PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞOK! Fenere kupa verilecek... T.F.F Basın Açıklaması

hallederiz
17-05-2006, 12:44
Only the registered members can see the link

®adakoglu
17-05-2006, 12:57
Bu sene Fenerbahçe nin iyi kadrosu olmasına ragmen bu durumlara düşmesi hiç de hoş olmadı.Kendilerini fazla yüksekde görmeleri kendilerini bu durumlara getirdi.

Vakkus
17-05-2006, 13:32
Allah iyiliğinizi versin:puah: :puah: valla hiç güleceğim yoktu.

aloneyolcu
17-05-2006, 13:33
kusura bakmayın fenerin kendini buyuk gordugu falan yoktu kendi kuçuklugunu kabul etmek istemeyenler damlaya damlaya gol olur hesabı biraraya gelerek kutsal ıttıfak kurmuslardır fenerde hem kupadan hem sampıyonluktan olmustur hepsi bu.

muzo
17-05-2006, 13:40
arkadaşlar bir teklifim var forum olarak biz bir kupa yaptırsak:puah: :puah:

yargıç_1
17-05-2006, 13:41
kusura bakmayın fenerin kendini buyuk gordugu falan yoktu kendi kuçuklugunu kabul etmek istemeyenler damlaya damlaya gol olur hesabı biraraya gelerek kutsal ıttıfak kurmuslardır fenerde hem kupadan hem sampıyonluktan olmustur hepsi bu.

evet arkadaşım sana aynen katılıyorum türkiye ligindeki bütün takımlar birlik olursa ancak böyle yene bilirler FB iOnly the registered members can see the link

turgut68
17-05-2006, 14:35
Fenerbahçeyi hakemlerde kurtaramadı.

tike®
17-05-2006, 14:48
polomik yaratacak konuyu kapattıracak cümlelerden sakınalım sonra kimse üzülmesin.

Galatasaraylıyım ama fenere karşı bu tür karikatürler yapılmasınada karşıyım:)

Bu lig hepimizin takımlarda hepimizin şampiyonlar liginde her iki takımada başarılar.Umarım en iyi şekilde Türkiye'yi temsil ederler önemli olan bu bence.

kolay gelsin...

aloneyolcu
17-05-2006, 16:07
Fenerbahçeyi hakemlerde kurtaramadı.

arkadas nasıl fenerbahce hakemlerle kurtaramadı anlayamadım herkes bır anelkanın attıgı faul golle bır yıl konustu nobre dustu emek hırsızı oldu hakan sukur dustu profesyonellık oldu umıt karan uzatmanın 4. dakıkasında vuruyor kalecıye golu atıyor denızlının golu sayılmıyor macı alıyor uzatmaların son sanıylerınde uc dort mac alıyor helal olsun oluyor neyden bahsedıyoruz.ılk once karayı calarken renklere bakmadan calın keske o macı konya macını kaybetseydık bu kadarda olmaz yani.
kımse bana dostluk falan demesın ben seneye gorecegım o dostlukları besıktas ıle trabzon potaya gırsın eger bırbırlerıne gırmesse o zaman bende bırsey bılmıyorum.herkes goruyor olup bıtenlerı fener bambaska azız yıldırım ıstıfa edıyorum dedı bınler yurudu etme dıye yıldırım demıroren ıstıfa edıyorum dedı kımse tınlamadı taktık yemeyınce gerı vazgectı trabzon besıktas havlu attı lıge ıkıncı yarı baslamadan tepkı cekmemek ızın fenere yuklendı(bu arada trabzonun yenı baskanına lafım yok adam gıbı adam yemedı o helal olsun)hersey ortada ıyıce bakın soyle sonra yazın benım ozelestırım var o da futbolculara ve daumun taktıgıne bızde maalesef bır kac ruhsuz futbolcu ve taktıksel acıdan hata yapan daum vardı.SAYGILAR

patriot
18-05-2006, 14:48
Bu şampiyonluğu gs li futbolcular hak etti ama taraftarı asla
ne maça geldiler nede lisanslı ürün alarak takımlarına destek oldular
yardım kampanyası açacak kadar aciz duruma düştüler.
futbolcular onur meselesi yaptı grev yaptı uçakta dayak yedi fenerden 4 yedi ama düşmediler helal olsun ayrıca denizlide appiahın son dakika şutu girse idi şimdi hepsi tesadüfen oldukları %5 şansları oldukları süper ligde gönüllerin şampiyonu ünvanını alacaklardı bir de bu yönden düşünseniz

Ben İzmir de oturuyorum işim gereği dışarıda çalışıyorum konak ta karşıyaka da buca da bornova da balçova da narlıdere de kısaca bütün kent merkezinde binalara bakın ne kadar gs bayrağı var cevap vereyim hiç denebilecek kadar az neden böyle çünkü herkes biliyor ki galatasaray bu şampiyonluğu bjk denizli manisa desteği ile aldı feneri yenemeden hatta gol bile atamadan şampiyon olmak onlara dokunuyor da o yüzden

TARANTİNO
18-05-2006, 14:54
Konu polemiklere ve karşılıklı atışmalara dönüşebileceğinden dolayı kapatılmıştır...

Lütfen karşılıklı polemik yaratacak konular açmayalım...herkes kendi tuttuğu takım bölümüne ve o kulubü ilgilendirecek konular üzerine yazsın...
Ülkemiz kavgalardan çok çekti...artık kavga etmeden medenice konuşup tartışmayı ve tuttuğumuz takımı desteklemeliyiz...sevgilerimle...

KONU KAPATILMIŞTIR...