PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Twin Hd+pvr özellikli uydu tavsiye

cilginizmirli
01-06-2010, 22:41
Arkadaşlar 1 ayı aşkındır yeni cihaz almak istiyorum.3 tane alternatif buldum.Biri Vu+Duo bu cihazın fiyatı çok yüksek yaklaşık 1000 Tl civarında.İkinci alternatif Baff 1000 serisi bunun da fiyatı yaklaşık 540 Tl.Üçüncü seçenek Dreambox 800 Hd pvr bunun da piyasada çok fazla sahtesi var.Bu konuda bilgisi olan bütün arkadaşlardan tavsiye istiyorum.Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.

Volkan
01-06-2010, 22:59
BAFF alırsın 2 senen sonra yok yazılım desteği yok başka sorunlar ortada kalırsın. Dream 800 orjınalını bulmak çok basit ama orjinalıde olsa cihaz zaten HD görüntüsü berbat artı bir cok sorunu var bunun yanı sıra çok ağır bir cihaz nerdeyse kör ben gibi hıza düşkün prof kullancılar için 800 HD felaket.

VU DUO eğer twın ıstıyorsanızz alınacak tek secenek şu an. Twın olmasın sadece HD-CCCAM ve Harddısk USB özelliği olsun diyorsanız alacaksın 450 TL ye ATLANTA HD BOX ***fıne bakacaksın.

Piyasada şu an bence 2 tane HD cihaz var Biri VU DUO ikincisi ATLANTA HD BOX.

Sakınha Next Dobrateche bulaşma halen bir yazılımı işini beceremediler kaç aydır sözde bu cihaz uçacaktı halen sürünme modunda.

cilginizmirli
02-06-2010, 00:00
Volkan kardeş.Senin yardımlarına sonuna kadar güveniyorum.Bugün baff izmir bölge bayisine sordum.Elimde yok ama 2 gün içinde gelecek diyor.2 yıl garanti veriyor.Ama senin dediğin gibi 2 yıldan sonra muamma.VU+Duo yu bugün bir bayide canlı canlı gördüm.Gerçekten süper bir cihaz.Ama işte fiyatı 1000 tl.Kredi kartına 12 taksitle 1150 e geliyor.Benim için twin+pvr özelliği lazım.Bunun içinde en uygunu senin dediğin gibi Vu+duo.Galiba en iyisi biraz beklemek diye düşünüyorum.Belki bir kaç ay sonra cihazın fiyatı düşer.Yardımların için çok teşekkürler.

serhat15
02-06-2010, 01:42
Arkadaşlar 1 ayı aşkındır yeni cihaz almak istiyorum.3 tane alternatif buldum.Biri Vu+Duo bu cihazın fiyatı çok yüksek yaklaşık 1000 Tl civarında.İkinci alternatif Baff 1000 serisi bunun da fiyatı yaklaşık 540 Tl.Üçüncü seçenek Dreambox 800 Hd pvr bunun da piyasada çok fazla sahtesi var.Bu konuda bilgisi olan bütün arkadaşlardan tavsiye istiyorum.Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.

Binlira olduğna bakıp ta vazgeçme Vu+duo ben aldım kullanıyorum kesinlikle mükemmel alet öyleki düşün dreambox artık koltuğunda rahat oturamıyor
çift tuneri tüm dieseglerle mükemmel uyumu 3 adet usb girişi istediğin hdd içine monte edip kullanma özelliği harici e sata bağlantısı usb ile2 dk image yükleme kolaylığı enigma2 ler içinde en hızlısı diyebilirim yani kısacası dramboxın mükemmel cihazı 8000 den iyidir diyemesem bile ondan aşağı kalır yanı yok

cilginizmirli
02-06-2010, 08:18
Serhat kardeş evet dün dreambox bayisine sordum.O bile bana vu duo yu tavsiye etti.Daha önce de dediğim gibi cihazı dün canlı canlı görme fırsatı buldum.Satıcı bana her türlü garantiyi verdi.Dreambox yazılımları ile birebir uyumluymuş.CCCam çok uyumlu çalışıyor dedi.Sizler gibi kullanıcıların tavsiyesi her zaman önemlidir.Volkan kardeşe de güvenmemin sebebi uydu işiyle ilgilenmesidir.Sağolsun o da vu duo tek seçeneğin şuan dedi.Valla şuan en iyisi beklemek diye düşünüyorum.Yardımın için teşekkürler.

Volkan
02-06-2010, 09:19
teşekkür ederim. Yalnız VUO duoda ENİGMA 2 direk flaşa yüklenmıo Barry allen yada multı boot gibi harddisk yada flaşh disk üzerine yüklenerek dream 8000-800 imageleri çalışıyor. VU DUO nun kendi orjinal yazılımı tam olarak enıgma 2 değil dream ın ilk çıkardığı image alt yapısını kullanıo ama gerçekten cok başarılı bir cihaz. Cihazı aldığınızda forumlarda araştırma yaparak yükleme yapınız sakınha Dream 8000 imagelerını direk yüklemeyın.

AMA DREAM ın tek rakibi hatta bazı özellikleri ile DREAMden dahada ustun. Ayrıca bu cihazın hiyatı ANKARADA peşin alımda 850 TL ye kadar ınmıştı bana göre biraz daha bekleyın bence bu cihazın ideal fiyatı 750 TL ye kadar düşecektir biraz piyasanın doygunlıuğa ulaşması lazım

cilginizmirli
02-06-2010, 13:21
Aynen volkan kardeş bende cihazın makul fiyatının 750 TL olduğunu düşünüyorum.Onun için daha önce de dediğim gibi biraz beklemenin daha uygun olduğunu düşünüyorum.İstedim ki sizin gibi uydu işi ile bilgisi olan arkadaşların da bilgisini almak istedim.Yardımlarınız için çok teşekkürler.