PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trident ne malıdır

osmann
15-05-2010, 00:13
Arkadaşlar trident markasının %100 türk malı olduğunu duydum...bu gerçekmi?
ayrıca bu markayı kullanan arkadaşlar telefonlarından memnunmu? tavsiye ederlermi?
yardımcı olursanız sevinirim...:wave:
selametle kalınız...

gungor1976
15-05-2010, 00:44
%100 Türk malı derken tuşlar,yarı iletkenler,LCD ekran, batarya, baskı devre, yazılım vs. dahilmi?

yargıç_1
15-05-2010, 00:58
benim bildiğim sefaelektronik ithalatcı firma tabi firma isimleri değişmiş olabilr dışardan geliyor çinmalı yani türkiyede fabrikasımı varmışki üretsin

gungor1976
15-05-2010, 01:06
benim bildiğim sefaelektronik ithalatcı firma dışardan geliyor çinmalı yani Türkiyede fabrikası varmıki üretsin2001 yılında kurulan Evşin Elektronik; elektronik sektöründe adını kalite ve hizmet ile pekiştirmiş Trident markasının ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.Only the registered members can see the link sitesinden alıntıdır.

Catapult®
15-05-2010, 09:16
ya bırakın bu işleri siz çinin olduğuna dua edin yoksa 1 tane kumandayı 30-40 tl den aşağı alamazsınız hem fabrikası burda olan çok fabrika gördüm ben hepsi çinle çalışıyorlar koskoca amerika basit elektroniği bile çinden alıyor :D

ozkayalar
21-05-2010, 11:25
2001 yılında kurulan Evşin Elektronik; elektronik sektöründe adını kalite ve hizmet ile pekiştirmiş Trident markasının ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.TRIDENT (Only the registered members can see the link) sitesinden alıntıdır. arkadaşım bu firmanın ilk servislerinden biriydim.ilk önce sefa elektronik.3,4 yıl sonraevşin elektronik olarak ismini degiştirdi. bu yolada o dönemde devlete vergi vermemek için şirketi devamlı zararda gösteriyorlar.devlet denetiminden kaçmak için eski şirketi kapatıp başka isimle aynı marka ve aynı yerler ve servislerle devam ediyorlar.bu tür şirketler bu oyunları yapıyorlar.karadenizde trident pazarlamasını yapıp markayı oturtan enis elektronogi devre dışı yapıp adamı sattılar.öyle bir firma.sonra bende bu yüzden bu vafasızlıkları yüzünden benimle alakası olmamasına ragmen firma servisligini bırakmıştım.yani çinde üretilen 4.,5.kalite malları getirip pazarlıyorlar.

osmann
22-05-2010, 15:02
2001 yılında kurulan Evşin Elektronik; elektronik sektöründe adını kalite ve hizmet ile pekiştirmiş Trident markasının ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.TRIDENT (Only the registered members can see the link) sitesinden alıntıdır. arkadaşım bu firmanın ilk servislerinden biriydim.ilk önce sefa elektronik.3,4 yıl sonraevşin elektronik olarak ismini degiştirdi. bu yolada o dönemde devlete vergi vermemek için şirketi devamlı zararda gösteriyorlar.devlet denetiminden kaçmak için eski şirketi kapatıp başka isimle aynı marka ve aynı yerler ve servislerle devam ediyorlar.bu tür şirketler bu oyunları yapıyorlar.karadenizde trident pazarlamasını yapıp markayı oturtan enis elektronogi devre dışı yapıp adamı sattılar.öyle bir firma.sonra bende bu yüzden bu vafasızlıkları yüzünden benimle alakası olmamasına ragmen firma servisligini bırakmıştım.yani çinde üretilen 4.,5.kalite malları getirip pazarlıyorlar.

peki trident kaliteli bir markamı?

Hikmet™
22-05-2010, 15:12
peki trident kaliteli bir markamı?

Trident iyimi kötümü bilmem ama bildiğim tek birşey var bilmediğin tanımadığın

markayı almamak bence en önemlisi bu... Ben olsam almam Tridenti nede

başka çift hatlı telefonları... Bence en iyisi bildiğimiz

markalardan şaşmamak...

alusta
22-05-2010, 17:41
Trident, Çin markasıdır. Çin'de üretilen kaliteli mallardandır. Çin malı diye küçümserken birşeye dikkat edelim: Çin dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir. Orada dolandırıcılığın cezası ölümdür. Kalitesiz üretim, bizden gidip fason üretim yaptıran bazı kötü kişilerden kaynaklanır. Siz ne şekilde isterseniz, çinli de öyle üretir. Unutmayın, tüm beynelminel markaların Çin'de fabrikası var ve tüm dünyaya dağıtım yapıyorlar.