PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahce 0 - 1 Youngboys. FB elendi !!!

Hikmet™
04-08-2010, 12:12
Fenerbahce 1-0 malubiyetin sonucunda elendi. Ama inşallah kendini toparlar ve UEFA Avrupa liginde başarılı olur...

three_20
04-08-2010, 12:14
tsr 2 ve sfr 2 var hotbirdde ama viacesss 2.6 ile şifreli bunu çözmenin bi yolu var mı bugun bu üçünçü soru oldu bılmıorum süpersatforuma ne oldu eskıden hemen dırek cevap verılır yardımcı olunurdu makinem next 8500 cı teşekkurler

Hikmet™
04-08-2010, 12:25
tsr 2 ve sfr 2 var hotbirdde ama viacesss 2.6 ile şifreli bunu çözmenin bi yolu var mı bugun bu üçünçü soru oldu bılmıorum süpersatforuma ne oldu eskıden hemen dırek cevap verılır yardımcı olunurdu makinem next 8500 cı teşekkurler

Benim cihaz GOLDMASTER Sat 72000 fta ama heralde izleyemeyeceğiz...

selim789
04-08-2010, 12:27

o dediğiniz kanallar emu ile izlenmiyor maalesef cardsharing ile açılıyor.

three_20
04-08-2010, 12:29
tek çare net galiiba lig şifreli avrupa kupaları şifreli ne güzel memleket

CCW
04-08-2010, 13:36
Ben Cafe'de bakacagIm..Önce Hamburg-Chelsea macInI evde,sonra FB-Young Boys'u ise cafede ..

ayvacık
04-08-2010, 15:36
bol sanşlar fenere egerki geçenki gbi oynarsa maç faul elden gider şampiyonlar ligi elveda karışır fener ondan sonra yine

özcanmert
04-08-2010, 15:50
netten izlemek isteyenler PM attsın bana yardımcı olurum f.b maçı için

SKAYJACKER
04-08-2010, 15:53
Maç izlemek haram oldu bize hazırlık maçlarını bile şifreli kanallar veriyo yakında milli takımın maçlarınıda alırlar. Sanki bu ülkenin vatandaşı değiliz.

black63
04-08-2010, 16:06
hotbirt te izleme şansımız yok mu

özcanmert
04-08-2010, 16:40
Readon TV Movie Radio Player 6.3.0.0 Portable

Readon TV Movie Radio Player , internetten binlerce TV kanalını izleyebileceğiniz (***** kanallar dahil) , radyo kanalını dinleyebileceğiniz ve isterseniz MP3 olarak kaydedebileceğiniz bir program. Program ülkelere ve türlere göre kanalları sıralayabiliyor. Size listeden istediğiniz kanalın üzerine tıklamak kalıyor. Listelenen türler: Fimler, yetişkin, komedi, haberler, genel yayın yapan TV kanalları, çocuklar için; Müzik: pop, caz, klasik ve birçokları. Bu program sayesinde ligtv ve birçok spor kanalınıda izliyebilirsiniz Yetişkinler için olan kanallar olarak listelenir ve bunun yanında birçok radyo kanalınada ulaşabilirsiniz program kendini açılışta update ederek kanalları güncelliyor sistem gereksinimlerini eksiksiz yüklediyseniz sorunsuz çalışacaktır…

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link)

Hotfile.com: One click file hosting: RTVMvieRdio_Player_6.3.0.0.rar (Only the registered members can see the link)

:45:

black63
04-08-2010, 18:53
özcanmert programı kurdum ama dsmart gözükmüyor türkiyede

MUTAF
04-08-2010, 19:05
FBye bol şans. buyuk ihtimal turu gececek.

