PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emin Çölaşan'ı Gazeteciliğinden dolayı kınıyorum!!!!

CABBARİ
25-06-2010, 12:42
her ne sebeple olursa olsun her ne görüşle olursa olsun bu ülkenin başbakanına partisi önemli değil adamın makamı başbakan sıfatı kutsal makamdır şehitlerimizin mevzisine girip çömelip bilgi alırken çekilen fotografına sanki tuvaletini yapıyor gibi çıkmış demesi bu ülkedeki demokrasi arayan güçlerin düştüğü durumun aynasıdır
ne acıdırki yapacagı muhalefeti bu denli ayaklar altına alması her kesim gibi benide derinden üzdü
emin çölaşanı bu fevri ahreketinden dolaayı kınıyorum başbakanlık kutsal bir makamdır ne hakeret gerektirir nede isyankarlık bıu ülkenin her vatandaşı ne olursa olsun o kmakama saygı göstermek zorundadır

Only the registered members can see the link

NeRoMaN
25-06-2010, 12:49
Gerçekten büyük hafife alınmıcak bir saygısızlık!

alperen
25-06-2010, 13:02
emin çölaşan kişiliksiz bir karakter kendi karekterini ortaya koymuş

AYFLY
25-06-2010, 13:20
ya bu adamın soyledıklerını kaale almamak lazım bu ve bunun gıbı dusunenlerın kapasıtesı yukardakı fotografı anlamaya yetmez. (.....) ürür kervan yürür arkadaslar.

CABBARİ
25-06-2010, 13:34
zamanında melih gökçek bunu çok soydu sogana çevirdi mahkeme kararıyla dünyanın parasını kazandı sonrada kızılayda millete döner ekmek dagıttı çölaşanın paraları o ısmarlıyor diye dagıttı hala akıllanmıyor adam

osmann
25-06-2010, 13:44
cabbariye aynen katılıyorum...yılmaz özdil ide kınıyorum...(halbuki bu adamı özdili yani okurdum arada bir..)
selametle...

CABBARİ
25-06-2010, 13:56
ülkede buna benzer 3-5 tane daha gazeteciyim diye geçinen kırık kalemle yazan yazar var bunlar oldugu sürece bu kafala bu ülkenin bir adım ileri gitmesi zor zaten bunuda istemiyorlar engelliyorlar

CABBARİ
25-06-2010, 22:11
hem başbakandan hemde askeriyeden sert açıklamalar geldi