PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Tayyip Kardeşim Ne İstiyorsa Hazırım'

veyselbakan
02-06-2010, 01:23
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi (Only the registered members can see the link), İsrail'in yardım gemisine saldırısına tepki göstererek, ''Tayyip kardeşim ne istiyorsa yapmaya hazırım'' açıklamasını yaptı.

İtalya'da Papalık Devletlerle İlişkiler Sekreteri Fransız Başpiskopos Dominique Mamberti ve İtalya Devlet Sekreteri Gianni Letta ile bir araya gelen Başmüzakereci Egemen Bağış (Only the registered members can see the link), daha sonra İtalya Başbakanı Berlusconi tarafından özel konutunda kabul edildi.

İsrail'in Gazze'ye yardım götüren sivil gemilere Akdeniz'de saldırmasını, izahı mümkün olmayan olay olarak değerlendiren İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi (Only the registered members can see the link), Başmüzakereci Egemen Bağış (Only the registered members can see the link) aracılığıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan (Only the registered members can see the link)'a şu mesajı gönderdi: ''Tayyip kardeşime söyleyin ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.''

hüseyin
02-06-2010, 01:51
insan iştiyorki şu israile birileri iyi bir ders versin ama abd orada dururken bunu yapacak babayiğit zor çıkar diyorum..berlisconinin yaptığı dostlar alışverişte görsün havası yaratıp türk ve italyan kamuoyuna şirin gözükmek...

asker_31
02-06-2010, 02:11
insan iştiyorki şu israile birileri iyi bir ders versin ama abd orada dururken bunu yapacak babayiğit zor çıkar diyorum..berlisconinin yaptığı dostlar alışverişte görsün havası yaratıp türk ve italyan kamuoyuna şirin gözükmek...

türkiye böyle dostunu düşmanı iyi secmeli....

MUTAF
02-06-2010, 03:32
müslüman hristiyan el ele... tüm dünya el ele olsun artık.
evrensel barış olsun. ama yahudiler olmasın.... zaten onlar olmasa barış olacakta...

umut55
02-06-2010, 07:21
italya basbakanı her zaman destek cıkmıştır turkiyeye