PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Keita, Galatasaray'dan Ayrıldı

veyselbakan
06-07-2010, 11:42
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Keita, Katar'ın Al Saad Sc Takımına Transfer Oldu.

Galatasaray (Only the registered members can see the link) Profesyonel Futbol Takımı, oyuncusu Abdul Kader Keita (Only the registered members can see the link)'yı sattığını açıkladı. Sarı - kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Keita'nın kulüpten alacağı 200 euro'dan da vazgeçti.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi: "Galatasaray (Only the registered members can see the link) Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz Abdul Kader Keita (Only the registered members can see the link)'nın € 8.150.000 bedelle Katar Al Sadd S.C.'ye transfer olması konusunda anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca oyuncu €200.000 tutarında alacaklarından vazgeçecektir. Abdul Kader Keita (Only the registered members can see the link)'ya bugüne kadar Galatasaray (Only the registered members can see the link)'a vermiş olduğu hizmet için teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz."
YENİ TRANSFERLER SAHADA

Galatasaray (Only the registered members can see the link)'da yeni transferler Ali Turan, Serdar Özkan, Çağlar Birinci, Mehmet Batdal ile Musa Çağıran, sarı-kırmızılı forma altında ilk antrenmanlarına çıktılar.

Bu arada geçen sezonun devre arasında Eskişehirspor'a kiralık olarak giden Aydın Yılmaz da takımdaki yerini aldı.

Ayrıca teknik direktör Rijkaard, A2 takımı futbolculardan Anıl Dilaver, Cumhur Yılmaztürk, Caner Öztel, Sinan Osmanoğlu, Emirhan Ergün, Çetin Güngör ve Ahmet Kesim'i de yeni sezon çalışmaları kapsamında takıma aldı.

İstanbul (Only the registered members can see the link) -DHA 2 saat önce.. [2137557]

draculu45
06-07-2010, 11:47
helal olsun bu yönetime takımın kaderiyle oynayıyorlar

CABBARİ
06-07-2010, 14:00
biz yıldız futbolcu beklerken geçen sene bizi hop kaldıran hop indiren bir keitanın satılması sene başlamadan bana göre bitmesi anlamındadır franco satılamadı üstünel istifa etti govanni gitti kewel gitti eee kimi izleyecegiz ali turanımı?

veyselbakan
06-07-2010, 14:15
biz yıldız futbolcu beklerken geçen sene bizi hop kaldıran hop indiren bir keitanın satılması sene başlamadan bana göre bitmesi anlamındadır franco satılamadı üstünel istifa etti govanni gitti kewel gitti eee kimi izleyecegiz ali turanımı?:45::45::45: bu takımdan cacık olmaz usta yakında paramız yok diyerek malzemeciyi falan sokacaklar oyuna bir hırslı koşan adamı takımdan göndermek o takıma ihanet etmektir diye düşünüyorum!

CABBARİ
06-07-2010, 14:26
yok yaaa olay o değil satılan her topçudan yönetimin cukkası vardırda ondan hatırlasana ribery nasıl ayrıldı yönetimden tek ses geldimi iki kulp yönetimi kendi arasında anlaşıp medyaya sızdırmadan ıyı paraya sattılar ribery neymiş parasını alamadı diye ayrıldı deiler geç babam geeeeç bu hikayeleri para kimde kaldı muamma

veyselbakan
06-07-2010, 14:33
aynen öyle usta ondan sonra biz kendimizi yırtıyoruz takım neden şampiyon olamadı takım neden iyi top oynamıyor diye ne hali varsa görsünler tav oldum en iyi adamı sattılar!

CABBARİ
06-07-2010, 14:47
yakında bunlar klübüde satarlar aziz aga alır bizde sarı lacivert kapşonları takıp maç izleriz olursa şaşırma

veyselbakan
06-07-2010, 14:49
olacağına bak usta bunlara para gelsinde nasıl gelirse gelsin taraftara yazık yada taraftarı düşünen yokki!

CABBARİ
06-07-2010, 14:51
sezon başı transfer olur formalar satar para basar o paralar cebe iner sonrası topçu satılır olan kime taraftara'''
bak bakalım bir tane klüp içinde gariban varmı en kötüsünün 20-30 dairesi vardır ne para dönüyor varya iddadan şundan bundan

Pasilobus
06-07-2010, 14:53
bir fenerbahçeli olarak çok sevindim
Türkiyedeki tek çekindiğin topçuydu eli ayagı durmayan adam geçerken resital sunması hep beni kıskandırmıştı kendi ve klübüm adına sevindim

veyselbakan
06-07-2010, 14:56
sevin kardeş hakkındır :) zaten şamar oğlanına dönmüştük bu sene dahada güzel geçersiniz dalganızı!

