PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : info'yu sürekli görmek

kandilzade
02-05-2010, 22:19
Merhaba,
Ben 500S'i yi yeni aldım. Eski cihazım Next idi. Onda i tuşuna basınca kanal bilgilerini gösteren bilgi barı sürekli ekranda kalırdı. Bir kez daha basınca kaybolurdu. Dreambox'da da aynısını yapamaz mıyız acaba?

TEKNİSYEN101
02-05-2010, 23:27
Merhaba,
Ben 500S'i yi yeni aldım. Eski cihazım Next idi. Onda i tuşuna basınca kanal bilgilerini gösteren bilgi barı sürekli ekranda kalırdı. Bir kez daha basınca kaybolurdu. Dreambox'da da aynısını yapamaz mıyız acaba?

evet info tuşun basarsan görürüsün 2 defa info tuşuna basarsa konu içeriği gelir, harici kırmızı tuşa basarsan epg bilgisi gelir (tabi epg destekli kanallarda)

kandilzade
04-05-2010, 22:02
Teşekkürler.
Yalnız ben şunu sormuştum: bilgi barı sürekli ekranda kalsın istiyorum. Yani ayrıntı falan değil de ilk karşıma gelen şekliyle yani.
Mümkün değil herhalde. Bir sorum daha olacak bu bağlamda; şifreli kanalda iken hangi şifreleme sistemi kullanılıyor görebilir miyim acaba? örneğin Viaccess ya da irdeto gibi

meraklı1
04-05-2010, 22:53
slm arkadaşım eksta settinge gir info süresinisen istediğin kadar ayarla

aozaslan
09-05-2010, 21:50
arkadaşlar bendede dreambox 500s var.normal kanalları seyrediyorum.ama diğer normal alıcılarda istediğin zaman kanala ait frekanslar görünüyor.bu cihazda şimdiye kadar göremedim.böyle bir özellik yok mu aceba