PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi Komik Resimler

NeRoMaN
17-06-2010, 15:41
Only the registered members can see the link

AYFLY
17-06-2010, 17:05
sen kendın yapıyorsun galıba bunları eger oyleyse elıne saglık valla

digital_52
17-06-2010, 18:53
süperrrrrrrrrrrr

rewal
17-06-2010, 19:41
Bu ne terbiyesizliktir..Miyonların sevdigi dizinin kahramanlarına acımasızca ve yersizce yapılan bu oynamalarla onların kişilik haklarına saygısızlık yapılıyor,nesi süperr nesi güzel bu rezaletin:mad2:

umut55
17-06-2010, 19:55
hehehe çok komik

Hilmi
17-06-2010, 20:25
güzel paylaşım teşekkürler..

NeRoMaN
17-06-2010, 21:48
Önemli Değil:)

NeRoMaN
21-08-2010, 13:17

muslum-baba
21-08-2010, 13:28
benim oşuma gitmedi kusura bakmayın ama o kişiler turkiyeyi temsil ediyor hatta başbakan bile onlara destek veriyor israil bayrayını kurşunladıyı zaman hatırlatsanız :46:

herakliyus
21-08-2010, 16:13
:present::present::present:

benim oşuma gitmedi kusura bakmayın ama o kişiler turkiyeyi temsil ediyor hatta başbakan bile onlara destek veriyor israil bayrayını kurşunladıyı zaman hatırlatsanız :46:

aynen katılıyorum arkadaş latife yapmak istemiş ama yapmsa daha iyi olur avrupada daha çok dalga geçebileceğin insanlar var
:nono::nono::nono:

melkem
21-08-2010, 18:24
Türkcede no var mi ? :) Adamlar beni temsil etmiyor alt tarafi bir dizi. Her dakkada bir insan ölüyor bu gidisle dizide ölmeyen oyuncu kalmiyacak :)

Hep göz boyama..

:)) Kisisel görüsümdür; Kurtlar vadisini ben begenmiyorum.. Emegine saglik resimler icin süper olmus.. Devlet icinde devlet olmaz. Ülkenin güvenlik gücleri,polisi var ül***i savunmak icin bir sistem kurmuslar mafyalarla mi savasiyor yoksa ülkenin sorunlari ile mi ?

insanlarin kafalarini karistirmak ve paranoyak bir yasam sürmesini sagliyorlar. Onlara üzenen bazilari cok kötü isler yapiyor. isin eglencesine bakcan. Bu diziden milyonlarca para kazaniyorlar tabi bizi ilgilendirmez ama insanlarin cok önem verdigi degerleri kullaniyorlar. Reyting icin her sey mübahtir..

neyse.. paylasima devam...

muslum-baba
21-08-2010, 22:40
Türkcede no var mi ? :) Adamlar beni temsil etmiyor alt tarafi bir dizi. Her dakkada bir insan ölüyor bu gidisle dizide ölmeyen oyuncu kalmiyacak :)

Hep göz boyama..

:)) Kisisel görüsümdür; Kurtlar vadisini ben begenmiyorum.. Emegine saglik resimler icin süper olmus.. Devlet icinde devlet olmaz. Ülkenin güvenlik gücleri,polisi var ül***i savunmak icin bir sistem kurmuslar mafyalarla mi savasiyor yoksa ülkenin sorunlari ile mi ?

insanlarin kafalarini karistirmak ve paranoyak bir yasam sürmesini sagliyorlar. Onlara üzenen bazilari cok kötü isler yapiyor. isin eglencesine bakcan. Bu diziden milyonlarca para kazaniyorlar tabi bizi ilgilendirmez ama insanlarin cok önem verdigi degerleri kullaniyorlar. Reyting icin her sey mübahtir..

neyse.. paylasima devam...

bu ülkede gercek olayları ve yaşananları canlandırıyor para kazanıyormuş kazansın hak ediyormuş demekki, sende oyunçu ol sende kazan benim hoşuma gitmedi okadar!!!ondan başka dizide tanımam