özcanmert
04-08-2010, 19:30
özcanmert programı kurdum ama dsmart gözükmüyor türkiyede

spor kanallarında var izlersin

hem türk tv hem yabancı spor kanallarına bak mutlaka verecekler

samiabi
04-08-2010, 19:35
bu maçın feedi varmıdır

MUTAF
04-08-2010, 23:32
şakamı bu.
FB bu kadar berbat nasıl oynayabilir...

yargıç_1
04-08-2010, 23:44
gerçekten şaka gibi sonzamanlarda taraftarını iyice üzmeye başladı

Hikmet™
05-08-2010, 00:19
Yaw yetkili arkadaşlarım kapatın şu konyu. Gördükçe deliriyorum böyle berbat oyun olmaz ya...

pencere77
05-08-2010, 00:21
geçmiş olsun......:(

beydemir
05-08-2010, 03:43
inşaallah Galatasarayla Beşiktaş aynı akibete düçar olmaz

Volkan
05-08-2010, 08:43
böyle olacağı zaten belliydi teknik direktör değişti yaradılışı kaplumbağa olan ının hızıda değişecek değil ya.

kucer06
05-08-2010, 09:28
Ben böyle balon bir takım görmedim.Bu takıma gönül verenlere çok yazık.

zekı62
05-08-2010, 09:35
Only the registered members can see the link

:8[1]::8[1]: :8[1]: :8[1]:
12 milyon euro uçtu gitti!

cellini
05-08-2010, 09:37
ben yakınımın düğünü vardı izleyemedim.sonuca çok şaşırdım.

meydancı
05-08-2010, 09:41
evimde oynuyorum , rakipde zayıf düşüncesinin sonucu.

zekı62
05-08-2010, 09:44
Only the registered members can see the link

:8[1]::8[1]: :8[1]: :8[1]:
12 milyon euro uçtu gitti!

Kadıköy'ün laneti

CABBARİ
05-08-2010, 09:46
fotomaçın klasikleşen bir haberi manşeti ''eşşekler adam olur bu fener adam olmaz''

zekı62
05-08-2010, 09:50
fotomaçın klasikleşen bir haberi manşeti ''eşşekler adam olur bu fener adam olmaz''
doğru söze ne denir usta:8[1]:

CABBARİ
05-08-2010, 09:54
Ben böyle balon bir takım görmedim.Bu takıma gönül verenlere çok yazık.

bu takıma ancak kim gönül verir?
Gökhan Gönül:):)

pencere77
05-08-2010, 10:19
aykut kocamana zaman vermek lazım bence....
takım umarım iyiye gider....

Hilmi
05-08-2010, 10:41
karamsar olmak istemiyorum ama bugüne kadar seyrettiğim en kötü fb maçıydı diyebilirim ..

MUTAF
05-08-2010, 13:58
rakibi küçümseyerek kendini rezil etti...
Olağan üstü berbat bi maçtı.

Volkan
05-08-2010, 14:02
bu işin ne zamanla nede kondisyonla nede aykut kocamanla alakası var.

Olup biten şey ap acık ortada geçtiğimiz 2 yıl içinde takım içindeki disiplinsizilik ve vurdum duymazlık halen devam ediyor. Yönetimin futbolculara verdiği imtiyaz nedeni ile teknık direktörün hiç bir şekilde yaptırımı kalmıyor bunuda en cok brezilyalılar kullandı örnek maç öncesi santos ve kazımın barlarda gezmesi Alex in teknık direktörü takmaması istediği maçta oynaması vesayre . tabi bunlarada türk oyuncuların ayak uydurması da cilası oldu.

Yönetim bütün yetklileri teknık direktöre bırakmazsa ve bu 2 yıl içinde kafasına göre hareket eden formsuz oyuncuları göndermezse bu durumun düzelmesi çok zor.

MUTAF
05-08-2010, 15:09
en başta aziz yıldırım ve alex gitmeli bu takımda.

zekı62
05-08-2010, 15:28
en başta aziz yıldırım ve alex gitmeli bu takımda.

doğru tesbit-ve emre -/ ERMAN HOCADA aynı diyor

La Fontaine’den masallar

F.BAHÇE yöneticileri de, teknik direktörleri de La Fontaine’den masallar anlatıyorlar... Aziz Yıldırım, Türk futbolunun yayınları, İkinci Ligi, Basketbol Ligi’ni idare etmeye kalkıyor ama Fenerbahçe Futbol Takımı’nı idare edemiyor. Maç başladığı gibi bitse yani, 0-0 Fenerbahçe turu geçecek. Ama onu bile beceremiyorlar, neden...

