PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık spectrum 2dakıkada ,sırıus,amos ,tor,hıspa

suheyl-34
13-06-2010, 01:55
satılık spectrum 2dakıkada ,sırıus,amos ,tor,hıspa,hodbırd,turksat,dıgıturk,butun uydular

selam uyduyla ugrasan ben takarım yaparım dıyen amator arkadaslarım ıste sıze profosyonellık sansı
ıkı dakıkada ıs bıtırıcek para kazanıcanız fırsat gunumuzde goruntu sıstemlerı hızlı bır sekılde gelısmekte ve durmadan uydular ve paylasımlar hızlanmakta ,artık elel ve televızyonla uydu ayarlama devrı sona erdı
butun uyduları elınızle koymus gıbı bulucanız super bır spectrum ,satlog ve dıyer ıslevlerı anlatmaya gerek yok cıhaz kendını bellı edıyor emsallerının su an fıatları ortada 13000 ,15000 dolardan satılan makılar
sadece bır ecd ekran koymus 15000 dolar demıs becerısı olanlar bu makınanın uzerınde degısıklık yaparlar 80,yuz lıraya ful ecd ekranla ayunına yapabılırsınız dıyr sıstemlerı fazlası var eksıgı yo emın olun ıstanbul,sehremındeyım 05462066240 gorusebılır elden teslım edılıcektır fıat 1500 dolar,dır ıste full resımlerı
:mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
gordugunuz goruntuler amos .ve tor.,hotbord goruntulerıdır

suheyl-34
22-08-2010, 15:27
satılık spectrum 2dakıkada ,sırıus,amos ,tor,hıspa,hodbırd,turksat,dıgıturk,butun uydular

selam uyduyla ugrasan ben takarım yaparım dıyen amator arkadaslarım ıste sıze profosyonellık sansı
ıkı dakıkada ıs bıtırıcek para kazanıcanız fırsat gunumuzde goruntu sıstemlerı hızlı bır sekılde gelısmekte ve durmadan uydular ve paylasımlar hızlanmakta ,artık elel ve televızyonla uydu ayarlama devrı sona erdı
butun uyduları elınızle koymus gıbı bulucanız super bır spectrum ,satlog ve dıyer ıslevlerı anlatmaya gerek yok cıhaz kendını bellı edıyor emsallerının su an fıatları ortada 13000 ,15000 dolardan satılan makılar
sadece bır ecd ekran koymus 15000 dolar demıs becerısı olanlar bu makınanın uzerınde degısıklık yaparlar 80,yuz lıraya ful ecd ekranla ayunına yapabılırsınız dıyr sıstemlerı fazlası var eksıgı yo emın olun ıstanbul,sehremındeyım 05462066240 gorusebılır elden teslım edılıcektır fıat 1500 dolar,dır ıste full resımlerı
:mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
gordugunuz goruntuler amos .ve tor.,hotbord goruntulerıdır

evet arkadaslar ıhtıyactan 1,350 lıra yaptım acıl satılıktır
:45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45::45:

kellebekir
22-08-2010, 16:24
yok kardeş kalsın ben elimle ayarlamayı tercih ederim.

seremir
22-08-2010, 16:44
ya 1500 dolara araba satıyolar daha ucuza daha ii makinalar var aynı işi yapan

muslum-baba
22-08-2010, 17:13
bir milyar üçyüz elli lira :49:

alper3
22-08-2010, 17:26
benim elimle thor 3 dk sürüyodu 1dk için 1,350 lıra verecek degilim

muslum-baba
22-08-2010, 17:53
uydu bulmak çok kolay
1 adet rensiz çakmaklı tevizyon 40 ,,50 arası
1 adet 50,,60,,liraya rısıvır iş yapsın yeter
alsana uydu bulucu

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link

umut55
23-08-2010, 02:10
haklısın dostum

suheyl-34
03-12-2010, 20:09
ya 1500 dolara araba satıyolar daha ucuza daha ii makinalar var aynı işi yapan

selam dostum daha ıyı makınalar var hemde daha gelısmıs bu makınayı ıncelersenız 13000/15000 dolarlık makınalara yakın adamlar sadece 1 ecd koymus uzerıne 11/12 ınc 13000 dolar dıyo sunu unutmayın
ayarlı bır canak kurarken omrun bıter catıda bızde bu ıslerı bılıyoruz tek tek
42 dereceden hıspasata ellen ayarla ne dıyım bılmıyene anlatmak zor
hadı kolay gelsın ıyı elle ayarlamalar sana zaten bu spec profosyoneller ıcın
selamlar son 1 adet kutusunda sıfır olup ıhtıcactan satılıktır kapanıs nedenıyle (emeklı oldum )ondan satıyorum ılan guncel
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Uploaded with ImageShack.us (Only the registered members can see the link)