PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dsmartını Değiştir HD al

D-Smartci
18-05-2010, 18:25
arkadaşlar alttaki resimde açıklanmıştır detaylı bilgi için tıklayın (Only the registered members can see the link)

Mevcut SD veya SD+ D-Smart kutusu sahibi üyelerimiz mevcut kutularını HD kutu ile değiştirebilecekler.
Yeni üyeler ve mevcut kutusunu değiştirmek istemeyen D-Smart üyeleri ise yine avantajlı fiyatlarla D-Smart HD ayrıcalığından yararlanabileceklerdir.
Uydu alıcısını iade ederek kampanyadan faydalanan D-Smart uydu alıcısı sahipleri, mevcut uydu alıcıları ile izledikleri hakları (ömür boyu) kaybetmezler, 24 ay sonunda aboneliklerini devam ettirmezlerse de bu kanalları izlemeye devam ederler.
24 ay sonunda HD kutu mülkiyeti müşterinin olacaktır.

KAMPANYA İÇİN TIKLAYIN (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
detaylı bilig ve içerik için
Dsmart Abone Merkezi 0216 526 25 25 (Only the registered members can see the link)
(Only the registered members can see the link)

FYAVUZ1
21-05-2010, 08:47
Açıklamalar çok yetersiz. Dsmart sitesini inceledim. Yeterli bir açıklama yok. Dsmart üyesiyim. Belgesel kanallar ve 2 tane sinema kanalı açık. Dsmart hd cihaz ile değiştirdiğim zaman hangi HD kanalları ücretsiz olarak izliyeceğim. Yoksa kanallar birer birer kaybolmaya devam edecek mi?

D-Smartci
23-05-2010, 22:42
Açıklamalar çok yetersiz. Dsmart sitesini inceledim. Yeterli bir açıklama yok. Dsmart üyesiyim. Belgesel kanallar ve 2 tane sinema kanalı açık. Dsmart hd cihaz ile değiştirdiğim zaman hangi HD kanalları ücretsiz olarak izliyeceğim. Yoksa kanallar birer birer kaybolmaya devam edecek mi?
aslında ben koyduğum resmin altın açok detaylı bir açıklama yazmıştım ama mod arkadaşlar ayı konu var diye kaldırmışlar herneyse siz anladığım kadarıyla smart +sinema paketine sahipsiniz siz dsmartını hd ile değiştirdiğinizde aile paketini (Only the registered members can see the link) ve HD paket (Only the registered members can see the link)indeki kanalları 24 ay boyunca izleyebilceksiniz 24 ayın sonunda eski cihazınızdaki haklarınız ne ise kaldığı yerden devam edecek yani 2008 veya 2009 kullancıları sahip oldukları hakları 24 ayın sonunda yine ömür boyu sahip olacaklar umarın yeterince açıklayıcı olmuştur

hd değiştirmeyle ilgili tartışma forumu (Only the registered members can see the link)
burdan (Only the registered members can see the link)

vboy
06-07-2010, 00:01
değiştir kanpanyasından faydalandım ancak ücretini ödediğim erofutbol kanalını 24 ay sonra izleyebileceğimi söylediler. böyle bir uygulama sadece aydın doğanın şirketlerinde olur.