PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiz kardeş fantezisi

beydemir
15-04-2010, 02:54
KIZ KARDEŞ FANTEZİSİ
Bir adam ve iki kız kardeşli aşk üçgenleri, yerli dizilerin vazgeçilmez teması oldu.Bir adam ve iki kız kardeşli aşk üçgenleri, yerli dizilerin vazgeçilmez teması oldu. Neredeyse bütün yapımlarda dizi jönü, kardeşler arasında seçim yapmak zorunda kalıyor, birini bırakıp diğerine koşuyor!

EZEL
İntikam uğruna kardeşe yaklaştı
Kendisini oyuna getiren sevgilisi ve arkadaşlarından intikam almaya yeminli Ezel (Kenan ımirzalıoğlu), bunun için eski aşkı Eyşan’ın (Cansu Dere) kardeşi Bahar’la (Sedef Avcı) yakınlaştı.
Ve birkaç bölüm arayla ikisiyle de öpüştü.

CANIM AİLEM
Gelin düğünden kaçtı, yerini kardeş aldı
“Canım Ailem”de Ha- lim (ılker Aksum), Sey- han (Funda Eryiğit) ile nişanlıydı, ama onun Ali’ye aşık olup düğünden kaçmasıyla yıkıldı.
Halim’i toparlayan, Seyhan’ın kardeşi Feride (Ezgi Mola) oldu.

AŞK-I MEMNU
Hem eski baldız hem de yengesi
“Aşk-ı Memnu”da, Kıvanç Tat- lıtuğ’un canlandırdığı Behlül, aradığı aşkı eski sevgilisi Peyker’-in (Nur Aysan) ablası Bihter’de (Beren Saat) buldu.
Amcasıyla evli olmasına aldırmadan da Bihter’le gizli aşk yaşadı.

YAPRAK DÖKÜMÜ
İki arada mekik dokuyor
“Yaprak Dökümü”nde aileyi dağıtan, Oğuz’un (Tolga Karel) iki kardeşle aynı anda aşk yaşaması oldu.
Leyla (Gökçe Bahadır) ve Necla (Fahriye Evcen) arasında kalan Oğuz, sonunda Leyla’da karar kıldı.

UNUTULMAZ
İki kardeş de hamile
“Unutulmaz”da, Harun (Serhan Yavaş), Melda (Sinem Öztufan) ile evli olmasına rağmen kardeşi Eda’ya (Özlem Yılmaz) aşık...
Eda’nın bu yasak aşktan bir çocuğu var, üstelik Melda da hamile...
Ayşegül ŞAHİN

beydemir
15-04-2010, 03:15
yukardaki konu Hürriyet den alıntıdır.ancak naçizhane bu konuda fikrimide belirtmek isterim.bu konuya yakın bir konu aylar önce açmıştım- RTÜK uyuyormu -diye bu nebiçim iştir arkadaşlar bizim gelenek göreneklerimize, yaşam tarzımıza,türklüğümüze yakışmayan toplumu özellikle yeni yetişip gelen tecrübe sahibi olmayan gençleri kötü düşüncelere sürükleyen bu tür dizilere yöneticiler nasıl dur demez neden kültürümüzün yok olup gitmesine izin verilir.TÜRK toplumunda baldız KIZKARDEŞTİR bunu yıkmak kime ne kazandıracak.batının ve amerika kıtasının kokuşmuş dizilerin taklitlerini yaparak toplumun karakterini bozanlara bizi yönetenler dur demeyecekmi BATI,BATI DİYE BATIP GİDİYORUZ kimse görmeyecekmi??????????

yturan
15-04-2010, 07:00
Millete namuslu ve hayırlı şeyler verebilecek kapasiteleri olmadığından kendi karakterlerinde olanları empoze etmeye çalışıyorlar. Tabi suç onlarsa değil onları izleyenlerdeBir milletin ahlaki değereleri böyle aşağılık yapımlarla böyle yıkılabilir.

umut55
15-04-2010, 09:37
bu diziler saçma sapan milleti sapıklığ teşvik ediyor ve spıklığı mesru hale getiriyorhiç seyretmyirum zaten ama evlerde herkesin ailesi seyrediyor zararlı bunlar kaldırılmalı

osmann
15-04-2010, 09:41
ne kadar söylesek havada kalır...tepki göstermiyoruz maalesef...
bu dizilerin yapılması ve gösterimi bizim o kanalı, o diziyi seyretmemize bağlı...
seyretmeyeceğiz...reytinginin yerlerde olduğunu gördüklerinde diziyi kendileri kaldıracaktır...
ama her hafta reyting rekoru kıran diziyi kaldırmaları delilik olur...
yani seyrediyoruz ki adamlar iyice edepsizleşiyor...
selametle...

antepli_mert
15-04-2010, 11:39
hiç birini izlemiyorum rtükü protesto ediyorum uyuyorlar

beydemir
16-04-2010, 02:26
duyarsız bir milletiz vesselam ne zaman duyarlı oluruz iş işden geçtikten sonra oda bize pahalıya mal oluyor malesef

KOCOGLU
16-04-2010, 05:59
benım tv de kanalD ve star tv sılınmıs durumda ELHAMDULILLAH

komandogokhan
16-04-2010, 09:57
RTÜK el atsa ne olacak ki arkadaşlar.Hemen kanallar bas bas bağırıyolar.İrtica rejim diye.Adamların bahaneleri hazır.Yayın özgülüğü diyolar.İş millette bitiyor.İzlemeyin arkadaşım bak nasıl yayından kalkıyo.Biraz da kendimizde aramamız lazım suçu.

