PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aciko bölümü niye güncel değil...

vts
25-05-2006, 12:48
ilgili arkadaşlara ..

dostlar aciko bölümü çok eski yazılımları mevcut hergün güncel yazılımları mevcut biraz güncelleyin yaw..

Admin
25-05-2006, 12:56
sayın @vts aciko yazıllımlar burada Only the registered members can see the link mevcut..(422 x ve 522x serilerine yeni yazılım cıkmadı)

ayrıca aciko tabanlı 322 x lere cıkan yeni yazılımlar metaware ve taplin tabanlı oldugu için taplin bölümünde işlenmektedir.

Kolay gelsin

emmi
25-05-2006, 14:21
..(422 x ve 522x serilerine yeni yazılım cıkmadı)

Serkan kardeş bu alıcılara (4225 uskya) dün yeni yazılım çıktı. Ben yükledim. Emre usta nihayet diyerek verdi yazılımı. Bilgin olsun açısından yazıyorum.
Saygılar.

vts
25-05-2006, 14:26
sayın @vts aciko yazıllımlar burada Only the registered members can see the link mevcut..(422 x ve 522x serilerine yeni yazılım cıkmadı)

ayrıca aciko tabanlı 322 x lere cıkan yeni yazılımlar metaware ve taplin tabanlı oldugu için taplin bölümünde işlenmektedir.

Kolay gelsin

serkan kardeş son kullanıcı acikonun 3222 ve 3224 yazılımlarının metaware yazılımların uyumlu olduğunu bilmez o bakımdan forum ana sayfasında ACİKO bölümü var ise oranında güncel olması çok hoş olur ..

ziyaret ettiğim bir forum olduğu için mesaj yazdım yoksa zaten es geçerdim..

saygılarımla @VTS

Admin
25-05-2006, 19:40
serkan kardeş son kullanıcı acikonun 3222 ve 3224 yazılımlarının metaware yazılımların uyumlu olduğunu bilmez o bakımdan forum ana sayfasında ACİKO bölümü var ise oranında güncel olması çok hoş olur ..

ziyaret ettiğim bir forum olduğu için mesaj yazdım yoksa zaten es geçerdim..

saygılarımla @VTS
İlginize teşekkurler bu konuyu oradada işleyecez...

digiplus
14-07-2006, 15:14
Arkadaşlar herkeslere kolay gelsin ben 2 nick ile formunuza katıldım.Nedeni ise daha önce digiplus nick'i ile üye olmamdı dgplus olan üyeliğimi silebilirseniz memnun kalırım.Ayrıca konu açamıyor ve yorum yapma şansım pek olmuyor .Şu an Hariç !!! ???
üye aktivasyonu ile ilgilenirseniz memnun kalırım...

Admin
14-07-2006, 19:19
Arkadaşlar herkeslere kolay gelsin ben 2 nick ile formunuza katıldım.Nedeni ise daha önce digiplus nick'i ile üye olmamdı dgplus olan üyeliğimi silebilirseniz memnun kalırım.Ayrıca konu açamıyor ve yorum yapma şansım pek olmuyor .Şu an Hariç !!! ???
üye aktivasyonu ile ilgilenirseniz memnun kalırım...
Aktivasyonunuz zaten yapılmış