İşte bütün hikaye bu “neden”de başlıyor ve bu “neden”de bitiyor...
Teknik-taktik. Onlardan alt satırlarda bahsedelim ama önce çok net biçimde gördüğüm bir olayı sizle paylaşmak istiyorum. Son yıllarda Fenerbahçe takımının sahadaki patronu Alex’ti. Geçen sene bu görüntü değişmeye başladı. Her ne kadar Aziz Yıldırım, Alex’i çok beğense ve desteklese de, Emre-Ali Yıldırım ilişkileri akşam ev muhabbetleri bu yıl görüntüyü değiştirmeye başladı. Daum’un gitmesinde etkili olan Emre, şu anda Alex’in yerine Fenerbahçe’de kaptan konumunda. Her şeyde o etkili. Yani her şeye maydonoz. Bu şunu gösteriyor, Alex out, Emre in. Bunun sıkıntıları haliyle takıma yansıyacak. Aykut’un Fenerbahçe Teknik Direktörü olmasında etkisi olan Emre’nin de çok liderlik olarak sahneye çıktığını net olarak görüyorum.
Yani takımda şu anda iki tane horoz var. Birisi eski horoz Alex, diğeri yeni horoz Emre. Görünen o ki Alex’e yol gözüktü. Peki Fenerbahçe seyircisi Emre’ye tahammül edecek mi? Daha doğrusu Emre’yi kabul edecek mi? O, onların sorunu.
Taraftara yazık
Ama Fenerbahçe taraftarına helal olsun. Takımda bunlar olurken, onlar kombine biletlerini alıyorlar. Fenerium’dan alışverişlerini yapıyorlar. Takımın peşinden otobüsle, uçakla, yürüyerek gidiyorlar. Yani herşeylerini Fenerbahçe’ye feda ediyorlar. Fenerbahçe seyircisi cefakar ve vefakar. Onlar kadar uçakla, otobüsle, yürüyerek koşan taraftar az bulunur. Bir tek onlara yazık oluyor... Diğer başrol artistleri oynuyorlar...
Bu maçın tekniği-taktiği olmaz. Akıllı defans yapsan, gol yemesen tur atlayacaksın. Peki o zaman ne yapacaktın? Mesela, rakibin en tehlikeli adamı dün akşam golü atan oyuncu. Diyeceksin ki defanstan birine; “Kardeşim bu adam tuvalete gitse, peşinden gideceksin. Ufağını da yapsa büyüğünü de yapsa sonuna kadar bekleyeceksin. Orada bile boş bırakmayacaksın. Çünkü her an herşeyi yapabilir.” Ama o adam turun golünü atıyor.
Futbolun kuralları vardır. Ama herkes oyun kurallarına takılır. İşte bu tuvalet de futbolun oyun kurallarından birisidir. Young Boys, çok koşan, yardımlaşan, çabuk oynayan ama acemi bir takım. Fenerbahçe, buna elendi. Neden? Young Boys’a karşı Fenerbahçe, İhtiyar Boys gibi oynuyor. Çok ağır. Fenerbahçe oyuna çıkana kadar, rakip kalesinin önüne 7-8 kişiyle duvarını örüyor. Stoch, ikinci sarı karttan atıldı. Bu Aykut’un, sezon başından beri disiplin zaafiyetinin eseridir. İsviçre takımı kura çekti. Çünkü ilk maçta, maçın kahramanı Volkan ve direklerdi. Dün akşam ki maçın kahramanı yine Volkan’dı. İki maçta da maçın kahramanı Fenerbahçe kalecisi Volkan ise, o zaman biz de yazıyı fazla uzatmayalım. Burada bir tek cümle ile yazıyı bitirmek lazım.
Fenerbahçe seyircisine yazık oluyor. Kimseye değil.

Erman toroğlu

CABBARİ
06-08-2010, 10:10
aykut kocamana zaman vermek lazım bence....
takım umarım iyiye gider....

hoca aykut kocamana koca fnerbahçe üç beş beden büyük gelir ben sezon ortası dedim ama bence o kadarda dayanmaz kaydırırlar ayagını emre resmen hocaya el kol hareketi yapıyor o onu tebrik ediyor otorite yok alexi sildi gibi birşey alexsiz fener top oynayamıyor