandı ve yoneticileri birsekilde arastırılmaktadır..

BİLGİNİZE

ohe67
06-06-2006, 01:43
............

Özgür Erge
06-06-2006, 01:56
arkadaşım neden anlamak istemiyosun digitürk sistem değiştirirse öyle gelecek yazılımlar

yasko
06-06-2006, 10:18
ya arkadaslar saçma sapan seylerle uğrasıpta piyasanın içinde bazı aç gözlülerin para kazanmasını sağglamayın ben profösyonel olarak uydu sistemleri kuran bir insanım ben dahi digitürkün resmi üyeesiyim bu tip saçmalıklara ayıracak zamanı olanında aklına sasayım çile dert çekmek isteyen buyursun ama gerçekten dert adamlar bir yayın yapıyorlar tabiki bunun bir bedeli var her yere para vermeyi biliyoruz da neden çekirdek parasına kıyamıyorsunuz bu sizin zevkiniz kardesim.bosverin de seyretmek isterseniz abone olun bak nesıl rahat edeceksiniz.

allways
06-06-2006, 11:09
Amma da abartıyorsunuz sanki digitürkten korkuyorlar. Şimdiye kadar koskoca tps gibi, tv cabo-D+, premiere ve daha fazla kanallar çözülüyor bu yayın vericiler sistemi çözen olduğu için cihaz üreticilerini mahkemeye çıkaramaz mı?
Çıkaramazlar çünkü deneme maksadı ile yazılım veriliyor.
Ama sizler beş on kuruş para kazanmak istediğiniz için bu yazılımları istiyorsunuz. Ona bakarsanız müşteri 5 kuruş bir cihazla hepsini çözsün ister, hatta senelerce tüm kanalları çözsün. Ben artık emulu yazılım müşterilerime yüklemiyorum. Çünkü cahil müşterilerlen uğraşmak zor, şifreler gidebildiğini anlamıyor hatta şifreli yayınları, aldığı cihazla devamlı çözüldüğünü zanneder. En kral emulu cihazla bile memnun bir müşteriye raslamadım. Ama emusuz yazılıma döndükten sonra müşteriler daha mutlu oldu çünkü giden şifreli yayınları bilmediği için ve devamlı yüklemeye gelmediği için.
Selamlar

koparkok
06-06-2006, 11:29
ya arkadaslar saçma sapan seylerle uğrasıpta piyasanın içinde bazı aç gözlülerin para kazanmasını sağglamayın ben profösyonel olarak uydu sistemleri kuran bir insanım ben dahi digitürkün resmi üyeesiyim bu tip saçmalıklara ayıracak zamanı olanında aklına sasayım çile dert çekmek isteyen buyursun ama gerçekten dert adamlar bir yayın yapıyorlar tabiki bunun bir bedeli var her yere para vermeyi biliyoruz da neden çekirdek parasına kıyamıyorsunuz bu sizin zevkiniz kardesim.bosverin de seyretmek isterseniz abone olun bak nesıl rahat edeceksiniz.
bu bir hobi arkadaşım malum pakette seyredecek ne varki üye olalım ama sadece açıldı demek için bakıyoruz şahsen kendim açıpta izlemiyorum inanıyorum sizde abone bile olsanız genede seyrediyosunuzdur çünkü zevki burada değilmi arkadaşım herkese abone ol demeyin lütfen

alperyılmaz
06-06-2006, 11:33
insanlar böyle 1000 tane şifreli kanal olsun 999. ac 1 acama onun peşinde koşuyorlar birde aralarında yalan söyleyenler yokmu deli ediyorlar adam fta cihaz getiriyor ayarlıyorsun iş bitiyor iş bitince deme mi ben bu fulx leri de önce izliyordum ayarlayınca gitti diye gelde o zaman elini kana bulama...

TARANTİNO
06-06-2006, 12:27
insanlar böyle 1000 tane şifreli kanal olsun 999. ac 1 acama onun peşinde koşuyorlar birde aralarında yalan söyleyenler yokmu deli ediyorlar adam fta cihaz getiriyor ayarlıyorsun iş bitiyor iş bitince deme mi ben bu fulx leri de önce izliyordum ayarlayınca gitti diye gelde o zaman elini kana bulama...Sen full x açan Fta cihaza yazılım at adamın kanalını kaybet...yanlış yazılım yüklemişsindir...tekrar at...yada adamı...:puah: :puah:

aloneyolcu
06-06-2006, 12:53
sanırım d..... sistem değistirdi bundan sonra artık yazılımlar verilir herhalde.SAYGILAR

dvbro
06-06-2006, 20:58
teşekkür ediyorum usta

ersink20
06-06-2006, 21:50
evet insan oğlu doyumsuz dur arkadaşın dediği gibi benim ustalardan ricam madem buradan yazılım verilmeyecekse konuyu kapatın uzatmanın anlamı yok.boşuna ümitlendirmeyin bence

