PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : teşekkür butonu

Karizma51
26-05-2006, 15:49
arkadaşlar forum şahane ancak benim bir önerim var, bir kaç arkadaşlarla da aynı fikirdeyiz, foruma teşekkür butonu eklensin diyorum, çünkü insanlara foruma katkılarından dolayı emeğe saygı için teşekkür edilmeli, umarım sevgili admin arkadaşlar konuyu uygun görürler ve foruma teşekkür butonu eklenirse daha iyi olur, ayrıca bir teşekkür üyelerin motivasyonunu artırır ve paylaşım daha da güçlenir diyor, saygılarımı sunuyorum, iyi çalışmalar..

Simba
26-05-2006, 15:57
arkadaşlar forum şahane ancak benim bir önerim var, bir kaç arkadaşlarla da aynı fikirdeyiz, foruma teşekkür butonu eklensin diyorum, çünkü insanlara foruma katkılarından dolayı emeğe saygı için teşekkür edilmeli, umarım sevgili admin arkadaşlar konuyu uygun görürler ve foruma teşekkür butonu eklenirse daha iyi olur, ayrıca bir teşekkür üyelerin motivasyonunu artırır ve paylaşım daha da güçlenir diyor, saygılarımı sunuyorum, iyi çalışmalar..
İlginize teşekkurler.Teşekkur etmek isteyen 8 harfli bir kelimeyi yazıpta mesaj yollamıyorsa.Teşekkur butonu eklense bile bir işe yaramayacaktır düşüncesi içersindeyim.Dediginiz olay su an yeni kurulan forumlarda olup hiç bir artısı yoktur bana göre ..

TARANTİNO
26-05-2006, 16:16
Bencede hiç uygun bir şey değil ve gerek olmayan bir uygulama...hem site görünümünü bozuyor hem amaca aykırı nedenmi bu tür forumlar siteler ve bu sitelerin içinde üye olan,görevli olan kişilerin tek amacı bilgi paylaşımdır ve bilgi paylaşımıda hiç bir karşılık beklemeden gönüllülük esasına dayanarak sürer gider...insanlara faydalı yararlı olabilmek en büyük mükafattır teşekkür edilip edilmemesi önemli değildi ve bunu rakamlarla sayılarla toplayıp çarpmanın hiç bir yararı ve amacı yoktur...diyelim 1 milyon tane teşekkür aldın bu neyi gösterecek ve neyi belirleyecek bu insanları bir birinden uzaklaştırır yardımı bilgi paylaşımını ikinci plana iter kimse kimsenin umrunda olmaz tek amaç daha çok teşekkür sayısı elde etmeye döner...Örnekler var bir çok yerde forumculuk ruhuna bu tür uygulamalar terstir...esası karşılıksız bilgi paylaşımıdır insanlara yardımcı olabilmektir...böyle güzel...bir milyon teşekkürü ne yapayım 1 kişiye yardımcı olabilmek bana dünyanın en güzel duygularını yaşatırken...sevgilerimle...

Simba
26-05-2006, 16:19
Bencede hiç uygun bir şey değil ve gerek olmayan bir uygulama...hem site görünümünü bozuyor hem amaca aykırı nedenmi bu tür forumlar siteler ve bu sitelerin içinde üye olan,görevli olan kişilerin tek amacı bilgi paylaşımdır ve bilgi paylaşımıda hiç bir karşılık beklemeden gönüllülük esasına dayanarak sürer gider...insanlara faydalı yararlı olabilmek en büyük mükafattır teşekkür edilip edilmemesi önemli değildi ve bunu rakamlarla sayılarla toplayıp çarpmanın hiç bir yararı ve amacı yoktur...diyelim 1 milyon tane teşekkür aldın bu neyi gösterecek ve neyi belirleyecek bu insanları bir birinden uzaklaştırır yardımı bilgi paylaşımını ikinci plana iter kimse kimsenin umrunda olmaz tek amaç daha çok teşekkür sayısı elde etmeye döner...Örnekler var bir çok yerde forumculuk ruhuna bu tür uygulamalar terstir...esası karşılıksız bilgi paylaşımıdır insanlara yardımcı olabilmektir...böyle güzel...bir milyon teşekkürü ne yapayım 1 kişiye yardımcı olabilmek bana dünyanın en güzel duygularını yaşatırken...sevgilerimle...
Bu söz alkışlanır sayın hocam tebrikler..