muslum-baba
16-04-2010, 11:44
KIZ KARDEŞ FANTEZİSİ
Bir adam ve iki kız kardeşli aşk üçgenleri, yerli dizilerin vazgeçilmez teması oldu.Bir adam ve iki kız kardeşli aşk üçgenleri, yerli dizilerin vazgeçilmez teması oldu. Neredeyse bütün yapımlarda dizi jönü, kardeşler arasında seçim yapmak zorunda kalıyor, birini bırakıp diğerine koşuyor!

bu dizi sinirimi bozuyor ismini bilmiyorum

A.SÜLEYMAN
16-04-2010, 11:57
dizi seyretmem cunku devamını beklemek zaman alıyor

veyselbakan
16-04-2010, 13:43
arkadaşlar artık herkesin tv sinde uzaktan kumanda denen bir alet var hadi eskiden yoktu ama eskidende yanlızca trt vardı rtük ü beklemeye gerek yok baktınız ve beğenmediniz ki inanıyor ve bende size belli konularda katılıyorum bu dizilerde bir çok konu türk aile yapısına aykırı ve ve çok yanlış mesajlar vermekte hop kumandadan kapatın yada değiştirin bu kadar basit tv larımızda çok güzel aile dizilerimiz ve gerçekten ders mahiyetinde dizilerimizde var onları izlemek bana çok keyif veriyor

1.ramses
16-04-2010, 13:53
reyting almak için iyice saçmalamaya başladılar

veyselbakan
16-04-2010, 14:00
reyting almak için iyice saçmalamaya başladılar

reytingi veren bizleriz arkadaşlarında dediği gibi seyredilmezse reyting alamazlar bu dizilerin bir çok izleyicisi var mesela ben ezel dizisini izliyorum kurtlar vadisini izliyorum yalan söyleyecek değilim ama dediğm gibi beydemir abinin konu başlığınada yerden göğe kadar katılıyorum diziyi izlerim ayrı bir olaydır ama özeleştirisinide yaparım bahsedilen dizilerde benimde hiç tasvip etmediğim toplum ahlaki yapısına aykırı konular ve sapmalar var o yüzden evimde misafir olduğu zaman dizi açmam ekseriyetle tv açmam zira benim için sohbet ve hal hatır sorup dertleşmek tv den çok ama çok daha önemli

Volkan
16-04-2010, 14:18
bu saydığınız dizileri izleyenlere ALLAH akıl fikir versin. Kesinlikle iğrenç diziler.

Hikmet™
16-04-2010, 14:33
bu saydığınız dizileri izleyenlere ALLAH akıl fikir versin. Kesinlikle iğrenç diziler.

Bu dizilerin hiç birini izlemiyorum

İzlediklerim (Arka Sokaklar, Geniş Aile, Kurtlar Vadisi Pusu, Adanalı (zaman zaman) bunlar)

veyselbakan
16-04-2010, 15:14

abi vurdun öldürdün sen beni eğer iznin olursa ben içlerinden bir tek ezele bakıyorum ama kızacaksan onuda seyretmem :D:D:D:D:D:D

alize31
16-04-2010, 15:22
yukardaki konu Hürriyet den alıntıdır.ancak naçizhane bu konuda fikrimide belirtmek isterim.bu konuya yakın bir konu aylar önce açmıştım- RTÜK uyuyormu -diye bu nebiçim iştir arkadaşlar bizim gelenek göreneklerimize, yaşam tarzımıza,türklüğümüze yakışmayan toplumu özellikle yeni yetişip gelen tecrübe sahibi olmayan gençleri kötü düşüncelere sürükleyen bu tür dizilere yöneticiler nasıl dur demez neden kültürümüzün yok olup gitmesine izin verilir.TÜRK toplumunda baldız KIZKARDEŞTİR bunu yıkmak kime ne kazandıracak.batının ve amerika kıtasının kokuşmuş dizilerin taklitlerini yaparak toplumun karakterini bozanlara bizi yönetenler dur demeyecekmi BATI,BATI DİYE BATIP GİDİYORUZ kimse görmeyecekmi??????????

düşüncelerinize aynen katılıyorum.bu iğrençliklere artık bir son verilmeli.

beydemir
17-04-2010, 01:07
arkadaşlar artık herkesin tv sinde uzaktan kumanda denen bir alet var hadi eskiden yoktu ama eskidende yanlızca trt vardı rtük ü beklemeye gerek yok baktınız ve beğenmediniz ki inanıyor ve bende size belli konularda katılıyorum bu dizilerde bir çok konu türk aile yapısına aykırı ve ve çok yanlış mesajlar vermekte hop kumandadan kapatın yada değiştirin bu kadar basit tv larımızda çok güzel aile dizilerimiz ve gerçekten ders mahiyetinde dizilerimizde var onları izlemek bana çok keyif veriyor
iyide veysel kardeş herkes senin kadar duyarlu değilki duyarsız olupta malum dizileri kapatmayan insanlarda bizim toplumumuzun fertleri. ben konuya kişisel olarak değil toplumsal olarak bakıyorum.SELAMLAR

Hikmet™
17-04-2010, 09:26
abi vurdun öldürdün sen beni eğer iznin olursa ben içlerinden bir tek ezele bakıyorum ama kızacaksan onuda seyretmem :D:D:D:D:D:D

Yaw Ezel'i bende hiç sevmiyorum

veyselbakan
17-04-2010, 09:31
Yaw Ezel'i bende hiç sevmiyorum
doğrudur kardeşim bende orda bir tane dayı var ramiz dayı inan o adam için seyrediyorum :)
dedim ya zevk meselesi ben siyah severim sen beyaz gibi