PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DÖRT KİŞİDEN ÜÇÜ BİHTER'İN İNTİHARINI İZLEDi

rene_gade
25-06-2010, 12:18
Aşk-ı Memnu herkesi ağlatan bir finalle veda etti. Dün gece bütün Türkiye dizinin final bölümüne kilitlenirken Bihter'in intihar sahnesi yeni bir rekora imza attı...

Kanal D'nin dün gece prime time izlenme payı AB grubunda yüzde 56.8, tüm izleyicide yüzde 49.6 olarak gerçekleşti.
Aynı saatler içinde Show TV 2.2, atv 7.3, Star 4.0 izlenme payına ulaştı.
21.00'de başlayıp 23.20'de biten Aşkı Memnu dizisi ise yeni bir rekora imza attı. 61.2'lik izlenme payıyla başlayan dizi Bihter'in intihar ettiği sahnede 73.7'ye ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Yani dün gece Türkiye'de 4 kişiden 3'ü Bihter'in intiharını izledi...

MUTAF
25-06-2010, 12:52
ben bile izledim :)

alperen
25-06-2010, 13:04
hiç izlemediğim bir diziydi iyiki bitmiş

NeRoMaN
25-06-2010, 13:05
Ben izlemedim.Ama rekora şaşırdım.Teşekkürler

AYFLY
25-06-2010, 13:23
valla japonya/danımarka macı daha heyecanlıydı.

numbai
25-06-2010, 13:24
bende izlemedim...iyi rekor yapmış doğrusu...

gacvokem
25-06-2010, 13:42
bende izledim :D

murat53
25-06-2010, 13:49
hayatımız dizi zaten

osmann
25-06-2010, 14:05
o kadar ahlaka aykırı diye yazılıp çizildi ancak yinede reyting rekoru kırdı dizi...
biz millet olarak tuhafız vesselam...hem şikayet ediyor hemde seyrediyoruz...
selametle...

yalnizkurt42
25-06-2010, 14:25
haklısın

CABBARİ
25-06-2010, 14:48
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

umut55
25-06-2010, 16:36
o nasil oluyor ben hiç izlemedim bu diziyi toplumun ahlak kurallarıne ve degerlerine uymadıgı için 3un 1 inde ben yokum)))

alperen
25-06-2010, 17:52

:clap2:::clap2::

yalcinticaret
25-06-2010, 19:19
aşkı memnu yiğen amcasının karısı ile

ezel ezel intikam için eyşan ve kardeşini kullanıyordu

yaprak dökümü oğuz denen kişi ve ferhunde nin kanca atmadığı kalmadı

küçük kadınlar bi adam kızın öz halasının kocası idi galiba tecavüz ve hamile kalıyor sonra

unutulmaz adam kızın ablası ile evli ama kardeşi olduğunu bilmeden birlikte ve sonuç evlilik dışı çocuk

aşk ve ceza barda bir anlık bir olay ve hamile kal çoçuk olur ama babası olan kişiden saklarsın ama hala birliktelik sürer

bunları geçen gazetede okumuştum aklımda kalan şekli ile yazdım YORUM SİZE dizelerde örf adet yok ve bu dizileri evde tüm aile ile izler haldeyiz çoluk çocukla

ben bi ezeli izliyorum yukarıdaki dizilerden en azından eyşanın kardeşi öldü sakınca bitti :)

BLADE01
25-06-2010, 21:22
Karikatürler güzel olmuş tşk:8[1]:

elmest007
25-06-2010, 21:50
kimse bakıcak bişi bulamadı o akşam ondan dolayı olmuştur kanallar boştu :)

NeRoMaN
25-06-2010, 21:57
Karikatür komikmiş teşekkürler :D:D:D

cilginizmirli
25-06-2010, 23:24
Karikatürler gerçekten süper olmuş.Ben o 3 kişiden değilim.Diziyi hiç izlemedim.Tercihen komik şeyler izlemeyi daha çok seviyorum.

NeRoMaN
25-06-2010, 23:34
Karikatürler gerçekten süper olmuş.Ben o 3 kişiden değilim.Diziyi hiç izlemedim.Tercihen komik şeyler izlemeyi daha çok seviyorum.

Bende.Bu tarz dizilerden ne ***if alıyorum.Ne de başka birşey.Animeler,Super Natural,Kollama ve Disney Channeldeki gençlik dizileri yeter de artıyor.Arada bir çizgifilmlere de gözüm takılıyor ama nadiren:D:D:D

yargıç_1
25-06-2010, 23:40
1 kez dahi izlemedim

serhat15
25-06-2010, 23:45
sonderece ahlak dışı bir diziydi bitmesine çok sevindim :) meleket behlül bihter kaynamaya başlamıştı :)

beydemir
26-06-2010, 05:01
o kadar ahlaka aykırı diye yazılıp çizildi ancak yinede reyting rekoru kırdı dizi...
selametle...
osmann kardeşim ben izlemedim bihteride bilmem aşkı memnunuda
ama dediklerine katılmamam mümkün değil.

hilalyıldız
26-06-2010, 10:23
selametle...

S.A.Aynı gün aynı saatte şehitlerimizin defnedilme görüntüleri vardı ve bu dizi ve bu gibi islam dışı,türk gelenek göreneklerimize aykırı ahlaksız ve seviyesiz diziler vardı.reytingcilerin sonucu şöyle çıkmış.Ahlaksız ve seviyesiz dizilerin izlenme oranı %90,şehit defin merasimlerinin izlenme oranı %10 bile değil.Nasıl yaşarsanız öyle idare edilirsiniz,vay TÜRKİYE'min haline,uyan ey gözlerim uyan,titre ve kendine gel.ALLAH bizleri şuurlu,bilinçli ve imanlı insanlardan eylesin.AMİN.AEO.:praying::nono::

ŞAVKÇI09
26-06-2010, 12:57
Bırakın bihterin öldüğü bölümünü normal sezonunda bile bi bölüm bile izlemişliğim yoktur,izlememde kimin şeyi kimde belli değil ....

Murat_33
26-06-2010, 15:19
ben bu diziyi izlemem bir gün izlim dedim tamda açık sahnelere denk geldik bir kaçgün evde kafgamız eksik olmadı iyikide bitmiş yaniii

NeRoMaN
26-06-2010, 15:27
S.A.Aynı gün aynı saatte şehitlerimizin defnedilme görüntüleri vardı ve bu dizi ve bu gibi islam dışı,türk gelenek göreneklerimize aykırı ahlaksız ve seviyesiz diziler vardı.reytingcilerin sonucu şöyle çıkmış.Ahlaksız ve seviyesiz dizilerin izlenme oranı %90,şehit defin merasimlerinin izlenme oranı %10 bile değil.Nasıl yaşarsanız öyle idare edilirsiniz,vay TÜRKİYE'min haline,uyan ey gözlerim uyan,titre ve kendine gel.ALLAH bizleri şuurlu,bilinçli ve imanlı insanlardan eylesin.AMİN.AEO.:praying::nono::

Amin.Milletin umurlarında olan bu malesef.:46::(

MUTAF
26-06-2010, 15:37
yaaa dizi bunlar yaa :)
bu kadar kaptırmayın kendinizi. isteyen izlesin isteyen izlemesin :)
yıllardır kurtlar vadisi saçmalığı var halende devam ediyo. ne değişiyo.
sonuçta hepsi dizi :)
Ben izlediğim dizi ve filmlerde en çok oyunculuğa bakıyorum. Kıvanc ve Kenan gibi ağlayan adam görmedim. her dizide ağlatıyorlar adamları çok başarılı :) konuda önemli ama oyunculuklar konuyu ön plana çıakrıyor..

Murat_33
28-06-2010, 15:33

ellerine saglık

Volkan
28-06-2010, 16:40
Kurtlar vadisi- Arka Sokaklar-Papatyam-Geniş Aile ve arasıra Adanalıyı izliom.

Özellikle bu dizi ve yaprak dökümünühiç sevmıom.

veyselbakan
28-06-2010, 16:43
kurtlar vadisi ezel ve geniş aile:45:

numbai
28-06-2010, 17:24
dizilerle pek aram yok...