PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : türkiyenin en ucuz otomobilleri!

veyselbakan
15-06-2010, 09:48
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

GEELY ECHO 15.000 TL / Çin’in devlet kaynaklı olmayan en büyük otomobil markası olan Geely’nin ülkemizde satılan en uygun fiyatlı modeli

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

TATA INDIGO 16.990 TL / 2002’den beri satışta olan İndigo pazardaki en hesaplı sedan modellerden biri

LADA KALINA 18.291 TL / 2004’te otomobil severle buluşan Lada Kalina düşük tüketim değerleriyle dikkat çekiyor

DACIA SANDERO 18.900 TL / 2004 yılında Dacia Logan ile ucuz otomobil üretme stratejisini hayata geçiren Renault Grubu, bu stratejinin en önemli parçalarından biri olan hatchback modeli Sandero’yu geçen yıl satışa sundu

CHEVROLET SPARK 18.975 TL / Şehir kullanımı için çok uygun olan Spark, çok yönlü ve şık minik bir hatchback

PROTON SAVY 19.900 TL Malezyalı üreticinin Lotus destekli modeli özellikle bayanların tercih ettiği bir model

RENAULT SYMBOL 24.100 TL / Bugüne kadar 600 bin adetten fazla satılan ve kendi segmentinin lideri olan Symbol’ün yeni nesli geçen yıl satışa sunuldu

HYUNDAİ i10 21.100 TL / Koreli markanın i30 ile başlayan isim ve tasarım yeniliğinin ikinci ayağı i10 son derece dinamik görünümü ile güncel tasarım öğelerini yakalamış bir minik hatchback

IKCA SAMAND 21.490 / İran’ın ulusal otomobili olan Samand, Peugeot 405 platformunda üretiliyor

CHEVROLE AVEO HB 21.772 TL / Makyajlanan Aveo, şık tasarımı ve önceki nesile göre büyüyen boyutlarıyla dikkat çekiyor.

TATA MARİNA 21.990 TL / Hintli Tata'nın geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesiyle her kullanıma uygun otomobili

HYUNDAİ ACCENT 22.100 TL / Ülkemizde üretilen Accent, şık tasarımı ve düşük tüketim değerleriyle kendi segmentinde liderliğe oynayor

DACİA LOGAN 22.800 TL / Renault’un makul fiyatlı dünya otomobili üretme stratejisinin bir parçası olan Logan, Renault güvencesiyle en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor

NISSAN MICRA 22.990 TL / Özellikle bayanların tercih ettiği Micra, göz alıcı tasarımı ve düşük tüketim değerleriyle ilgi çekiyor

PEUGOT 107 23.225 TL / PSA Grubu ile Toyota’nın ortak üretimi olan 107, minik şehir otomobilleri içinde belki de en şık olanı

CITROEN C1 23.245 / Peugeot’da 107 ve Toyota'da Aygo adı altında satılan araçların Citroen’deki adı ise C1

MITSUBISHI COLT 23.650 / Geniş ve fonksiyonel iç hacmi ile küçük sınıfta farklı

DAIHATSU SIRION 23.990 / İkinci nesli ile 2004’ten beri yollarda olan küçük Japon, geniş donanım patiyle dikkat çekiyor

FORD KA 23.915 / Dünya lansmanı Ekim ayı içerisinde Paris Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilen, Türkiye’deki meraklıları ile ilk buluşmasını ise İstanbul Autoshow’da yaşayan ve büyük heyecan yaratan Yeni Ford KA, ikinci nesli ile Türkiye’de.

CHERY ALİA 20.990 TL/ABS, EBD, çift ön hava yastığı, dijital klima, elektrikli sunroof ve deri kaplı elektrik ısıtmalı koltuklarıyla Alia size ve sevdiklerinize güvenli ve konforlu bir sürüş vadediyor.

muslum-baba
15-06-2010, 09:54
arabalar güzel fiyatıda güzel doğan L yeter bize

Hikmet™
15-06-2010, 09:56
Arabalar güzel ama benim tarzımda araba yok benim hoşuma giden araba bu...

Only the registered members can see the link

muslum-baba
15-06-2010, 10:02
Arabalar güzel ama benim tarzımda araba yok benim hoşuma giden araba bu...

Only the registered members can see the link

benimde hşuma gidiyor böyle araba ama bakmakla getiniyoruz xxman şefim:frown:

veyselbakan
15-06-2010, 10:08
allah herkesin gönlüne göre versin inşallah!

Hikmet™
18-06-2010, 09:36
benimde hşuma gidiyor böyle araba ama bakmakla getiniyoruz xxman şefim:frown:

Fransadaki bir arkadaşım ailesiyle tatil için Türkiye'ye geldiler arabada resimdekinden arkadaşıma dedim al arabayı gezelim babasıda arabayı bana emanet etti ehliyet olduğu için şehirdışına müsait bi yere gittik arkadaşımla arabada bi hız testi yapalım dedik araba araba değil adeta uçak ya ondan bu yana bu araba hoşuma gitmeye başladı...

allah herkesin gönlüne göre versin inşallah!

Sağolasın abi inşallah...

AYFLY
18-06-2010, 12:54
onceden her yıgıdın bır atı vardı sımdı arabası.ama bu bıraz pahalı bır yıgıtlık olucak gıbı.