PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Cin Hikayesi Süper Okuyun....

ruzgarm
19-05-2006, 11:02
BIR CİN HIKAYESI

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen " hakkim var değil mi?" diye sormuş. Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. . . ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , nc dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami felaketi yüzünden sadece sana bir dilek hakki verebilirim, demiş.

Evet söyle! nedir dileğin ?
Kadın hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çıkararak Orta Doğu'da barış istiyorum. Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun? Bu ülkelerin birbiriyle savaşmayı bırakmasını barışın tesis edilmesini diliyorum. Cin haritaya bakmış ve dehşetle : Tanrı aşkına Kadın! Bu ülkeler binlerce yıldır savaşıyorlar. Tamam isimde iyiyim ama o kadar da değil! Bunun yapılabileceğini sanmıyorum. Başka bir dilekte bulun. Kadın birkaç dakika düşünmüş ve Hayatim boyunca doğru erkeği bulamadım, bilirsin. Hem düşünceli hem eğlenceli biri, mutfağı sevecek, ev islerinde yardım edecek, yatakta kaplan, annemin yanında kuzu olacak, sürekli futbol izlemeyecek ve Sadık olacak bir erkek diliyorum, demiş. Cin derin
bir iç çekmiş: Uzat su kahrolası haritayı. :smiles10

Nakkus
19-05-2006, 11:11
hangisi daha imkansız çok belli :smiles10 güzel bir hikayeydi teşekkürler..

Ödül Avcısı
19-05-2006, 11:42
Cinin işi çok zor. Haritayı boşa istemiş.