PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Bedava Telefon Görüşmesi (türkiye dahil)

@RTHuR
16-05-2006, 15:46
Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi Voipbuster isimli Voip (voice over ip) programı ile dünyanın birçok ülkesindeki sabit telefonları ücretsiz arayıp konuşabiliyoruz.

Bu sabah Voipbuster'in sitesine girdiğim an Türkiye'nin de bu bedava arananlar listesine konduğunu gördüm. ve görmemle havaya uçmam bir oldu Hemen kendi evimi arayıp test ettim. Sorunsuz çalışıyor.

Yapmanız gereken sadece Voipbuster'i bilgisayarınıza indirip bir kullanıcı adı ve şifre aldıktan sonra konuşmaya başlamak

arkadaşlar resim eklemek istedim ama imageshack sorun çıkardı Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Vakkus
16-05-2006, 17:13
Paylaşımın için teşekkürler,ama bu konu daha önce verilmişti.Only the registered members can see the link lütfen buradan devam ediniz.

Not.
Ayrıca aynı konuyla ilgili mükerrer mesaj yazmışsın Only the registered members can see the link lütfen dikkat edelim.