PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Fenerbahçe'ye Yenileceğiz!'

veyselbakan
11-05-2010, 15:37
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Denizlispor maçının ardından kendisini Fenerbahçe maçıyla ilgili sıkıştıran basın mensuplarına esprili bir şekilde yaptığı, "çıkıp oynayacağız, mağlup olup Trabzon'a gideceğiz" açıklamasının çarpıtıldığını söyledi. Fenerbahçe maçıyla ilgili gelen sorulara kızdığını belirten Başkan Sadri Şener, şöyle dedi:

"O soruyu bana yönelten muhabir, sanki Fenerbahçe'ye yenilmemizi istiyormuş, gibi davranıyordu. Ben de anlayana göre esprili bir cevap verdim. Ama bundan sonra espri yaparken karşımdakinin bu espriyi anlayıp anlamadığına bakacağım. Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi daha yeni yendik. Kadıköy'de de yine yeneceğiz. Pazar günü herkes sahada kazanma arzusuyla oynayan bir Trabzonspor görecek. Biz her maça kazanmak için çıkarız. Hele rakip Fenerbahçe'yse bu kazanma arzumuz ikiye, üçe katlanır."

GELECEKTEN UMUTLU

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, bu yıl Trabzonspor'u hep bahsedilen ve kupalı bir takım haline getirdiklerini söyledi. Şener, gelecek sezon ise çok daha güçlü bir Trabzonspor olacağını vurguladı.

Bu sezon Ziraat Türkiye Kupası'nı aldıklarını, Basketbol takımının büyük oranda 1. Lig'e çıkacağını ve Karadenizspor'un da play-off'a kaldığını hatırlatan Şener, "Trabzonspor bu sene hep bahsedilen bir takımdı. Bir de kupalı hale getirdik. Tabi hatalarımız da oldu. Bu sezon da böyle geçti. Şimdi Şenol hoca ile yeni transferi konuşuyoruz, onları halletmeye çalışacağız. Önümüzdeki yıla çok daha güçlü bir Trabzonspor ile gireceğiz." dedi.
Şenol Güneş'in de kendilerine çok yardımcı olduğunun altını çizen Şener, "Kendini bizim kadar mesuliyetli hissediyor. Seneye inşaallah önce Avrupa'da sonra ligde her zamanki gibi zirveye oynayan bir takım olacak diye düşünüyorum." diye konuştu

TRABZON, DHA 3 saat önce.. [2048454]

h.mertolu
11-05-2010, 16:36
bir Trabzonlu olarak Şener başkanıma sonuna kadar katlıyorum Trabzon spor ligin 4 büyük takımından biri 6 kez şampiyonluk yaşadı bileğinin hakkıyla şike gibi konuşmalar Trabzon spora hakarettir ben Trabzon a güveniyorum. Türkiye kupasını aldı diye ligi bırakmadığını bildim için dün oley.com da 100 t bastım kuponum tutunca oley de kuponun yüzde beşini verdi yarın da uefa finaline oley.com dan tek maçlık kupon yapacağımm. Dilerim Trabzon sporum da bir gün büyük finallerde oynar ve kupaları kazanır…

fago_1
11-05-2010, 16:36
skor olarak yenmiş gibi gözüksede asılmamış bir fener vardı sahada pazar fark yede aklın basına gelsin neyi yeniyon sennn

digital_52
11-05-2010, 17:49
inşallah yeneriz

kucer06
11-05-2010, 18:54
Hadi karadeniz uşakları göreyim sizi.Allah yardımcınız olsun.Sizin bu durumda Fenerbahçeyi yenmeniz şampiyonluktan daha güzel.

MUTAF
11-05-2010, 19:07
3 sene önce yine sezonun son maçı fb-ts iyi. ts galip geldi.
galatasarayda şampiyon olmuştu.
son maçların stresi ve tsnin fbye ters geldiğini unutmamak gerek.