Hakan Gül
26-05-2006, 19:01
bencede hiç uygun değil çünkü teşekkür butonu olduğu zaman insanlar paylaşım için çalışmayı bırakıp teşekkür almak için çalışıyor ve mesajın sonunada "lütfen teşekkür butonuna tıklamayı unutmayın" gibi ifadeler koyuyor hatta imzasını bile bu şekilde ayarlıyor...
bizim forumumuzda böyle şeylere yer yok biz sadece paylaşım ve insanlara yardım için buradayız...
emeğimize cevap verip teşekkür yazandanda yazmayandanda Allaz razı olsun...

umuter
26-05-2006, 19:25
zaten teşekkür edecek insan her halükarda teşekkürünü de eder yorumunu da yapar bunun için ona yol göstermeye gerek yoktur herhalde düşünsene ustalar bi yazılım veriyor 1000 in üzerinde görüntüleme oluyor böyle bi durumda herkes teşekkür butonuna bassa sayfalar sırf teşekkür edenlerin ismiyle dolacak bu da hoş olmayan bi görüntü oluşturacaktır o yüzden forumun bu hali gayet iyi gibi geliyor bana

YİNE DE FORUM İÇİN Bİ ŞEYLER DÜŞÜNDÜĞÜNDEN VE Bİ KATKIDA BULUNMAK İSTEDİĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM "KARİZMA 51" ARKADAŞIM

Hakan Gül
26-05-2006, 20:51
YİNE DE FORUM İÇİN Bİ ŞEYLER DÜŞÜNDÜĞÜNDEN VE Bİ KATKIDA BULUNMAK İSTEDİĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM "KARİZMA 51" ARKADAŞIM
evet bunu unutmuşum bende teşekkürlerimi iletirim Karizma51

Admin
26-05-2006, 21:40
Teşekkur butonu +rep vs seyler foruma eklenmeyecektir..Şu kadar teşekkur almış su kadar teşekkur etmiş gibi eklentiler bu siteyi bozar..
Arkadaşlarımı canı gönulden katılıyorum teşekkur konusunda

Ödül Avcısı
26-05-2006, 21:43
Bir teşekkürde benden hepinize.

®adakoglu
26-05-2006, 21:56
Önerine Teşekkür ediyoruz.

muzo
26-05-2006, 22:16
bu sözün üzerine diyecek bir şey bulamıyorum sadece:clap2: :clap2: :clap2: istiyorum

Özgür Erge
27-05-2006, 00:35
bu sözün üzerine diyecek bir şey bulamıyorum sadece:clap2: :clap2: :clap2: istiyorum

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Mehmet Kaynaklı
27-05-2006, 09:34
aslında bende bu öneriyi sayın adminimle konuşacaktım ama baktımki bütün arkadaşlarımız teşekküre falana takmıyorlar sadece paylaşım için burdalar bende hiç ses etmedim bu arada teşekkürler içimde kalmamış oldu saygılarımla
Karizma51
Junior Members
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Giriş: 03-03-06
teşekkür:1
Üye No: 1829
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Karizma51
07-08-2006, 23:29
nasıl isteniyorsa öyle olsun o zaman bence mahsuru yok...

Admin
07-08-2006, 23:58
nasıl isteniyorsa öyle olsun o zaman bence mahsuru yok...

Valla her mesaja teşekkur eden bir mesaj altında cıkıyor oda dizaynı bozdugu için eklemedik.Boş eklenti o bence :00000002: