PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu ayin konu başliklari!!!

consey
14-07-2010, 00:21
ayin başliklari

israil, gazze’ye tibbi yardim götüren 6 gemiye uluslar arasi sularda saldirdi.
Türk gemisi mavi marmara’daki 6’si türk 9 kişi öldürüldü. Bugun 01.06.2010
israil savunma bakani barak türk gemisine kanli baskini düzenleyen komandolarin
üssüne giderek’’hükümet adina teşekkür ederim’’ dedi. Milliyet 3.6. 2010

fethullah gülen,’’israil’den izin alinmaliydi’’sözlerine kültür bakani ertugrul günay
yanit verdi:uzaktan bakinca demek ki olaylar öyle görünüyor. Hürriyet 5.6.2010

ali bardakoğlu :gazze olayinda usul hatalari yapilmiş olabilir. Aksiyon 21.06.2010

erdoğan’a sorular:’’ insan öldürmeyi iyi bilen bir ülkeden neden silah aliyorsunuz?’’
abd başkani’na sormadan karar alamiyor musunuz? Birgun 3.6.2010

tbmm deklarasyonundaki’’israil’e karşi ekonomik ve askeri tedbir alinmali’’ifadesine
akp karşi çikti. Ancak kamuoyu baskisindan çekinen akp’liler bildiriyi imzaladi.

Alman meclisi’nde israil’e ‘’terör devleti’’ diyen vekil meclis’ten atildi. Vakit 25.6.2010

osman can mahkemenin esasa girmesi halinde meclisin talat aydemirörneğindeki gibi bir tutum ortaya koyarak karari yok saymasi gerktiğini söyledi. Milliyet 13.6.2010

istanbul’da odun yerine elini kesen bir kişinin kopan iki damari 9hastane gezdikten sonra dikildi. Takvim 15.06.2010
dshp başkani rahşan ecevit partisini kapatti. Adres:chp’’ dedi. Vatan15.6.2010

para sihirbazi saros merkel’i kizdirdi.saros:’’tasarruf önlemleri avro’ya zarar verecek
hemen marka geri dönüp avro bölgesi’ni terk edin. Taraf 25.05.2010

tüsiad başkani ümit boyner:çocuklarim güneydoğu’da askerlik yapsin istemiyorum.
Akşam 26.06.2010

kürt aydin kemal burkay:pkk ergenekon hesabina vuruyor.
Diyanet :etnik ayrimciliğin islam’da yeri yok akşam 24.06.2010
erzincan cumh başsavcisi ilhan cihaner’inde aralarinda bulunduğu 10 kişi yargitay karari ile serbest birakildi.
Milliyet 19.06.2010

mehmet haberal ‘i tahliye etmeyen 9 hakimi cezalandiran yargitay’a , tayyip erdoğan:
‘’yargiya güven bitmiştir ‘’ dedi. Güneş 19.06.2010