PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özel site mail'i yollayamıyorum yardım edermisiniz lütfen?

aliharbiye
25-05-2010, 21:01
Arkadaşlar herkese en iii akşamlar dilerim benim bir problemim var ve işin içinden çıkamadım daha doğrusu sorun nerde anlamadım bilen arkadaş yardımcı olursa ve bana yardımcı olursa çok makbule geçecektir kaç saattir uğraşıyorum bir türlü yapamadım resmi bir web sitesi var ve ben resmi sitenin kurucularına mail yollamak istiyorum ama bir türlü beceremedim.

Sayın admin arkadaşlar lütfen yanlış analmayın ben sadece yardım görmek amacıyla link veriyorum yardımcı olursanız çok makbule geçecektir en derin sevgi ve saygılarımla aliharbiye.
Mail yazan bölüme tıklıyorum yazıyor gönder diyorum eşleşme bulunamadı diyor bana bu iş nasıl oluyor arkadaşlar?

LİNK BURDA (Only the registered members can see the link)

gacvokem
25-05-2010, 22:12
Only the registered members can see the link (mail@abovetheline.de)mail@ abovetheline.de (mail@%20abovetheline.de)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)info@timseyfi.de
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)info@timseyfi.com
bu adreslere kulandığın maille yolayacan alıcı kısmına bunlardan birini yaz yolla

aliharbiye
26-05-2010, 09:42
@gacvokem, değerli dostum yukarda linkini verdim forum sayfasının içinde yer alan özel mail adreslerine msn'den deyil direk onların birine tıklıyarak mail yollammamızı istiyorlar ama sorun şuki mesela ben bu mail@ abovetheline.de <mail@ abovetheline.de> adresine mail yollamak istiyorum karşıma yeni ileti ibaresi çıktı burya kadar herşey normal sonra yeni iletinin içinde özel mailin kime gideceyi zaten yazılmış hemen altında Bilgi yazısı var oraya ne yazacaz onunda hemen altında Konu yazıyor oryada ne yazacaz bir çok şekilde denedim olmadı eğer imkanı varsa lütfen test halinde bir mail atsan o adrese deneme hususunda adı test olabilir ben arkadaşa derim işte ben deneme amaçlı yollattım diye sorun olmaz önemli olan hatasız bir şekilde yollayabilmem çok uğraştım bir türlü olmadı saygılarımla aliharbiye

aliharbiye
26-05-2010, 09:46
bende bu hataları veriyor arkadaşlar msn'em açık olduğu anda ikende denedim yine sonuç hüsran.

Hesaba erişim engellendi. Kullanıcı adınızın ve parolanızın doğruluğunu onaylayın. Hesap: 'Hotmail', Sunucu: 'Only the registered members can see the link', İletişim Kuralları: Only the registered members can see the link Sunucu Yanıtı: 'Forbidden', Bağlantı Noktası: 0, Güvenli(SSL): Hayır, Sunucu Hatası: 998, Hata numarası: 0x800CCC33

tike®
26-05-2010, 09:57
Outlook express kurulumu sizde

aliharbiye
26-05-2010, 10:03
evet kurulu değerli dostum ama onu bilgisayarın başlat programlar outlook bölümünden çalıştırdığım zaman hata veriyor nasıl düzeltebilirim? saygı değer tike bey kardeşim yardımcı olursan çok makbule geçecektir ilgi alakanız için çok ama çok teşekkürler ediyorum saygılarımla aliharbiye

aliharbiye
26-05-2010, 10:29
Arkadaşlar bende microsoft office professional edition 2003 yüklü ve araştırdığım kadarıyla Outlook express programının özel ayarları var ben bişeyler buldum ama çok karışık bulduğum link burda (Only the registered members can see the link!348F738AF3167309!256.entry) bakın bu ayarları düzgün ve sorunsuz nasıl yapacaz bide bilgisayara her format atıığımzda yine ayarları yeniden yapmamız lazım çok kötü yaaa bunun başka yolu yokmu acaba?

aliharbiye
26-05-2010, 13:01
Arkadaşlar kimse bu outlook express microsoft office professional edition 2003 ayarlarının nasıl olması gerektiyini bilen yokmu acaba? hala bekliyorum ve ilerleme yapamadım!...

tike®
26-05-2010, 13:42
Valla bende bilmiyorum :)

gacvokem
26-05-2010, 14:21
bende anlamam outloktan dostum , yoksa yardımcı olurdum googleden bir araştır istersen

aliharbiye
26-05-2010, 14:22
Arkadaşlar biraz araştırma yaptım ve şu sonuca ulaştım msn ile outlook express uyum sağlayamıyorlarmış msn ile ( live mail ) uyum sağlayıp daha kolay kullanımlı imiş bende indirip kurdum yine sorun var bana verdiyi hata.
İleti gönderilmedi.
Bir veya daha fazla alıcının e-posta adresi yok. lütfen kişilerinizi denetleyin ve tüm alıcıların geçerli bir e-posta adresine olduğundan emin olun.
Acaba diyorumki şimdide bu adresmi mail@ abovetheline.de (Live Mail) ile uyum sağlayamıyor? ne yapsam ya bilmiyorum fikri olan arkadaş yokmu acaba ya?

aliharbiye
28-05-2010, 09:08
Arkadaşlar bu outlook expres ve live mail'den hiç anlayan arkadaş yokmu acaba ya henüz özel mail'i yollayamadım ya ne yapsak arkadaşlar?

aliharbiye
28-05-2010, 10:15
arkadaşlar yollamak istediğim mail'i bir msn adresine yolladım ve mail postasını kontrol ettim gitmiş demekki yollamak istediyim mailin adresinde ve live mail. yine uyuşmazlık söz konusu var normal msn adresine yolladım gitti yalnız mail'i yollamak istediyim bu adrese mail@ abovetheline.de malesef mail gitmiyor eee şimdi ne yapacaz ? valla kafayı yememek elde değil.

aliharbiye
28-05-2010, 10:25
Arkadaşlar live mail ile işi hele şükür halledebildim mail başarıyla gönderildi yazdı bana umarım gitmiştir ve sorun çıkmamıştır zira hata vermediyine göre muhakkak gitmiş olması gerek ilgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım saygılarımla aliharbiye