Admin
06-06-2006, 21:54
Aslında bu konu kapalıydı forumda yaşanan olumsuz bir olay yüzünden 2 gun öncesine geri dönünce açık kalmıştı sonrada konu içinde yaşanan olumsuz mesaj olmadıgı için açık sekilde devam etmektedir.ayrıca CW Yazılımlarda yerli platform olmadıgı sürece forumda verilecektir.Bu konuda herkesten anlayış bekliyorum

ersink20
06-06-2006, 23:28
Aslında bu konu kapalıydı forumda yaşanan olumsuz bir olay yüzünden 2 gun öncesine geri dönünce açık kalmıştı sonrada konu içinde yaşanan olumsuz mesaj olmadıgı için açık sekilde devam etmektedir.ayrıca CW Yazılımlarda yerli platform olmadıgı sürece forumda verilecektir.Bu konuda herkesten anlayış bekliyorum
forumlar sayesinde bilgimiz ve tecrübemiz arttı.bence şart deil d...... izlemek

sitting
07-06-2006, 08:08
iiii de hani yazılımlar bu gün haziranın 7 si en geç bir hafta diyorlardı

erol1968
07-06-2006, 12:29

sunny yeni yazılımlar mevcuttur....06/06/2006

emresena
07-06-2006, 12:34
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

sunny yeni yazılımlar mevcuttur....06/06/2006

Bu yeni yazılımlar cw destekli mi kardeş..yoksa eski yaılımların üzerine makyajlamamı yapılmış?

emresena
07-06-2006, 12:37
TARANTİNO kardeş bu sunny 12 c1 a5 (7010) ve (1030) serilerine ne zaman cw destekli yazılımlar çıkıyo..? bunlar hakkında bir bilgin var mı ? bir site admini olarak...

hotti.76
07-06-2006, 17:44
acmıyor dijiromanya paketi yazılım ve keyle mehmethan ve snopy nin yazılımları fakeeeeeeee
depo gentr,den aldım attım acmadı loaddefolta yaptım 7100dcız sunny
yalannnnnnnnnn
küllüyüm

alperyılmaz
07-06-2006, 18:14
Sen full x açan Fta cihaza yazılım at adamın kanalını kaybet...yanlış yazılım yüklemişsindir...tekrar at...yada adamı...:puah: :puah:

senden istedimde sen yollamadınmı abi o yazılımı bana şimdi neden kıvırıyorsun :8[1]: :8[1]:

TARANTİNO
07-06-2006, 18:26
senden istedimde sen yollamadınmı abi o yazılımı bana şimdi neden kıvırıyorsun :8[1]: :8[1]:Lenn sussss başımı yakacaksın benim...zaten msn,mail susmuyor...birde bunu başıma sarma...:00000002:

rahim1960
17-06-2006, 10:22
suny ciler uyuyormusunuz goldmaster bile cw yazılımlarını sürdü siz hala uyuyun şunu kesinlikle anlamanızı isterim ki inanın pazar payınız giderek daralıyor,birkaç yeni modül cihaz satmak için bizleri mağdur ettiğiniz için sizin reklamınızı yapan bizler artık sizin değil başka markaların bedava reklamını yapıyoruz.prestij kaybınız artarak devam ediyor hayırlı olsun

Admin
17-06-2006, 23:16
suny ciler uyuyormusunuz goldmaster bile cw yazılımlarını sürdü siz hala uyuyun şunu kesinlikle anlamanızı isterim ki inanın pazar payınız giderek daralıyor,birkaç yeni modül cihaz satmak için bizleri mağdur ettiğiniz için sizin reklamınızı yapan bizler artık sizin değil başka markaların bedava reklamını yapıyoruz.prestij kaybınız artarak devam ediyor hayırlı olsun
Bu konuda sunnyler malesef geride çok kaldı:46:

mhatip2000
18-06-2006, 00:48
Kimse bile bile kötü değildir;her kötülük bilgi sanılan bilgisizlikten gelir

Admin
18-06-2006, 00:51
Ykın zamanda CW li yazılımlar gelekecektir.Digiturk sistem degiştirdi çogu cşhazlar cryptoworks yazılımlarını digiturk sistem degiştirince vermeye başladı.Hadi hayırlısı bekliyoruz

turhan081
18-06-2006, 09:51
en kısa zamanda gelir de bizde seyrederiz iyişallah........

Özgür Erge
19-06-2006, 13:30
gelir gelir nede olsa diğitürk irdetoya geçti biraz sabredin

piranha
19-06-2006, 14:37
peki abi sunny bu goldmasterden premierden daha büyük bir firma değilmi niye onlar çıkarabiliyoda sunny gibi firma çıkarımıyor nasıl bir iş bu analayamıyorum ya

rahim1960
19-06-2006, 16:32
supriz(suny 12.05.a5) yazılımları başka forumlarda verilmeye başladı yazılımlar fake de değil ,ben yazılımları ilk bu forumun vermesini isterdim.

Özgür Erge
20-06-2006, 01:13
konun kapatılmasına ve ex konular arşivine taşınmasına arz ederim

happymike77
20-06-2006, 02:22
danke

Admin
20-06-2006, 07:31
konun kapatılmasına ve ex konular arşivine taşınmasına arz ederim
forumda gereksiz yere açılmış konular arşive gitmektedir.Konu kapanmıştır.Herşeyi arşive alırsak forumda konu kalmaz saygılar:45: