PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya Tv Test yayında (Kürtçe Kanal) STV Gruptan

Editor
06-06-2010, 00:54
Türksat 3A / Frekans: 11064 V / Symbol Rate: 13000 / FEC: 5/6
Only the registered members can see the link

Kürt açılımında yeni boyut.. Bu kez adım hükümetten değil özel sektörden geldi. İlk Kürtçe özel TV hizmete giriyor.

TRT'den sonra Kürtçe yayın yapacak ilk özel televizyon kanalı önümüzdeki günlerde yayın hayatına 'Merhaba' diyecek.

Samanyolu Yayın Grubu'na ait Dünya TV ilk özel Kürtçe yayın yapan ulusal kanal olacak .

Samanyolu TV 'de yayınlanan birçok dizi ve yapım Kürtçe dublajla birlikte ekrana gelecek .

volkanozc
06-06-2010, 02:09
bende kürdüm güneydoğuluyum, ve biliyorum kimse bu kanalı izlemez samanyolunun kendisi yalan yok teristler köylülüleri oldürüyor falan filan biz güneydoğudayız terörist görmedik vala.sonuna kadar eminim hiç kimse bu kürt kanalını izlemez reyting almak için gerçek olmaları lazım.saygılar

COOSKUN
07-06-2010, 19:54
abi terör yanlılarının izlediği kanallar herkez tarafından az çok biliniyor. onlar sadece o kanalları izliyorlar. bence bu kanal hiç bir işe yaramaz...

hilalyıldız
07-06-2010, 20:50
S.A.Hayırlısı olur inşaallah.AEO.

ss2007
07-06-2010, 21:18
samanyolu kendisinden bekleneni yapmış.
bunlara yakışır.
zaten memlekette bu yönde çok BÜYÜK eksiklik !!! vardı!!!dörtgözle bekliyorduk!!!:D

gaziantepli
02-07-2010, 20:10
Fethullah Hoca bütün dünyada Türk okulları kuruyor, Türk olmayan öğrencilere Türk Bayrağını göndere çektirip İstiklal Marşımızı söyletiyor, Türkçe öğretiyor, Türkçe olimpiyatları düzenliyor diye seviyor her yerde onu savunuyordum. Ama Gaziler ve Şehitler diyarı Türk tarihinin gururu Türk yurdu Gaziantep’e ilk Kürtçe TV’de ne oluyor? Neye hizmet ediyor? Neden Gaziantep seçildi? PKK yandaşları İnternet ortamında Gaziantep’i hep o sözde Kürdistan haritaları içinde gösteriyorlar. İklimi yüzünden Güneydoğuda gösterilmesi bir şanssızlık. Kültürü ile, etnik yapısı ile Fırat ötesiyle hiçbir ilgisi yoktur. Türkiye’nin en milliyetçi ili Gaziantep’tir. Gaziantep’e Kürtçe TV kurarak kime hizmet ediliyor? Gaziantep’i Kürdistan içinde görmek isteyenlere yaranılmakmı isteniyor? Bunu bir Gaziantepli olarak asla kabul edemeyeceğim. Hem Gaziantepli hem inançlı bir Müslüman olarak kabul edemeyeceğim. Hem Gaziantep’i yanlış tanıtıyor hem Müslümanlara leke sürüyor.
Bundan sonraki hedefleri herhalde Kürtçe olimpiyatları düzenlemek olacaktır.
:smiles22::mad2::devilprv:

kanberoğlu
02-07-2010, 20:25
Fethullah Hoca bütün dünyada Türk okulları kuruyor, Türk olmayan öğrencilere Türk Bayrağını göndere çektirip İstiklal Marşımızı söyletiyor, Türkçe öğretiyor, Türkçe olimpiyatları düzenliyor diye seviyor her yerde onu savunuyordum. Ama Gaziler ve Şehitler diyarı Türk tarihinin gururu Türk yurdu Gaziantep’e ilk Kürtçe TV’de ne oluyor? Neye hizmet ediyor? Neden Gaziantep seçildi? PKK yandaşları İnternet ortamında Gaziantep’i hep o sözde Kürdistan haritaları içinde gösteriyorlar. İklimi yüzünden Güneydoğuda gösterilmesi bir şanssızlık. Kültürü ile, etnik yapısı ile Fırat ötesiyle hiçbir ilgisi yoktur. Türkiye’nin en milliyetçi ili Gaziantep’tir. Gaziantep’e Kürtçe TV kurarak kime hizmet ediliyor? Gaziantep’i Kürdistan içinde görmek isteyenlere yaranılmakmı isteniyor? Bunu bir Gaziantepli olarak asla kabul edemeyeceğim. Hem Gaziantepli hem inançlı bir Müslüman olarak kabul edemeyeceğim. Hem Gaziantep’i yanlış tanıtıyor hem Müslümanlara leke sürüyor.
Bundan sonraki hedefleri herhalde Kürtçe olimpiyatları düzenlemek olacaktır.
:smiles22::mad2::devilprv:

Sana yürekten katılıyorum arkadaşım. Bunu böyle oldu bittiyle halltmeleri mümkün değil. bence Gaziantep heryönüyle Türk gültürüne yakışan bir ilimizdir. saygı ile.