Pasilobus
06-07-2010, 15:00
yooo kesinlikle dalga geçmiyorum bizdede var hemde bir tomar alırken dünyaları verirsin o sana ne verir üçün biri:):):)

sincap
06-07-2010, 15:17
taraftarı böyle yaparak sogutuyorlar

ozibo
06-07-2010, 16:03
Ben olaya farklı bir boyut getireyim.geçen sezon keita kaç maçta süper top oynadı bir hafızalarınızı zorlayın bakalım.Ali Samiyen deki maçlarda iyi peki ya deplasman maçlarında keita neredeydi?1 metre uzağına pet su şişesi düşer sanki ayağı kırılmış gibi numara yapar.Hatırlayın F.B. maçını olmıyacak zamanda takımını 10 kişi bırakmadı mı? dünya kupası maçlarında izledik yaptığı numarayı.öyle şovmen numaracı adamın gitmesi bence G.S için daha hayırlı oldu.

veyselbakan
06-07-2010, 16:29
Ben olaya farklı bir boyut getireyim.geçen sezon keita kaç maçta süper top oynadı bir hafızalarınızı zorlayın bakalım.Ali Samiyen deki maçlarda iyi peki ya deplasman maçlarında keita neredeydi?1 metre uzağına pet su şişesi düşer sanki ayağı kırılmış gibi numara yapar.Hatırlayın F.B. maçını olmıyacak zamanda takımını 10 kişi bırakmadı mı? dünya kupası maçlarında izledik yaptığı numarayı.öyle şovmen numaracı adamın gitmesi bence G.S için daha hayırlı oldu.
gazetelerde öyle yazmış çizmiş de asıl gitmesinin sebebi kulübün paraya olan ihtiyacı olmasın :49::49::49:

ozibo
06-07-2010, 16:50
gazetelerde öyle yazmış çizmiş de asıl gitmesinin sebebi kulübün paraya olan ihtiyacı olmasın :49::49::49:

arkadaşım ben burada gitmesinin sebebini tartışmıyorum.paraya olan ihtiyaç ta olabilir başka bir şey de olabilir.benim kişisel düşüncem eğer bir futbolcu gitmek istiyorsa hemen göndereceksin.keita alacağından da vazgeçtiğine göre demek ki gitmek istiyormuş diyemezmiyiz.burada herkes farklı görüşler de sunabilir.ben futbolcunun sezon içinde 3-5 maçtaki performansına bakmam ben bütün sezon boyunca benim takımıma ne katkı yapmış ona bakarım. ha ben burada keita kötü futbolcu da demiyorum.
satılmasının sebebi senin vurguladığın gibi paraya olan ihtiyaç ta olabilir.satarken zarar etmiyorsan mesele yok. bak F.B. guiza dan ne kadar zarar edecek.

veyselbakan
06-07-2010, 17:01
peki sence gs bu sene ses getirecek transfer yapacakmı?

ozibo
06-07-2010, 17:07
peki sence gs bu sene ses getirecek transfer yapacakmı?

bence ses getirecek transfer yerine takıma tam katkı sağlayacak transfer yapılması daha mantıklı olur.geçen sezon başında ve devra arasında ses getirecek transfer yapıldı da ne oldu.ama yeni yapılan stada seyirciyi çekmek için mutlaka transferler yapılacaktır.eldeki futbolcularla yeni stadın dörtte üçü boş kalır.

veyselbakan
06-07-2010, 17:18
bence ses getirecek transfer yerine takıma tam katkı sağlayacak transfer yapılması daha mantıklı olur.geçen sezon başında ve devra arasında ses getirecek transfer yapıldı da ne oldu.ama yeni yapılan stada seyirciyi çekmek için mutlaka transferler yapılacaktır.eldeki futbolcularla yeni stadın dörtte üçü boş kalır.:45: işte benim düşüncemde aynen bu yönde dediğine katılıyorum yıldız değil ama takıma katkı sağlayacak topçuların gelmesi önemli idi ama tekrar söylemek istiyorum keita bence gönderilmemeliydi belki diyeceksin takıma faydası olmadı ama inan bir çok topçudan daha fazla faydası oldu! umarım hayırlısı olur