PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FilmClub, FilmClub2 ve Club1001 tivibu platformuna eklendi

Editor
07-05-2010, 18:32
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link
FilmClub Kanalları, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak film yayını yapan ve FilmClub, FilmClub2 ve Club1001 kanallarından oluşan bir sinema paketidir.
FilmClub kanalı, içeriğinde nefes kesen Hollywood aksiyonları, hem küçükler hem de büyükler için en eğlenceli animasyonları, dünyanın dört bir yanından korku filmlerini, Uzak Doğu sinemasının sıra dışı yapımlarını ve Türk sinemasının başarılı örneklerini Tivibu üzerinden sunuyor.
FilmClub2 kanalı ise FilmClub’da gösterilen filmleri yaklaşık iki saat sonra yayınlıyor ve hiçbir filmi kaçırmamanızı sağlıyor.
Club1001 kanalında yakın döneme damgasını vurmuş modern klasikler, usta yönetmenlerden unutulmaz filmler, Oscar’lı yapımlar ve dünya sinemasının seçkin ve ödüllü dramları gibi mutlaka görmeniz gereken 1001 filme yer veriliyor.
FilmClub Kanalları paketine Standart veya Standart Plus üyelik ile birlikte üye olabilirsiniz. Zengin film arşivinden faydalanabilirsiniz.

mehmetnuri13
07-05-2010, 20:06
bilgi için tşk

hüseyin
07-05-2010, 21:49
tivibu hakkında bilgi verirmis süpersatforum..bu tivibu kablolu yayınmı,bu paketin fiyatı nekadar,başvu nereye yapılıyor....teşekkürler..

alperen
08-05-2010, 11:25
tivibu hakkında bilgi verirmis süpersatforum..bu tivibu kablolu yayınmı,bu paketin fiyatı nekadar,başvu nereye yapılıyor....teşekkürler..

internet tv başvura telekom bayileri

Hikmet™
08-05-2010, 14:28
Kanallar harbidedende güzelmiş

erdal1988
08-05-2010, 15:48
peki ayrı bir ücret ödemek gerekiyormu yoksa sadece üyelik yetiyormu

erdal1988
08-05-2010, 15:59
birde proğramı açtım film club ları bulamadım nerde acaba yazarsanız sevinirim.

Baldemir
08-05-2010, 18:56
birde proğramı açtım film club ları bulamadım nerde acaba yazarsanız sevinirim.

Standart Plus Üyelik gerekiyor

Tivibu - TTNET ile ayda 1 TL?ye TV yayınlarını ve en yeni filmleri online izleyin. (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

Hikmet™
08-05-2010, 19:53
Standart Plus Üyelik gerekiyor

Tivibu - TTNET ile ayda 1 TL?ye TV yayınlarını ve en yeni filmleri online izleyin. (Only the registered members can see the link)

:45: Benimki Standart Plus :45: