PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray, Laurent Robert Transferİnİ Bİtİrdİ

muzo
19-05-2006, 19:45
GALATASARAY, LAURENT ROBERT TRANSFERİNİ BİTİRDİ

Turkcell Süper Ligi'nde sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Benfica'nın Fransız yıldızı Laurent Robert ile her konuda anlaştı.
19 Mayıs 2006 Cuma 18:34

İSTANBUL - Turkcell Süper Ligi'nde sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Benfica'nın Fransız yıldızı Laurent Robert ile her konuda anlaştı.

Benfica'nın Fransız sol kanat oyuncusu Laurent Robert, Galatasaray ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılılar, 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu ile her konuda anlaşmaya varırken, Fransız oyuncunun önümüzdeki hafta İstanbul'a gelerek resmi sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

Galatasaray'ın yeni transferi Robert, dört sezon Newcastle'da oynadı, ardından Portsmouth'ta kiralık olarak forma giydi. 5 yıllık Premier Lig macerasının ardından, 2006 Ocak ayında Benfica'yla 3.5 yıllık sözleşme yapan Fransız orta saha oyuncusu, aylık 190 bin Euro alıyordu.

®adakoglu
19-05-2006, 19:52
Galatasaray için hayırlı olsun.

siesta77
19-05-2006, 20:06
İsmini hiç duymamıştım ama galatasaraya hayırlı olur inşallah.

Ödül Avcısı
19-05-2006, 21:49
Hayırlı olsun.

ruzgarm
24-05-2006, 17:29
Robert'in derdi para!
Galatasaray'dan aylık 120 bin dolar isteyen Laurent Robert'in şart koştuğu, "Yoksa çeker giderim" dediği belirtildi

Galatasaray'da Fransız yıldız Laurent Robert'in transferinin perde arkasında para sorununun olduğu kesinleşti. Portekiz'de yayınlanan Record gazetesi, Robert'ın Galatasaray'dan ayda net 120 bin Euro istediğini, bunun altında bir rakama asla imza atmayacağını kulüp yetkililerine ilettiğini yazdı.

Galatasaray ise, Robert ile maç başına anlaşmaya çalışıyor. Record gazetesi, "Laurent Robert Cimbom ile zor anlaşır" başlığı ile duyurduğu haberinde Fransız yıldızın İstanbul'da geziden başka birşey yapmadan Portekiz'e geri döneceğini savundu.

Portekiz gazetesi Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets'in Robert ile Galatasaray yönetimi arasında arabuluculuğa soyunduğunu da iddia ederek, taraflar arasında para konusunu aşamayan Gerets'in, Robert aşkının başlamadan sona ereceğine dikkat çekti.

Record gazetesi ayrıca, Galatasaray'ın Fransız yıldıza yılda oynayacağı maçların toplamına göre para teklifi getirmesine sinirlenen Robert'ın, "Ben daha bitmedim. Benim gibi futbolculara garanti para verilir. Yıllık taksitlerle değil, aylık net parayla beni alırsanız alın. Yoksa çeker giderim" şeklinde rest çektiğini iddia etti.

Kaynak: DHA

Ödül Avcısı
24-05-2006, 19:48
Gitmek isteyene güle güle demek gerekir..