PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beleşçiye bak sen!

umuter
03-06-2006, 22:39
Beleşçiye bak sen!
Beleşçi bir taraftar futbol maçlarına para ödemeden girebilmenin
ilginç bir yolunu bulmuş.
Giriş kapısına gelip kapıdaki görevli polise telaşlı bir ifadeyle;
'Abicim çok acil bir durum oldu. İçeride maçı seyretmeye gelmiş bir
abi var, (bir isim söylüyormuş) hanımı aniden rahatsızlandı, hastaneye
kaldırdık, onu acilen bulup hemen hastaneye yetiştirmem lazım' deyip, ehliyetini
rehin bırakarak içeri giriyormuş.
Ama içeride maçı seyredecek kadar kalmak dikkat çekeceğinden, hemen
diğer kapıya koşturup, oradan dışarıya çıkıyormuş.
Çıkarken kapıdaki polise 'Abicim benim arabayı çekiyorlarmış, bir
çıkıp bakayım ne oluyor? Problem varsa halledip geleyim' diyormuş. Tabii
geri gelince tanısın diye bu polise de kimliğini bırakıyormuş.
Çıkar çıkmaz ilk girdiği kapıya koşturup;
'Abicim Allah razı olsun ben arkadaşı buldum diğer kapıdan çıktık.
Şimdi benim ehliyeti alabilir miyim?' diyormuş.
Ehliyeti kaptığı gibi çıktığı kapıya yollanıyormuş. 'Abicim ben
araba işini hallettim çok sağol, kimliği alabilir miyim?' deyip kimliğini de
alarak içeriye giriyormuş...

Ödül Avcısı
03-06-2006, 22:46
Şaşırmadan bunları yapabiliyorsa helal olsun, seyretsin.

Admin
03-06-2006, 22:46
Vay be adama bak çok uyanık:) ama çekirge bir sıcrar 2 sıcrar her zamanda aynı yalan söylenmez ki

alperyılmaz
05-06-2006, 14:43
hahahah vay uyanık vay kesin türk bu adam

TARANTİNO
05-06-2006, 15:07
Yok canım değildir...Türk olsa ben tanırdım...:)

emresena
05-06-2006, 15:18
Bİzİm Kafamiz Hep **** ŞeytanliĞa ÇaliŞtiĞindan Dolayi, Hep Hazirci Olduk. Bu Nedenle Hirsizlik, Dolandiricilik, KapkaÇ AtrmiŞ Durumda...ama 40-50 Sİnİ Sultanahmet Meydaninda Sallandiracaksin Ayni Zamanda Kameralarda Naklen Yayin Yapacak BÜtÜn TÜrkİyeye...bak O Zaman Bunu GÖren Hirsizlar..kapti KaÇticilar..dolandiricilar...Şerefsİzlerr. Yaparmi Bİ Daha...ulan Benİm Kellemde Burada Sallanacak Dİye Adam Bİ Daha Yaparmi...?
O Zaman İŞler KendİlİĞİnden DÜzelecek...ama Şİmdİ Kanun Yok Nİzam Yok Adam Arka Kapidan YaŞi Tutmuyo Dİye Saliniyo...Çikinca Ayi İŞİ Yapiyo....haksiz Miyim ArkadaŞlar....yalan Mi.. ? İŞte Bu Nedenle Ab'ye Gİremİyoruz... Kafamiz Hep ŞeytanliĞa Ve HirsizliĞa ÇaliŞiyo...İŞte Bİz Buyuz....

TARANTİNO
05-06-2006, 15:23
Bİzİm Kafamiz Hep **** ŞeytanliĞa ÇaliŞtiĞindan Dolayi, Hep Hazirci Olduk. Bu Nedenle Hirsizlik, Dolandiricilik, KapkaÇ AtrmiŞ Durumda...ama 40-50 Sİnİ Sultanahmet Meydaninda Sallandiracaksin Ayni Zamanda Kameralarda Naklen Yayin Yapacak BÜtÜn TÜrkİyeye...bak O Zaman Bunu GÖren Hirsizlar..kapti KaÇticilar..dolandiricilar...Şerefsİzlerr. Yaparmi Bİ Daha...ulan Benİm Kellemde Burada Sallanacak Dİye Adam Bİ Daha Yaparmi...?
O Zaman İŞler KendİlİĞİnden DÜzelecek...ama Şİmdİ Kanun Yok Nİzam Yok Adam Arka Kapidan YaŞi Tutmuyo Dİye Saliniyo...Çikinca Ayi İŞİ Yapiyo....haksiz Miyim ArkadaŞlar....yalan Mi.. ? İŞte Bu Nedenle Ab'ye Gİremİyoruz... Kafamiz Hep ŞeytanliĞa Ve HirsizliĞa ÇaliŞiyo...İŞte Bİz Buyuz....Hava zaten çok sıcak...Harareti arttırmayalım...Sevgilerimle...

ts6171
05-06-2006, 15:24
türk zekası nelere kadir başka şeyler için kullanmıyoruz zaten

emresena
05-06-2006, 15:28
Ok...tarantİno KardeŞŞŞ..konu KapanmiŞtir...
Sevgİlerİmle... Kendİne Eyİ Bak...

Emresena: Bİlg.yÜk.mÜh.+yailim MÜh.

Not: Ama GerÇeklerİde GÖz Ardi Etmeyelİmmmmmm

TARANTİNO
05-06-2006, 15:36
Ok...tarantİno KardeŞŞŞ..konu KapanmiŞtir...
Sevgİlerİmle... Kendİne Eyİ Bak...

Emresena: Bİlg.yÜk.mÜh.+yailim MÜh.

Not: Ama GerÇeklerİde GÖz Ardi EtmeyelİmmmmmmEvet gerçeklerden kaçınılmaz kaçılınmıyorda...Hayatın doğruları yanlışları devamlı bir savaş halinde...bakalım bu savaştan hangi taraf galip gelecek...Sizde kendinize iyi bakın malum havalar çok sıcak bol bol soğuk bir şeyler içiniz...Sevgilerimle...

alperyılmaz
05-06-2006, 17:08
Yok canım değildir...Türk olsa ben tanırdım...:)

:8[1]: :8[1]: :8[1]: diyecek söz bulamıyorum vallahi sendemi o takdiği kullanıyorsun abi yahu

TARANTİNO
05-06-2006, 17:53
Ben futbol maçına gitmemki...:) Gitsem gitsem voleybol maçına giderim...Ondada paşa paşa parasını öder girerim...:45:

alperyılmaz
05-06-2006, 17:55
bayan voleybol macına mı?
dogru hiç cıkmıyorsun ki oradan hahaha

TARANTİNO
05-06-2006, 18:07
Evet bayanların voleybol maçı çok zevkli ve çekişmeli oluyor...ben o yüzden seviyorum...Amaaa senin anlatmak istediğin ağzındaki baklayı anlar gibiyim...:devilprv: :devilprv: :devilprv:

alperyılmaz
05-06-2006, 18:57
:8[1]: :8[1]: :8[1]: ne yapayım abi genclik işte bekar adamın hali ne olacak nerede buldu orada...