PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foruma dosya ekleme (upload yapma)

tike®
05-06-2006, 14:12
1-Foruma dosya eklemek için Only the registered members can see the link sitesine tıklıyoruz.

Only the registered members can see the link

2- Gözat kısmında bilgisayarımızda bulunan yükleyeceğimiz dosyayı sectikten sonra please enter a meaningful file description yazan kısmına e-mailimizi yazıp send butonuna basıyoruz.

3-Aşağıda okla gösterilen upload complete yazısı çıktıktan sonra upload işlemi bitmiştir.tabi upload işlemi dosyamın büyüklüğüne göre değişir.

4-Upload işlemi bittikten sonra aşağıda okla gösterilen kısım download için gerekli olan linktir.artık bu verdiğiniz linkten isteyen herkes verdiğiniz dosyayı download edebilir.

Elimden geldiğince anlatmaya calıştım.umarım faydalı olur.son bir not 250 MB kadar upload yapabilirsiniz.

Saygılar....

Özgür Erge
05-06-2006, 14:14
eline sağlık

Vakkus
05-06-2006, 22:06
Tiker megaupluod sitesi engellenmiş bilgileri kontrol edermisin.

®adakoglu
05-06-2006, 22:10
Malesef site mahkeme tararı ile engellenmiş.
Only the registered members can see the link sitesini dosya yüklemek için kullanabilirsiniz.
Tiker emegin için Teşekkürler.

Admin
05-06-2006, 22:11
Evet erişim engellenmiş...Üzücü bir durum forumun dosya upload bölümü tarafımca kaldırılmıştır.Sadece görevli arkadaşlarda dosya yukleme yetkisi vardır..

Duyurulur..

antencii
07-06-2006, 10:24
yahu bu nedir ikidebir kurallar değişiyor eeeeeeeeee..ben şimdi dosya eklentisi yapamak istesem nasıl napıcam yetkide yok..nasil olcek bu iş:49: :49: :28:

tike®
07-06-2006, 10:38
yahu bu nedir ikidebir kurallar değişiyor eeeeeeeeee..ben şimdi dosya eklentisi yapamak istesem nasıl napıcam yetkide yok..nasil olcek bu iş:49: :49: :28:
antencii upload siteleri var oraları kullan aşağıda var bak:)

Malesef site mahkeme tararı ile engellenmiş.
Only the registered members can see the link sitesini dosya yüklemek için kullanabilirsiniz.
Tiker emegin için Teşekkürler.

tike®
07-06-2006, 10:42
Dosya vermek isteyen arkadaşlar upload sitelerini kullanabilirler yada görevli arkadaşlara pm atıp yardım isteyebilirler Kolay Gelsin...

siteye erişim engellendiğinden dolayı

Konu Kapatılmıştır....