PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Resimleri

veyselbakan
15-04-2010, 10:39
1. Koenigsegg Trevita Fiyatı $2.21 milyon dolar
Only the registered members can see the link
Trevita, yeni elmas rengi karbon fiber gövdesiyle, bir otomobilden beklenen tüm özellikleri kullanıcılarına sağlıyor. Araç, hidrolik kaldırma sistemi, karbon fiber frenler, 4.7-litrelik çift kompresörlü 1018 beygir gücünde V8 motora sahip. Çift katlı spoyler ve Inconell egzoz sistemi gibi küçük detaylarla birlikte, elmastan esinlenilmiş benzersiz karbon fiber dokuma gövdesiyle ondan ayrılıyor. Gövdesindeki karbon fiberin lifleri elmasla kaplanmış olması aracı güneş altında bir arada parlayan milyonlarca elmas gibi gösteriyor. Firma bu işleme tekniğine Koenigsegg Parıldayan Elmas Dokuma adını veriyor.

2. Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Fiyatı: 2 milyon dolar
Öne çıkan özellikleri: Karbon fiber panellere, yukarı doğru açılan kapılara ve iki tane tavan penceresine sahip. Yakınlardaki araçları gösteren bir kamerası, W16 model motoru.
. Pagani Zonda Cinque Roadster Fiyatı: 1.8 milyon dolar.

Öne çıkan özellikleri: Bu araç, Pagani Cinque Coupe’un yeni üstü açılabilir versiyonu. Mercedes-Benz’in AMG model, 678 beygir gücü motoruna sahip olan otomobil, saatte 350 km hıza çıkabiliyor. Yalnızca 5 adet üretilecek.

. Pagani Zonda Cinque Roadster Fiyatı: 1.8 milyon dolar.

Öne çıkan özellikleri: Bu araç, Pagani Cinque Coupe’un yeni üstü açılabilir versiyonu. Mercedes-Benz’in AMG model, 678 beygir gücü motoruna sahip olan otomobil, saatte 350 km hıza çıkabiliyor. Yalnızca 5 adet üretilecek.

bu arabalar fiyat yönünden liste başını çekiyorlar

koza
26-07-2010, 17:49
dünya kendini aştı .. :)

CABBARİ
27-07-2010, 10:42
yaw benim arabaları kim çekti buraya??

veyselbakan
27-07-2010, 10:53
yaw benim arabaları kim çekti buraya??
usta sen kesin çiftliği kurdun enternational büyük bir çiftlik parayıda buldun geçen de soruyu bilene 10,000 eura diye paraları havalarda savuruyordun eee bu arabalar falan ooh allah dahada çok versin!!:49:

CABBARİ
27-07-2010, 11:01
usta sen kesin çiftliği kurdun enternational büyük bir çiftlik parayıda buldun geçen de soruyu bilene 10,000 eura diye paraları havalarda savuruyordun eee bu arabalar falan ooh allah dahada çok versin!!:49:
amin amin
eh ne yaparsın parayı savuracak yer yok bende arabalara yatırdım

veyselbakan
27-07-2010, 11:07
Only the registered members can see the link amin birde biz şu hurdadan kurtulabilsek euro zengini cabbari ustam çok iyi olurdu

BLADE01
27-07-2010, 12:41
Bu arabalar bizi aşar,rüyamızda bile zor görürüz :D

salihkaffes
30-08-2013, 09:21
güzel arabalar yapıyolar tebrik ediyorum

perfection41
10-02-2014, 03:38
Hani Hep derler ya adamlar yapmış... biz neyiz lan ?

aliharbiye
10-02-2014, 14:39
Ahhhh ahhhhhh İİİ araba olmasi gÜzel ama asgarİ hiz lİmİtlerİnİ bİr yÜkseltseler ne gÜzel olurdu teknolojİ İlerlİyor kullandiĞimiz kullanaciĞim yenİ araÇlar eskİ yasalarla yola Çikiyor ve polİsler dur dİyor. Eskİ arabalarin hiz lİmİtlerİ yenİ araÇlarin hiz lİmİtİnden daha yÜksek, konu ne ben ne yazdim, herhalde bİlİnÇ altindan ceza harekete geÇtİ. Hehheeeeeee

cradl3
05-01-2017, 02:07
ne güzel arabalar bunlar.