PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vodafonedan 8TLye Sınırsız İnternet

MUTAF
07-06-2010, 11:54
FATURALI CEP NET PAKETLERİ

GÜNLÜK SINIRSIZ CEPNET PAKETİ 50 KURUŞ.- ABONE GUNLUKCEPNET yazıp 3636'ya ücretsiz gönderin.
sorgulamak için SORGU GUN yazıp 3636'ya gönderin.gün sonunda kendi kendine iptal olur.
AYLIK SINIRSIZ CEPNET PAKETİ 7.99TL. ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636'ya ücretsiz gönderin.
sorgulamak için SORGU AY yazıp 3636'ya gönderin.iptal etmek için İPTAL AY yazıp 3636'ya gönderin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

FATURASIZ CEP NET PAKETLERİ

GÜNLÜK SINIRSIZ CEPNET PAKETİ 50 KURUŞ.- ABONE GUNLUKCEPNET yazıp 3636'ya ücretsiz gönderin.
sorgulamak için SOR GUN yazıp 3636'ya gönderin.gün sonunda kendi kendine iptal olur.
AYLIK SINIRSIZ CEPNET PAKETİ 7.99TL. ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636'ya ücretsiz gönderin.
sorgulamak için SOR AY yazıp 3636'ya gönderin.iptal etmek için İPTAL AY yazıp 3636'ya gönderin.

■Günlük Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 5 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

■Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

Only the registered members can see the link

Hikmet™
07-06-2010, 12:10
■Günlük Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 5 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

■Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

Ne anladım ozaman ben bu tarifeden....

MUTAF
07-06-2010, 12:41
Ne anladım ozaman ben bu tarifeden....

Youtubedan video izleyemeyeceksen, (ki izleniyor)
online radyo-muzik dinlemeyeceksen. (ki dinleniyor)
Görüntülü chat yapmayacaksan...(ki yapılıyor)

Kısacası interneti sörf ve chat için yapacaksan, başka bişey anlamana gerek yok. evde kullanıdğın internetten tabikide bariz yavaş. ama onu bununla kıyaslamayacaksın. Telefonunu laptopuna modem gibi tanıtıp Aylık 8TL verip 96k hız ile ayda ortalama 29gb kadar dosya download yapabilirsin. :ranger:

MUTAF
07-06-2010, 12:44
hız testleri.

iphone ile yapılan test.

MUTAF
07-06-2010, 12:47
Başka bir test.
cepnetin ilk kullanıldığı gün yapılan test.;

Hız düşümünden sonraki test;

MUTAF
06-07-2010, 03:09
yazlıkta çok işime yarıyor. :)
hız düşük ama forumlara hotmaile ve haber sitelerine kusursuz giriyorum.